Historie hráče


Kmínek, Roman

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 3
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 12. kolo, 3. 5. 2022 - 31. 5. 2022
Fuchs, Matěj
Maurer, Michal
Skuhrovec, Stanislav0:31
Souček, Tomáš
Skupina 3
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 11. kolo, 3. 4. 2022 - 30. 4. 2022
Bourdon, Cyril2:33
Hruša, Petr2:33
Sodoma, Kamil0:S7
Vlasák, Milan0:31
Žďárek, Šimon0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 10. kolo, 3. 3. 2022 - 31. 3. 2022
Fuchs, Matěj3:16
Kupka, Luděk3:16
Maléř, Petr2:33
Šedivka, Tomáš3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 9. kolo, 3. 2. 2022 - 28. 2. 2022
Brebera, Martin0:31
Kačírek, Tomáš3:07
Kalousek, Aleš3:16
Kupka, Luděk3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 8. kolo, 3. 12. 2021 - 31. 1. 2022
Hepnarová, Vendula2:33
Novotný, Lukáš1:32
Sodoma, Kamil1:32
Souček, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 7. kolo, 3. 11. 2021 - 30. 11. 2021
Čapek, Petr3:07
Fajta, Václav2:33
Fuchs, Matěj0:S7
Kalousek, Aleš3:25
Maléř, Petr3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 6. kolo, 3. 10. 2021 - 31. 10. 2021
Hepnarová, Vendula3:16
Koláček, Kryštof0:31
Novotný, Lukáš0:31
Souček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 5. kolo, 3. 9. 2021 - 30. 9. 2021
Bollech, Josef3:07
Kosinka, Josef0:S7
Krnáč, Pavel0:31
Kuta, Pavel0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 4. kolo, 3. 7. 2021 - 31. 8. 2021
Kubín, Štěpán3:07
Kupka, Luděk3:25
Lesk, Jiří3:16
Maurer, Michal3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2020 - 30. 6. 2021
Kalousek, AlešS:S-3
Kupka, Luděk3:25
Sembdner, Michal 0:31
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Bollech, Josef0:S7
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel0:31
Novotný, Lukáš3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Fuchs, Matěj3:16
Musil, Petr0:S7
Raab, Petr3:16
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Fajta, Václav0:S7
Fuchs, Matěj3:16
Musil, Petr3:07
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Havlíček, Jakub3:16
Kronďák, Petr0:31
Kupka, Luděk0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fuchs, Matěj3:25
Lesk, Jiří3:25
Musil, Petr3:07
Raab, Petr0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kovalovský, Jan2:33
Kuta, Pavel0:31
Novotný, Vladimír3:16
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Bollech, Josef0:31
Fuchs, Matěj3:25
Musil, Petr3:16
Vlček, Jan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Davies, Edward3:07
Kalousek, Aleš3:16
Marek, Rudolf1:32
Preclíková, Kateřina3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Novotný, Lukáš0:31
Novotný, Vladimír0:31
Sirotek, Čeněk3:25
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Kupka, Luděk0:31
Novotný, Lukáš0:31
Sodoma, Kamil0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Brebera, Martin1:32
Fuchs, Matěj3:25
Maurer, Michal1:32
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Chmelař, David3:16
Klanica, Vladimír3:07
Novotný, Vladimír3:25
Téra, Matouš0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Lesk, Jiří3:07
Marek, Rudolf0:31
Musil, Petr3:07
Novotný, Lukáš1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 5
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Bednarčík, Pavel0:S7
Jindra, Miroslav0:S7
Kačírek, Tomáš3:16
Lesk, Jiří3:07
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Fuchs, Matěj0:31
Havlíček, Jakub1:32
Chmelař, David3:16
Lesk, Jiří3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Fuchs, Matěj3:07
Kalousek, Aleš1:32
Klanica, Vladimír3:07
Sirotek, Čeněk0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Hamáček, Michal0:31
Maurer, Michal0:31
Souček, Tomáš1:32
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Brebera, Martin0:31
Fuchs, Matěj3:07
Kronďák, Petr0:S7
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Jarkovský, Michal3:16
Marek, Rudolf0:S7
Musil, Petr3:16
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Kačírek, Tomáš0:S7
Maléř, Petr3:16
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Vladimír1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Maléř, Petr3:25
Téra, Matouš3:07
Uncajtik, Jan3:16
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Jarkovský, Michal2:33
Kačírek, Tomáš3:16
Musil, Petr1:32
Sirotek, Čeněk1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Bednarčík, Pavel3:07
Huňak, David3:25
Štanderová, Pavla3:07

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 4. turnaj, 5. 6. 2020
1699
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
2691
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
1731
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
2430
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
2376