Historie hráče


Koláček, Kryštof

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Kuta, Pavel
Souček, Tomáš
Vlasák, Milan
Žďárek, Šimon
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Kronďák, Petr3:07
Kuta, PavelS:S-3
Maurer, MichalS:S-3
Žďárek, Šimon0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Breznay, Jan0:31
Perrott, James0:31
Sembdner, Michal 3:07
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Kronďák, Petr0:S7
Kuta, Pavel0:31
Novotný, Lukáš3:16
Souček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Krnáč, Pavel1:32
Maurer, Michal3:25
Sedláček, David0:31
Sodoma, Kamil3:16
Žďárek, Šimon0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Fajta, VáclavS:S-3
Hamáček, Michal3:25
Kronďák, Petr3:25
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Brebera, Martin3:07
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Souček, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fajta, Václav2:33
Hamáček, Michal0:31
Sembdner, Michal 3:16
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Fajta, Václav3:25
Kuta, Pavel2:33
Přibyl, Libor0:S7
Vlček, Jan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Sedláček, David2:33
Sembdner, Michal 3:07
Sodoma, Kamil0:S7
Souček, Tomáš3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Brebera, Martin3:07
Fajta, Václav3:16
Kupka, Luděk3:16
Vlček, Jan1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kalousek, Aleš3:07
Maléř, Petr3:07
Novotný, Vladimír3:07
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Maurer, MichalS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Sirotek, ČeněkS:0-1
Zelený, TomášS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Fajta, VáclavS:S-3
Krnáč, PavelS:S-3
Sedláček, David1:32
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Kuta, Pavel1:32
Souček, Tomáš3:07
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Brebera, Martin3:25
Sembdner, Michal 3:07
Skuhrovec, Stanislav2:33
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Neškrabal, Milan2:33
Sedláček, David1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Fajta, Václav3:07
Krnáč, Pavel0:S7
Kuta, Pavel2:33
Sedláček, David1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Hamáček, Michal3:16
Hebelka, Aleš0:S7
Maurer, Michal3:07
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Kronďák, Petr3:25
Kuta, Pavel1:32
Neškrabal, Milan3:25
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Breznay, Jan0:31
Cvrček, Jiří1:32
Hepnar, Ondřej0:31
Sedláček, David1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Cvrček, Jiří2:33
Krnáč, Pavel0:S7
Kuta, Pavel1:32
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Martinovský, PetrS:S-3
Neškrabal, Milan3:25
Přibyl, LiborS:0-1
Vlček, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Breznay, Jan0:31
Kuta, Pavel2:33
Perrott, James0:S7
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Kronďák, Petr3:25
Maurer, Michal3:16
Raab, Petr3:25
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Brebera, Martin3:16
Fajta, Václav1:32
Marek, Rudolf0:S7
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Maurer, MichalS:S-3
Raab, Petr3:25
Sembdner, Michal 3:25
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Kiefmann, MarcelS:0-1
Kronďák, Petr3:16
Martinovský, Petr1:32
Neškrabal, Milan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Cvrček, Jiří3:25
Krnáč, Pavel2:33
Souček, Tomáš2:33
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Breznay, Jan1:32
Bujárek, MilošS:S-3
Martinovský, Petr2:33
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Cvrček, Jiří3:07
Přibyl, Libor0:S7
Skuhrovec, Stanislav1:32
Souček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Novák, Michal3:25
Prokop, Milan3:16
Raab, Petr3:25
Souček, Tomáš0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav2:33
Krnáč, Pavel0:31
Vlček, Jan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Kronďák, Petr3:16
Maurer, Michal3:16
Novák, Michal3:16
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Hepnar, Ondřej0:31
Neškrabal, Milan2:33
Souček, Tomáš0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Cvrček, Jiří2:33
Kronďák, Petr3:16
Kuta, Pavel2:33
Prokop, Milan3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Breznay, Jan0:31
Bujárek, Miloš3:07
Fajta, Václav0:31
Maurer, Michal3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Kosinka, Josef3:16
Marek, Rudolf3:16
Prokop, Milan3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Bujárek, Miloš1:32
Kiefmann, Marcel0:31
Neškrabal, Milan0:31
Sedláček, David1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Cvrček, JiříS:S-3
Fajta, VáclavS:0-1
Krnáč, Pavel0:S7
Kuta, PavelS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Cvrček, Jiří3:16
Kiefmann, Marcel3:16
Krnáč, Pavel1:32
Souček, Tomáš0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fajta, Václav3:25
Kosinka, Josef3:25
Petrilák, Daniel1:32
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Cvrček, Jiří0:31
Kiefmann, Marcel2:33
Kuta, Pavel1:32
Souček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Bujárek, Miloš3:07
Fajta, Václav0:31
Mašín, Ondřej3:16
Maurer, Michal0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Cvrček, Jiří3:07
Kiefmann, Marcel1:32
Kuta, Pavel3:25
Souček, Tomáš0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Bujárek, Miloš3:07
Hepnar, Ondřej0:31
Skuhrovec, Stanislav3:16
Vlček, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Maurer, Michal3:16
Neškrabal, Milan2:33
Souček, Tomáš3:07
Tamer, Seif0:S7
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Breznay, Jan0:31
Kiefmann, Marcel1:32
Petrilák, Daniel1:32
Vlček, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Neškrabal, Milan3:25
Souček, Tomáš3:25
Truneček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Fajta, VáclavS:0-1
Truneček, TomášS:S-3
Vlček, Jan2:33
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Hepnar, Ondřej1:32
Kiefmann, Marcel1:32
Kuta, Pavel1:32
Petrilák, Daniel3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Mašín, Ondřej3:25
Maurer, Michal3:07
Souček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Skuhrovec, Stanislav1:32
Střelka, Valdemar3:16
Střítecký, Vít 3:07
Suchý, Aleš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Jedlička, Robert2:33
Kiefmann, Marcel2:33
Krnáč, PavelS:S-3
Petrilák, Daniel1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Kafka, Pavel0:S7
Skuhrovec, Stanislav2:33
Střítecký, Vít 3:07
Suchý, Aleš3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Cvrček, Jiří2:33
Fajta, Václav2:33
Kiefmann, Marcel1:32
Martinovský, PetrS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Jedlička, Robert3:07
Kafka, Pavel3:07
Konáš, Radek0:S7
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Fajta, Václav1:32
Martinovský, Petr0:31
Neškrabal, Milan1:32
Souček, Tomáš3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Breznay, JanS:S-3
Horák, Aleš2:33
Martinovský, Petr0:31
Souček, Tomáš2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Cvrček, Jiří3:16
Krnáč, Pavel0:31
Mašín, Ondřej3:16
Neškrabal, Milan3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Fajta jr., Václav1:32
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jan2:33
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Fajta, Václav2:33
Kuta, Pavel2:33
Neškrabal, Milan2:33
Střítecký, Vít 0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Cvrček, Jiří1:32
Horák, AlešS:S-3
Jirsák, Pavel3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Hepnar, Ondřej0:31
Skuhrovec, Stanislav3:16
Souček, Tomáš1:32
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Fajta, Václav3:16
Krnáč, Pavel1:32
Kuta, Pavel1:32
Petrilák, Daniel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Horák, Aleš2:33
Maurer, Michal0:S7
Střítecký, Vít 3:25
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Fajta, Václav2:33
Kuta, Pavel1:32
Martinovský, Petr0:31
Petrilák, Daniel1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Breznay, JanS:S-3
Krnáč, Pavel0:31
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jiří0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Cvrček, Jiří3:07
Fajta, Václav3:16
Jirsák, Pavel3:16
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Hepnar, Ondřej0:31
Martinovský, Petr3:16
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Krnáč, Pavel0:31
Kuta, Pavel1:32
Souček, Tomáš3:25
Střítecký, Vít 3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:25
Krnáč, Pavel1:32
Vlček, Jiří0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Hepnar, Ondřej3:25
Horák, Pavel3:25
Neškrabal, Milan3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Fajta jr., Václav3:25
Krnáč, Pavel1:32
Kuta, Pavel2:33
Petrilák, Daniel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Cvrček, Jiří3:25
Horák, Aleš0:S7
Střítecký, Vít 3:25
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Fajta, Václav0:31
Fajta jr., VáclavS:0-1
Kuta, Pavel0:31
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Cvrček, Jiří3:25
Horák, Aleš2:33
Souček, Tomáš0:31
Střítecký, Vít 3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Breznay, JanS:0-1
Hepnar, Ondřej0:31
Kuta, Pavel0:31
Neškrabal, Milan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Fajta jr., Václav2:33
Horák, Pavel3:16
Krnáč, Pavel0:31
Petrilák, Daniel3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 80
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Dlouhý, Radovan0:S7
Fajta, Václav0:31
Horák, Pavel0:S7
Vlček, Jiří0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Dostál, Jan0:S7
Kárník, Václav0:S7
Petrilák, Daniel3:16
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Dlouhý, Radovan1:32
Hepnar, Ondřej1:32
Horák, Pavel1:32
Savický, Petr3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 80
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Breznay, Jan2:33
Dlouhý, Radovan0:31
Vlček, Jan3:07
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Dostál, Jan3:25
Fajta, Václav2:33
Savický, Petr3:07
Vlček, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Horák, Pavel1:32
Kuta, Pavel3:25
Petrilák, Daniel3:07
Vlček, Jiří0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Hepnar, OndřejS:S-3
Neškrabal, Milan0:31
Savický, PetrS:S-3
Vlček, Jiří1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Dlouhý, Radovan0:31
Horák, Pavel1:32
Savický, PetrS:S-3
Vlček, JanS:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Belada, DavidS:0-1
Krnáč, Pavel3:25
Škarda, Jan0:31
Vlček, JanS:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Belada, David1:32
Fajta, Václav3:16
Petrilák, Daniel3:07
Škarda, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Breznay, Jan0:S4
Kuta, Pavel3:07
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jan3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Jirsák, Pavel0:S4
Kosinka, Josef3:07
Kuta, Pavel3:07
Neškrabal, Milan3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Dostál, Jan3:16
Fajta jr., Václav3:16
Hepnar, Ondřej3:25
Kuta, Pavel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Hepnar, OndřejS:S-3
Horák, Pavel0:31
Kuta, Pavel3:07
Neškrabal, Milan2:33
Svoboda, Lukáš1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Fajta, Václav0:31
Krnáč, Pavel1:32
Neškrabal, Milan3:16
Petrilák, Daniel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fajta, Václav2:33
Kuta, Pavel3:25
Neškrabal, Milan2:33
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Krnáč, Pavel1:32
Mergl, Lukáš0:S7
Petrilák, Daniel2:33
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Neškrabal, Milan3:07
Savický, Petr3:25
Škarda, Jan0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Fajta, Václav2:33
Horák, Pavel3:16
Mergl, Lukáš3:07
Petrilák, Daniel1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Krnáč, Pavel2:33
Kuta, Pavel3:16
Neškrabal, Milan3:16
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Jirsák, Pavel0:S7
Kárník, Václav3:25
Kuta, Pavel3:16
Savický, Petr3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Horák, Pavel1:32
Jirsák, PavelS:S-3
Neškrabal, Milan1:32
Škarda, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Döring, Robert3:16
Jirsák, Pavel3:25
Kárník, Václav0:S7
Kosinka, Josef0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Kárník, VáclavS:S-3
Neškrabal, Milan2:33
Škarda, Jan0:31
Vlček, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Horák, Pavel0:31
Kuta, Pavel3:16
Neškrabal, Milan3:16
Škarda, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Fajta, Václav2:33
Kárník, Václav3:25
Krnáč, Pavel2:33
Vlček, Jan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Hrobský, Michal3:07
Krnáč, Pavel2:33
Kuta, Pavel3:16
Mergl, LukášS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Fajta, VáclavS:0-1
Krnáč, PavelS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Vlček, JanS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Kuta, Pavel3:16
Mergl, Lukáš0:31
Neškrabal, Milan3:25
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Fajta, Václav0:31
Kárník, Václav1:32
Krnáč, Pavel1:32
Neškrabal, Milan3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Döring, Robert3:07
Mergl, LukášS:S-3
Neškrabal, Milan3:25
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Breznay, Jan0:31
Krnáč, Pavel1:32
Neškrabal, MilanS:S-3
Škarda, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Döring, Robert3:25
Kosinka, Josef3:16
Neškrabal, Milan3:16
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Kárník, Václav3:16
Neškrabal, Milan2:33
Škarda, Jan0:31
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Breznay, Jan1:32
Kárník, Václav0:S7
Neškrabal, MilanS:S-3
Vlček, JanS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Fajta, Václav1:32
Petrilák, Daniel3:16
Skuhrovec, Stanislav3:16
Škarda, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Kárník, VáclavS:S-3
Kosinka, Josef3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Belada, DavidS:S-3
Hrobský, MichalS:S-3
Jirsák, PavelS:S-3
Škarda, JanS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Döring, Robert0:S7
Jirsák, Pavel
Kalenský, Libor0:S7
Truneček, Tomáš
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Skuhrovec, Stanislav3:16
Šebrle, PetrS:S-3
Zapadlo, RichardS:S-3
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Hrobský, MichalS:S-3
Raab, Petr3:25
Skuhrovec, Stanislav3:25
Vlček, Jan2:33
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Belada, David0:31
Hrobský, MichalS:S-3
Krnáč, Pavel2:33
Petrilák, Daniel2:33
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Fajta, VáclavS:0-1
Kosinka, JakubS:0-1
Krnáč, PavelS:0-1
Škarda, JanS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Hrobský, Michal3:07
Petrilák, Daniel3:25
Skuhrovec, Stanislav3:07
Škarda, Jan0:31

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
1995
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
1848
8. ročník, 2. turnaj, 26. 10. 2013
584
7. ročník, 2. turnaj, 3. 11. 2012
681
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
1651
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
1915
3. ročník, 1. turnaj, 13. 4. 2008
650