Historie hráče


Petrilák, Daniel

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Bollech, Josef
Brebera, Martin
Hepnarová, Vendula
Kosinka, Josef
Sodoma, Kamil
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Bujárek, MilošS:S-3
Hepnarová, Vendula3:07
Kosinka, JosefS:S-3
Souček, Tomáš1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Cvrček, JiříS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Perrott, JamesS:0-1
Vlček, JanS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Bujárek, Miloš3:16
Hepnar, Ondřej1:32
Kuta, Pavel2:33
Souček, Tomáš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Cvrček, Jiří3:25
Trpkoš, Martin2:33
Vlček, Jan2:33
Vosáhlo, Pavel0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Bujárek, Miloš3:16
Perrott, James2:33
Skuhrovec, Stanislav3:25
Souček, Tomáš3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Trpkoš, Martin3:16
Vlček, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fajta, Václav3:25
Koláček, Kryštof3:16
Kosinka, Josef3:16
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Bujárek, Miloš0:S7
Krnáč, Pavel2:33
Neškrabal, Milan3:16
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Cvrček, Jiří1:32
Raab, Petr3:16
Sembdner, Michal 3:16
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Krnáč, Pavel0:S7
Maurer, Michal3:25
Neškrabal, Milan0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Kočí, Radek3:16
Petriláková, Patricie3:25
Sembdner, Michal 3:16
Souček, Tomáš1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Bujárek, Miloš3:16
Cvrček, JiříS:S-3
Kiefmann, Marcel1:32
Kuta, Pavel0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Breznay, Jan1:32
Kiefmann, Marcel1:32
Koláček, Kryštof3:16
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Cvrček, Jiří3:07
Kiefmann, Marcel3:07
Kuta, Pavel3:07
Martinovský, Petr0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Cvrček, Jiří3:16
Jedlička, Robert2:33
Skuhrovec, Stanislav3:25
Souček, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Hepnar, Ondřej1:32
Kiefmann, Marcel3:25
Koláček, Kryštof1:32
Kuta, Pavel1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Fajta, Václav1:32
Jedlička, Robert3:16
Střítecký, Vít 0:S7
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Breznay, Jan2:33
Fajta, Václav2:33
Hepnar, Ondřej2:33
Kiefmann, Marcel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Jedlička, Robert3:07
Kiefmann, Marcel2:33
Koláček, Kryštof3:16
Krnáč, Pavel3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Cvrček, Jiří3:25
Kuta, Pavel2:33
Mašín, Ondřej3:07
Souček, Tomáš0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Jedlička, Robert3:16
Neškrabal, Milan1:32
Prokop, Milan3:25
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Kiefmann, Marcel1:32
Kuta, Pavel2:33
Mašín, Ondřej3:16
Souček, Tomáš3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Krnáč, Pavel2:33
Vlček, Jan2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Hepnar, Ondřej1:32
Krnáč, Pavel1:32
Vlček, Jan2:33
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Fajta, Václav3:07
Hepnar, Ondřej1:32
Horák, Aleš3:16
Jirsák, Pavel0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Fajta jr., Václav3:25
Koláček, Kryštof3:25
Vlček, Jan0:31
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Cvrček, Jiří3:07
Krnáč, Pavel2:33
Vlček, Jan3:25
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Krnáč, Pavel3:25
Kuta, Pavel3:07
Martinovský, Petr3:16
Souček, Tomáš2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Jirsák, Pavel3:07
Kosinka, Josef3:07
Mašín, Ondřej3:07
Maurer, Michal3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof0:31
Krnáč, Pavel3:25
Kuta, Pavel2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Breznay, Jan0:31
Kuta, Pavel3:16
Souček, Tomáš3:25
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Fajta, Václav3:25
Koláček, Kryštof3:16
Kuta, Pavel3:25
Martinovský, Petr3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Breznay, Jan0:31
Koláček, Kryštof3:25
Krnáč, Pavel3:25
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Jedlička, Robert3:16
Krnáč, Pavel1:32
Kuta, Pavel3:25
Střítecký, Vít 3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Hepnar, Ondřej2:33
Koláček, Kryštof3:25
Martinovský, Petr3:07
Vlček, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Cvrček, Jiří3:07
Fajta, Václav0:31
Horák, Pavel0:S7
Stárek, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Hepnar, Ondřej0:31
Jedlička, Robert3:25
Kuta, Pavel0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Breznay, Jan0:31
Jirsák, Pavel3:16
Kuta, Pavel3:16
Vlček, Jiří2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Fajta jr., Václav3:16
Koláček, Kryštof3:07
Krnáč, Pavel2:33
Kuta, Pavel2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Fajta, Václav0:31
Krnáč, Pavel0:31
Stárek, Tomáš3:07
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Fajta, Václav1:32
Fajta jr., Václav3:16
Koláček, Kryštof3:25
Kuta, Pavel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Fajta jr., Václav2:33
Krnáč, Pavel0:31
Kuta, Pavel3:16
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Dostál, Jan0:S7
Dvořáček, Tomáš3:07
Horák, Aleš3:07
Stárek, Tomáš1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Fajta jr., Václav2:33
Horák, Pavel0:31
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Breznay, Jan0:31
Kuta, PavelS:S-3
Střítecký, Vít 3:16
Vlček, Jan3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Dostál, Jan0:S7
Kárník, Václav0:S7
Koláček, Kryštof1:32
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Horák, Aleš3:07
Kuta, Pavel2:33
Skuhrovec, Stanislav3:16
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Fajta, Václav2:33
Fajta jr., Václav3:16
Hepnar, Ondřej2:33
Neškrabal, Milan3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Kárník, VáclavS:0-1
Kosinka, Josef0:S7
Skuhrovec, Stanislav3:16
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Horák, Pavel2:33
Koláček, Kryštof0:31
Kuta, Pavel3:25
Vlček, Jiří1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Breznay, Jan0:31
Kuta, PavelS:0-1
Škarda, JanS:S-3
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Belada, DavidS:0-1
Fajta, Václav1:32
Krnáč, PavelS:0-1
Škarda, JanS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Dlouhý, Radovan3:07
Fajta, Václav3:16
Hepnar, Ondřej3:16
Kuta, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Belada, David0:31
Fajta, Václav1:32
Koláček, Kryštof0:31
Škarda, Jan0:S4
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Breznay, Jan0:S4
Koláček, Kryštof3:25
Kuta, Pavel3:07
Vlček, Jan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Dlouhý, Radovan0:S4
Fajta, Václav0:31
Horák, Pavel3:16
Svoboda, Lukáš0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Jirsák, Pavel3:07
Kosinka, Josef3:25
Savický, Petr3:25
Svoboda, Lukáš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Dlouhý, Radovan2:33
Savický, Petr3:07
Trpkoš, Martin1:32
Vlček, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Fajta, Václav3:16
Koláček, Kryštof0:31
Krnáč, Pavel3:25
Neškrabal, Milan3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Breznay, Jan1:32
Krnáč, Pavel2:33
Škarda, Jan1:32
Trpkoš, MartinS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Koláček, Kryštof3:25
Krnáč, Pavel1:32
Mergl, Lukáš0:S7
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 140
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav0:31
Krnáč, Pavel2:33
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Fajta, Václav1:32
Horák, Pavel3:16
Koláček, Kryštof3:16
Mergl, Lukáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Horák, Pavel2:33
Savický, Petr3:07
Skuhrovec, Stanislav2:33
Truneček, Tomáš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Fajta, Václav1:32
Horák, Pavel3:16
Mergl, Lukáš0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:16
Krnáč, Pavel1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Fajta, Václav0:31
Horák, Pavel3:16
Skuhrovec, Stanislav3:07
Vlček, Jan0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Kosinka, Josef3:25
Kuta, Pavel0:31
Mergl, Lukáš3:07
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Kalenský, Libor0:S7
Kárník, Václav2:33
Mergl, Lukáš1:32
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vlček, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Jirsák, PavelS:S-3
Kosinka, Josef0:S7
Skuhrovec, Stanislav3:07
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof1:32
Skuhrovec, Stanislav3:07
Škarda, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Fajta, Václav1:32
Kosinka, JakubS:0-1
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Fajta, Václav0:31
Kosinka, Josef3:25
Neškrabal, Milan3:25
Skuhrovec, StanislavS:S-3
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Breznay, Jan1:32
Fajta, Václav0:31
Kosinka, Jakub0:31
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Hrobský, Michal3:07
Kosinka, Jakub0:31
Raab, Petr3:25
Škarda, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Fajta, Václav0:31
Kosinka, JakubS:S-3
Krnáč, Pavel0:31
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Belada, David1:32
Hrobský, Michal3:07
Koláček, Kryštof3:25
Krnáč, Pavel1:32
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Breznay, Jan0:31
Kalenský, Libor3:25
Neškrabal, Milan3:16
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Hrobský, Michal3:16
Koláček, Kryštof2:33
Skuhrovec, Stanislav3:25
Škarda, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 8. kolo, 25. 3. 2006 - 12. 6. 2006
Fajta, Václav0:31
Hrobský, Michal3:16
Krnáč, Pavel1:32
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 7. kolo, 6. 2. 2006 - 26. 3. 2006
Kosinka, Josef0:S7
Neškrabal, Milan2:33
Novotný, Zbyněk3:25
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 6. kolo, 4. 1. 2006 - 5. 2. 2006
Novotný, Zbyněk3:07
Svoboda, Lukáš0:S7
Truneček, Tomáš3:16
Zakravský, Jaroslav3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 5. kolo, 9. 11. 2005 - 3. 1. 2006
Kosinka, Josef1:32
Neškrabal, Milan2:33
Svoboda, Lukáš0:S7
Tilkeridis, Ivan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 4. kolo, 11. 10. 2005 - 8. 11. 2005
Novotný, Zbyněk0:S7
Tilkeridis, Ivan2:33
Truneček, Tomáš3:07
Zakravský, Jaroslav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 3. kolo, 2. 9. 2005 - 10. 10. 2005
Čapek, Michal1:32
Kosinka, Josef1:32
Neškrabal, Milan1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 2. kolo, 8. 7. 2005 - 1. 9. 2005
Fajta, Václav0:31
Grüsser, Zbyněk3:16
Holub, František3:07
Kosinka, Josef2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 1. kolo, 7. 4. 2005 - 7. 7. 2005
Novotný, Zbyněk3:25
Skuhrovec, Stanislav2:33
Svoboda, Lukáš1:32
Zakravský, Jaroslav3:25

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
1654
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
1175
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
981
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
584
9. ročník, 1. turnaj, 17. 5. 2014
784
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
297
8. ročník, 3. turnaj, 30. 11. 2013
487
8. ročník, 2. turnaj, 26. 10. 2013
681
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
584
7. ročník, 2. turnaj, 3. 11. 2012
487
7. ročník, 1. turnaj, 19. 5. 2012
681
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
875
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
875
5. ročník, 1. turnaj, 8. 5. 2010
980
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
840
4. ročník, 1. turnaj, 18. 4. 2009
770
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
1420
1. ročník, 1. turnaj, 16. 7. 2006
520