Historie hráče


Raab, Petr

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Fajta, Václav
Maurer, Michal0:31
Novotný, Lukáš
Vlček, Jan2:33
Žďárek, Roman0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fuchs, Matěj3:16
Kmínek, Roman3:07
Lesk, Jiří3:07
Musil, Petr3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Bollech, Josef3:16
Brebera, Martin0:31
Fajta, Václav0:31
Novotný, Lukáš0:31
Žďárek, Roman0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Kupka, Luděk2:33
Marek, Rudolf3:16
Maurer, Michal0:31
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Fuchs, Matěj3:16
Skuhrovec, Stanislav0:31
Střelka, Valdemar0:31
Téra, Matouš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Brebera, Martin1:32
Maurer, Michal1:32
Sodoma, KamilS:S-3
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Brebera, Martin2:33
Kalousek, Aleš0:S7
Sembdner, Michal S:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Fajta, VáclavS:0-1
Havlíček, Jakub3:07
Vosáhlo, Pavel0:31
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Hamáček, Michal0:31
Krnáč, Pavel0:31
Maurer, Michal0:S7
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Havlíček, Jakub3:07
Kronďák, Petr0:S7
Kupka, Luděk3:25
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Koláček, Kryštof0:S7
Maurer, Michal1:32
Sirotek, Čeněk3:07
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Neškrabal, Milan0:S7
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Brebera, Martin3:16
Havlíček, Jakub3:07
Kronďák, Petr0:31
Sodoma, Kamil1:32
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fuchs, Matěj3:07
Marek, Rudolf1:32
Musil, Petr3:16
Novotný, Vladimír3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Krnáč, Pavel1:32
Sodoma, Kamil2:33
Souček, Tomáš0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Kupka, Luděk3:16
Maurer, Michal0:31
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Fajta, Václav2:33
Kronďák, Petr0:31
Sembdner, Michal 1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Brebera, Martin3:16
Kupka, Luděk2:33
Marek, Rudolf3:16
Maurer, Michal3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Fuchs, Matěj3:07
Neškrabal, Milan1:32
Novotný, Vladimír3:07
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Fajta, VáclavS:0-1
Marek, Rudolf0:S7
Maurer, Michal0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Brebera, Martin3:16
Fajta, Václav0:31
Kalousek, Aleš3:07
Novotný, Lukáš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Hebelka, Aleš0:S7
Marek, Rudolf1:32
Střelka, Valdemar3:25
Zelený, Tomáš3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Koláček, Kryštof2:33
Kronďák, Petr2:33
Maurer, Michal2:33
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Davies, Edward3:07
Jarkovský, Michal3:07
Kupka, Luděk3:25
Novotný, Vladimír3:07
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Koláček, Kryštof2:33
Maurer, Michal0:31
Sembdner, Michal 1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Jarkovský, Michal3:07
Kosinka, Josef3:25
Kraus, Pavel3:16
Verster, Rigardt3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Brebera, Martin3:16
Hebelka, Aleš3:07
Hepnarová, Vendula1:32
Sodoma, Kamil2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Novotný, Vladimír3:07
Paulišová, Kateřina3:07
Střelka, Valdemar2:33
Švanse, Adam3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Kosinka, Josef0:31
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal1:32
Prokop, Milan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Koláček, Kryštof2:33
Novák, Michal1:32
Prokop, Milan1:32
Souček, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kupka, Luděk3:07
Kuta, Pavel0:S7
Sembdner, Michal 0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Kosinka, Josef1:32
Kraus, Pavel3:25
Novotný, Lukáš3:25
Sodoma, Kamil3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Cvrček, Jiří1:32
Kronďák, Petr1:32
Sembdner, Michal 2:33
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Jarkovský, Michal3:07
Marek, Rudolf3:16
Mašín, Ondřej3:07
Maurer, Michal1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Hepnarová, Vendula1:32
Kronďák, Petr2:33
Novák, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Kočí, Radek0:S7
Maurer, Michal1:32
Neškrabal, Milan1:32
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Kočí, Radek1:32
Kraus, Pavel3:07
Mašín, OndřejS:S-3
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Hebelka, Aleš3:16
Marek, Rudolf3:25
Novák, Michal3:16
Novotný, Lukáš3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Brebera, Martin0:S7
Hebelka, Aleš3:25
Kraus, Pavel3:07
Mašín, Ondřej0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fuchs, Matěj3:07
Jarkovský, Michal3:07
Konáš, Radek0:S7
Marek, Rudolf2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Hebelka, Aleš3:16
Konáš, Radek2:33
Kronďák, Petr0:31
Prokop, Milan0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Cvrček, Jiří0:31
Petrilák, Daniel1:32
Sembdner, Michal 1:32
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Bujárek, Miloš0:31
Petriláková, Patricie3:16
Truneček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Havlíček, Jakub3:07
Jarkovský, Michal3:16
Marek, Rudolf3:16
Novotný, Lukáš3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Sembdner, Michal 0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Truneček, TomášS:S-3
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Novotný, Lukáš3:07
Prokop, Milan3:16
Souček, Tomáš0:31
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Bujárek, Miloš0:31
Kočí, Radek2:33
Sembdner, Michal 3:16
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Konáš, Radek2:33
Marek, Rudolf3:07
Mašín, Ondřej1:32
Maurer, Michal3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Sembdner, Michal S:0-1
Souček, Tomáš0:31
Střítecký, Vít 0:S7
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Boháč, Jan3:25
Marek, Rudolf3:25
Novotný, Lukáš3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Frýdl, František3:16
Konáš, Radek0:31
Maurer, Michal1:32
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Kočí, Radek3:25
Mašín, Ondřej0:31
Sembdner, Michal 3:07
Suchý, Aleš2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Hebelka, Aleš3:16
Novotný, Lukáš3:07
Střelka, Valdemar3:25
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Konáš, Radek2:33
Mašín, Ondřej1:32
Maurer, Michal1:32
Suchý, Aleš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Jirsák, Pavel0:31
Prokop, Milan1:32
Sembdner, Michal 3:16
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Barvínek, Milan3:07
Marek, Rudolf3:07
Novák, Michal3:07
Vincent, Oldřich3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Kafka, Pavel2:33
Novák, Michal3:07
Petriláková, Patricie0:S7
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Boháč, Jan3:25
Petrů , Pavel 3:07
Vincent, Oldřich3:16
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Dušek, ZdeněkS:0-1
Jedlička, Robert0:31
Kočí, Radek2:33
Maurer, Michal0:31
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Boháč, Jan3:16
Hebelka, Aleš3:16
Novák, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Konáš, Radek0:31
Mašín, Ondřej0:31
Sembdner, Michal S:0-1
Suchý, Aleš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Fajta jr., Václav0:31
Petrů , Pavel 3:16
Střelka, Valdemar2:33
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Jánský, Ondřej3:16
Konáš, Radek3:16
Marek, Rudolf3:16
Vincent, Oldřich1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Kafka, Pavel2:33
Mašín, Ondřej2:33
Neškrabal, Milan1:32
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Marek, Rudolf0:S7
Menoušek , Standa 3:16
Střelka, Valdemar3:07
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kosinka, Josef1:32
Marek, Rudolf3:16
Prokop, Milan3:25
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Boháč, Jan3:16
Frýdl, František2:33
Horák, Aleš0:S7
Zloch, Roman0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Farrag, Mohamed0:31
Hebelka, Aleš3:07
Menoušek , Standa 1:32
Novotný, Lukáš0:S7
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kosinka, Josef0:31
Marek, Rudolf2:33
Pospíšil, Jan3:16
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Martinovský, Petr0:31
Sembdner, Michal 1:32
Střelka, Valdemar2:33
Suchý, Aleš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Savický, PetrS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kafka, Pavel3:16
Konáš, Radek3:07
Mašín, Ondřej0:31
Prokop, Milan3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Barvínek, Milan3:16
Novák, Michal0:31
Sembdner, Michal 3:16
Zábojník, Josef 0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Boháč, Jan3:07
Střelka, Valdemar2:33
Vincent, Oldřich3:25
Zloch, Roman2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Döring, Robert3:16
Kočí, Radek1:32
Kubín, Štěpán3:25
Novák, Michal2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Kafka, Pavel1:32
Mašín, Ondřej3:25
Sembdner, Michal 3:07
Zloch, Roman3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Cvrček, Jiří1:32
Dostál, Jan0:31
Souček, Tomáš3:25
Zábojník, Josef 1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 50
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Barvínek, Milan3:07
Kočí, Radek0:31
Prokop, Milan3:07
Zloch, Roman3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Dvořáček, Tomáš0:31
Kosinka, Josef1:32
Prokop, Milan3:16
Souček, Tomáš1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Kafka, Pavel3:16
Kočí, Radek2:33
Kovalovský, Jan3:25
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 50
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Prokop, Milan2:33
Střítecký, Vít 1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Zábojník, Josef 0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Döring, Robert2:33
Dvořáček, Tomáš0:31
Frýdl, František3:16
Novák, Michal3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Cvrček, Jiří1:32
Kárník, Václav0:31
Kovalovský, Jan2:33
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Dostál, Jan1:32
Horák, Aleš0:S4
Souček, Tomáš0:31
Stárek, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Cvrček, Jiří3:07
Horák, Aleš3:25
Kosinka, Josef0:S4
Kovalovský, Jan1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Cvrček, Jiří1:32
Döring, Robert0:31
Souček, Tomáš2:33
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Borufka, Jiří3:07
Konáš, Radek3:07
Prokop, Milan3:07
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Cvrček, Jiří0:31
Prokop, Milan2:33
Stárek, Tomáš3:16
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Nguyen, Milan3:25
Petrák, Pavel0:31
Střelka, Valdemar3:07
Zábojník, Josef 0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Cvrček, Jiří3:25
Hebelka, Aleš3:07
Vosáhlo, Pavel0:31
Zábojník, Josef 3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Cvrček, Jiří1:32
Nguyen, Milan0:31
Zábojník, Josef 1:32
Zapadlo, Richard3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Döring, Robert0:31
Jirsák, Pavel0:31
Stárek, Tomáš2:33
Zábojník, Josef S:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Döring, RobertS:S-3
Horák, Pavel0:31
Petrák, PavelS:0-1
Stárek, TomášS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Dostál, Jan2:33
Nguyen, Milan0:31
Petrák, Pavel2:33
Souček, Tomáš3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Boháč, Jan3:07
Hebelka, Aleš3:25
Souček, Tomáš1:32
Zloch, Roman3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Dlouhý, Radovan0:31
Maixner, Jiří0:31
Petrák, Pavel0:31
Zloch, Roman3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Döring, Robert3:25
Fajta jr., Václav0:31
Kratochvíl, Martin0:31
Petrák, Pavel3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Dostál, Michal0:S7
Hladík, Libor0:31
Kormoš, Jan3:25
Kratochvíl, Martin3:16
Zloch, Roman3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Dostál, JanS:0-1
Kratochvíl, MartinS:0-1
Petrák, PavelS:0-1
Truneček, TomášS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Hrobský, Michal0:S7
Marek, Rudolf3:07
Petrák, PavelS:0-1
Prokeš, Petr3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Hrobský, Michal0:S7
Klemsa, Roman0:31
Kratochvíl, Martin1:32
Petrák, Pavel3:25
Savický, Petr0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Jirsák, Pavel1:32
Kosinka, Josef0:31
Truneček, Tomáš0:31
Zapadlo, Richard2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Fajta jr., Václav3:07
Klemsa, Roman3:25
Souček, Tomáš3:07
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Jirsák, Pavel0:31
Kratochvíl, Martin3:25
Skuhrovec, Stanislav0:31
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Kalenský, Libor0:S7
Kratochvíl, Martin3:25
Petrák, Pavel3:16
Souček, TomášS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Klemsa, Roman3:07
Skuhrovec, Stanislav2:33
Stárek, Tomáš3:16
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Hrobský, Michal1:32
Kratochvíl, Martin0:31
Langer, Viktor0:S7
Souček, Tomáš3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Kuta, Pavel2:33
Lacek, Pavel3:07
Stárek, Tomáš2:33
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Döring, Robert1:32
Horák, Pavel0:31
Kuta, Pavel0:31
Mergl, Lukáš0:31
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Hrobský, Michal0:S7
Jirsák, Pavel3:25
Schlinger, VlastimilS:S-3
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Hrobský, Michal0:S7
Kalenský, Libor1:32
Kosinka, Josef0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Döring, Robert1:32
Hrobský, Michal1:32
Truneček, Tomáš1:32
Tůma, Martin3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Hrobský, Michal1:32
Jirsák, Pavel2:33
Kárník, Václav0:31
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Belada, David0:S7
Döring, Robert0:S7
Jirsák, Pavel3:16
Zloch, Roman3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Kárník, Václav0:31
Tilkeridis, IvanS:S-3
Truneček, TomášS:S-3
Zapadlo, Richard2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Hrobský, Michal0:31
Kosinka, Josef1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Zapadlo, Richard2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Hrobský, Michal0:31
Kosinka, Jakub0:31
Petrilák, Daniel2:33
Škarda, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Hrobský, Michal1:32
Koláček, Kryštof2:33
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vlček, Jan1:32
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Burešová, Ivana0:S7
Šebrle, Petr3:07
Tůma, Martin3:07
Zapadlo, Richard2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Dostál, David3:07
Soukup, Tomáš3:07
Šebrle, Petr3:07
Šimonová, Petra3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Jaroš, Zdeněk0:S7
Šimonová, Petra3:07
Zloch, Roman3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 8. kolo, 25. 3. 2006 - 12. 6. 2006
Kosinka, Josef0:31
Novotný, Zbyněk1:32
Tilkeridis, Ivan0:S7
Zakravský, Jaroslav0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 7. kolo, 6. 2. 2006 - 26. 3. 2006
Grüsser, Zbyněk0:S7
Jaroš, Zdeněk3:07
Svoboda, Lukáš0:S7
Zakravský, Jaroslav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
1. ročník, 6. kolo, 4. 1. 2006 - 5. 2. 2006
Grüsser, Zbyněk0:S7
Hubal, David0:S7
Jirka, Aleš0:S7
Zloch, Roman0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
1. ročník, 5. kolo, 9. 11. 2005 - 3. 1. 2006
Horáková, VlastaS:S-3
Hrobský, Michal3:16
Jaroš, Zdeněk0:31
Rejzek, IgorS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 4. kolo, 11. 10. 2005 - 8. 11. 2005
Holub, František3:25
Hubal, DavidS:0-1
Jaroš, Zdeněk1:32
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 3. kolo, 2. 9. 2005 - 10. 10. 2005
Grüsser, Zbyněk0:S7
Holub, František2:33
Truneček, Tomáš1:32
Zakravský, Jaroslav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
1. ročník, 2. kolo, 8. 7. 2005 - 1. 9. 2005
Horáková, Vlasta3:07
Rejzek, IgorS:S-3
Šupolík, Petr0:31
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 1. kolo, 7. 4. 2005 - 7. 7. 2005
Grüsser, Zbyněk1:32
Holub, František1:32
Horáková, Vlasta0:S7
Jaroš, Zdeněk2:33

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
21 - 2273
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
1849
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
1990
12. ročník, 3. turnaj, 24. 11. 2017
119
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
11 - 1256
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
13118
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
2360
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
1954
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
1760
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
2915
5. ročník, 2. turnaj, 8. 1. 2011
1545
5. ročník, 1. turnaj, 8. 5. 2010
1355
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
2010
3. ročník, 1. turnaj, 13. 4. 2008
1420