Historie hráče


Novotný, Lukáš

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 30. 4. 2020
Brebera, Martin
Kosinka, Josef
Raab, Petr
Střelka, Valdemar
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Fajta, Václav0:S7
Maurer, Michal2:33
Raab, Petr3:25
Vlček, Jan0:31
Žďárek, Roman0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Koláček, Kryštof1:32
Kronďák, Petr0:31
Kuta, Pavel0:31
Souček, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Bollech, Josef3:25
Brebera, Martin2:33
Fajta, Václav0:31
Raab, Petr3:07
Žďárek, Roman0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Krnáč, Pavel0:31
Kuta, Pavel0:S7
Skuhrovec, Stanislav0:31
Souček, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Fajta, Václav0:31
Kupka, Luděk3:16
Sodoma, Kamil1:32
Vlček, Jan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kmínek, Roman3:07
Novotný, Vladimír3:07
Sirotek, Čeněk0:S7
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Kmínek, Roman3:07
Kupka, Luděk3:25
Sodoma, Kamil1:32
Zelený, Tomáš2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Klanica, Vladimír3:07
Marek, Rudolf3:16
Musil, Petr3:25
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Fuchs, Matěj3:25
Havlíček, Jakub1:32
Kalousek, AlešS:S-3
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kmínek, Roman3:16
Lesk, Jiří0:S7
Marek, Rudolf1:32
Musil, Petr3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Havlíček, Jakub2:33
Chmelař, DavidS:S-3
Musil, Petr3:07
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kronďák, PetrS:0-1
Kupka, LuděkS:S-3
Sirotek, ČeněkS:0-1
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Jarkovský, Michal0:31
Kačírek, Tomáš0:S7
Maléř, Petr3:07
Musil, Petr3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Havlíček, JakubS:S-3
Jindra, Miroslav0:S7
Sirotek, ČeněkS:S-3
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Chmelař, David0:S7
Jindra, MiroslavS:S-3
Lesk, JiříS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Hebelka, AlešS:0-1
Jarkovský, Michal2:33
Kalousek, AlešS:0-1
Novotný, VladimírS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Davies, EdwardS:S-3
Hamáček, Michal1:32
Marek, Rudolf2:33
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Brebera, Martin2:33
Kupka, Luděk1:32
Střelka, Valdemar3:25
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Brebera, Martin0:31
Fajta, Václav0:31
Kalousek, Aleš3:07
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Chmelař, DavidS:S-3
Kupka, Luděk3:16
Švanse, Adam0:S7
Verster, Rigardt0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Mašín, OndřejS:0-1
Skuhrovec, Stanislav0:31
Sodoma, KamilS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Chmelař, David3:07
Kosinka, Josef3:07
Kraus, Pavel3:25
Verster, Rigardt1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Jindra, Miroslav0:S7
Kačírek, Tomáš0:S7
Semerád, Jan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Brebera, MartinS:0-1
Kalousek, AlešS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Švanse, AdamS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Neugebauerova, Iveta3:07
Paulišová, Kateřina3:07
Semerád, Jan3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Hebelka, Aleš2:33
Kalousek, Aleš1:32
Kupka, Luděk3:25
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Hepnarová, VendulaS:0-1
Kuta, PavelS:S-3
Marek, RudolfS:S-3
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Marek, RudolfS:0-1
Mašín, OndřejS:0-1
Maurer, MichalS:0-1
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Hepnarová, Vendula3:25
Jarkovský, Michal3:16
Švanse, Adam3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Kosinka, Josef1:32
Kraus, Pavel3:07
Raab, Petr2:33
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Klanica, Vladimír0:S7
Švanse, Adam3:16
Vojtěch, Jakub0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Kraus, PavelS:0-1
Novotný, VladimírS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Sodoma, KamilS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Hepnarová, Vendula2:33
Kronďák, Petr0:31
Novák, Michal3:16
Raab, Petr2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Hepnarová, Vendula2:33
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel3:16
Mašín, Ondřej1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Fuchs, Matěj3:25
Jarkovský, Michal3:25
Semerád, Jan3:16
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Hebelka, Aleš2:33
Marek, Rudolf1:32
Novák, Michal3:16
Raab, Petr2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kočí, Radek0:31
Marek, Rudolf1:32
Maurer, MichalS:0-1
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Brebera, Martin3:25
Novák, Michal3:16
Střelka, Valdemar1:32
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Frátrik, Josef0:S7
Jiroušková, Jana0:S7
Kočí, Radek0:31
Kraus, Pavel3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Brebera, Martin3:25
Jechová, Iveta0:S7
Kronďák, Petr0:31
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Frátrik, JosefS:S-3
Hebelka, Aleš2:33
Kraus, PavelS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Havlíček, Jakub0:S7
Jarkovský, Michal3:25
Marek, Rudolf0:31
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Frátrik, Josef1:32
Hebelka, Aleš3:25
Kraus, Pavel3:25
Petriláková, Patricie0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Prokop, Milan0:31
Raab, Petr0:31
Souček, Tomáš0:31
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Frátrik, Josef3:07
Frýdl, František0:S7
Hebelka, Aleš3:25
Kovalovský, Jan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Frýdl, František0:S7
Hebelka, Aleš3:25
Kovalovský, Jan3:16
Novák, Michal2:33
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Barvínek, Milan0:S7
Buchelt, JaromírS:0-1
Havlíček, Jakub1:32
Kraus, Pavel0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Boháč, Jan0:31
Marek, Rudolf0:31
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Kočí, Radek0:31
Novák, Michal3:16
Souček, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Boháč, Jan3:25
Frýdl, František3:25
Jarkovský, Michal3:16
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Hebelka, Aleš3:25
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar2:33
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Barvínek, Milan3:16
Boháč, Jan0:31
Frýdl, František3:16
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Marek, Rudolf0:31
Petrů , Pavel 0:S7
Silný, Martin3:25
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Hlousek, Luboš3:07
Jarkovský, Michal0:31
Kraus, Pavel3:07
Prokeš, Petr0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Burešová, IvanaS:S-3
Hlousek, LubošS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Prokeš, PetrS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Bičišťová, Zuzana3:07
Frýdl, František0:31
Petriláková, Patricie0:31
Prokeš, PetrS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Menoušek , Standa 0:S7
Petrů , Pavel 2:33
Semerád, Jan3:07
Smejkal , Lukáš 0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Boháč, Jan0:31
Hebelka, Aleš2:33
Novák, Michal1:32
Raab, Petr0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Dušek, Zdeněk1:32
Hlousek, Luboš3:16
Jarkovský, Michal3:16
Musil, Petr3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Barvínek, Milan0:S7
Bičišťová, Zuzana3:07
Marek, Rudolf2:33
Prokeš, Petr0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Hlousek, Luboš3:07
Jarkovský, Michal3:25
Kormoš, Jan0:S7
Suchý, Aleš0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Brunclík, MichalS:0-1
Havlíček, Jakub3:16
Hebelka, Aleš0:S7
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Musil, PetrS:0-1
Novotná , Barbora S:S-3
Prokeš, PetrS:S-3
Smejkal , Lukáš S:0-1
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Burešová, IvanaS:0-1
Frátrik, JosefS:S-3
Hyršl, MartinS:S-3
Novotná, KateřinaS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Havlíček, JakubS:0-1
Chlupová , Iveta S:0-1
Jarkovský, MichalS:0-1
Pospíšil, JanS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Farrag, MohamedS:0-1
Hebelka, AlešS:0-1
Menoušek , Standa S:0-1
Raab, PetrS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kutnar , Jiří 0:S7
Novák, Michal0:31
Novotná , Barbora 3:16
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Bičišťová, Zuzana3:16
Hebelka, Aleš0:31
Kormoš, Jan0:S7
Silný, Martin2:33
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Havlíček, Jakub3:07
Jarkovský, Michal1:32
Kutnar , Jiří 2:33
Souček, Jan0:S7
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Bičišťová, Zuzana2:33
Frátrik, Josef3:25
Novotná , Barbora 3:16
Paulišová, Kateřina0:S7
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Brichová , Michaela 3:07
Buchelt, Jaromír0:S7
Semerád, Jan3:07
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Burešová, IvanaS:S-3
Frátrik, JosefS:S-3
Paulišová, KateřinaS:S-3
Petrů , Pavel S:0-1
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Frátrik, JosefS:S-3
Maják, Jakub1:32
Maurer, MichalS:S-3
Paulišová, KateřinaS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Musil, PetrS:S-3
Novotná , Barbora 3:07
Silný, Martin2:33
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Hlousek, Luboš3:25
Jarkovský, Michal0:31
Kutnar , Jiří 3:16
Souček, Jan1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Novák, Jiří0:31
Petrů , Pavel 3:25
Silný, Martin0:31
Valík , Ondřej 0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Hlousek, Luboš3:16
Kormoš, Jan0:S7
Novák, Michal0:31
Souček, Jan1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Bičišťová, Zuzana3:07
Boháč, Jan0:31
Musil, Petr0:S7
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Burešová, Ivana0:S7
Hlousek, Luboš3:07
Souček, Jan3:16
Valík , Ondřej 0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Andrejko, Jan 1:32
Jarkovský, Michal3:16
Petrů , Pavel 3:16
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Kafka, Pavel0:31
Silný, MartinS:0-1
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Burešová, IvanaS:S-3
Maják, JakubS:0-1
Musil, PetrS:S-3
Peroutková, PetraS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Kafka, PavelS:0-1
Kormoš, JanS:0-1
Musil, PetrS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Barvínek, Milan0:31
Hebelka, Aleš0:31
Kubín, Štěpán0:31
Zloch, Roman1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Novák, Michal0:31
Prokeš, Petr0:31
Vosáhlo, Pavel0:S4
Zloch, RomanS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Barvínek, Milan0:31
Burešová, Ivana3:25
Kormoš, Jan0:S4
Novák, Michal0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Burešová, Ivana3:25
Holata, Petr0:S4
Jarkovský, Michal3:07
Silný, Martin0:S4
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Frizel, Martin0:S4
Holata, Petr1:32
Mihulka, Lukáš3:07
Peroutková, Petra3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Frizel, Martin2:33
Kočí, RadekS:0-1
Kubín, Štěpán0:31
Mihulka, Lukáš3:25
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Barvínek, Milan1:32
Kubín, ŠtěpánS:S-3
Mašín, Ondřej0:31
Vlček, Jiří0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Frýdl, FrantišekS:S-3
Konáš, RadekS:S-3
Novák, JiříS:0-1
Novák, MichalS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Bříza, JiříS:S-3
Čtvrtečka, Hynek0:S7
Hlousek, Luboš0:S7
Konáš, RadekS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Dvořáček, Tomáš0:S7
Hlousek, Luboš0:S7
Konáš, Radek0:31
Kormošová, Iva 3:07
Skupina 13
Bodů za skupinu : 10
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Dohnal, Ondřej0:S7
Dvořáček, Tomáš0:31
Kazdová, Zuzana0:S7
Málek, Milan0:S7
Švanse, Adam0:31

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
14132
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1484
13. ročník, 5. turnaj, 7. 6. 2019
1536
13. ročník, 4. turnaj, 5. 4. 2019
1249
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
1461
12. ročník, 3. turnaj, 24. 11. 2017
127
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
1640
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
1862
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
1751
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
2148
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
2457
9. ročník, 1. turnaj, 17. 5. 2014
1472
8. ročník, 3. turnaj, 30. 11. 2013
1851
8. ročník, 2. turnaj, 26. 10. 2013
1466
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
309