Historie hráče


Skuhrovec, Stanislav

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Breznay, Jan
Trpkoš, Martin
Vlasák, Milan0:31
Žďárek, Roman0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Hamáček, Michal1:32
Krnáč, Pavel0:S7
Sedláček, David0:31
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Hamáček, Michal0:31
Krnáč, Pavel3:25
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Breznay, Jan0:31
Koláček, Kryštof3:25
Perrott, James0:31
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fajta, Václav0:S7
Hamáček, Michal1:32
Krnáč, Pavel2:33
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Kronďák, Petr3:25
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Krnáč, Pavel2:33
Kuta, Pavel0:S7
Novotný, Lukáš3:07
Souček, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Raab, Petr3:07
Střelka, Valdemar3:07
Téra, Matouš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fajta, Václav1:32
Hamáček, Michal0:31
Koláček, Kryštof1:32
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Brebera, Martin3:07
Kalousek, Aleš0:S7
Raab, Petr0:S7
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Hamáček, Michal1:32
Perrott, James0:31
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Kuta, Pavel2:33
Přibyl, Libor0:31
Souček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Fajta, Václav0:S7
Fuchs, Matěj3:07
Sembdner, Michal 3:25
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Fajta, Václav0:31
Kronďák, Petr3:16
Kuta, Pavel2:33
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Hamáček, Michal0:31
Maurer, Michal3:07
Sodoma, Kamil3:07
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Hepnar, Ondřej0:31
Krnáč, Pavel1:32
Přibyl, Libor0:31
Sedláček, David1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Brebera, Martin3:07
Koláček, Kryštof3:25
Sembdner, Michal 3:07
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Hamáček, Michal3:16
Kuta, Pavel1:32
Přibyl, Libor0:31
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Cvrček, Jiří3:16
Kronďák, Petr0:S7
Neškrabal, Milan3:25
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Hamáček, Michal3:07
Hebelka, Aleš0:S7
Koláček, Kryštof3:25
Maurer, Michal2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Cvrček, Jiří1:32
Fajta, Václav0:31
Krnáč, Pavel2:33
Sedláček, David0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kuta, Pavel3:25
Přibyl, Libor0:31
Souček, Tomáš0:S7
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Fajta, Václav0:S7
Marek, Rudolf0:S7
Maurer, Michal3:07
Raab, Petr3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Kupka, Luděk3:07
Maurer, Michal0:S7
Sodoma, Kamil3:16
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Cvrček, Jiří2:33
Krnáč, Pavel0:31
Martinovský, Petr1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Mašín, Ondřej3:07
Novotný, Lukáš3:07
Sodoma, Kamil3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Cvrček, Jiří0:31
Maurer, Michal3:25
Neškrabal, Milan2:33
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Hepnar, Ondřej0:31
Kuta, Pavel0:S7
Martinovský, Petr0:31
Sedláček, David1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Cvrček, Jiří3:16
Fajta, Václav3:16
Maurer, Michal3:16
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Bujárek, Miloš0:S7
Kuta, Pavel0:31
Neškrabal, Milan1:32
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Hepnarová, Vendula3:16
Kosinka, Josef3:16
Sedláček, David1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Cvrček, Jiří0:31
Koláček, Kryštof3:16
Přibyl, Libor0:31
Souček, Tomáš3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Cvrček, Jiří3:25
Hepnar, Ondřej0:31
Sedláček, David3:16
Vlček, Jan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kosinka, Josef0:S7
Maurer, Michal3:07
Neškrabal, Milan3:16
Prokop, Milan3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Bujárek, Miloš2:33
Fajta, Václav0:31
Kuta, Pavel0:S7
Souček, Tomáš2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Cvrček, Jiří0:31
Kronďák, Petr3:16
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Fajta, Václav2:33
Kiefmann, Marcel0:31
Neškrabal, Milan0:31
Sedláček, David0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Mašín, Ondřej3:16
Prokop, Milan3:07
Sembdner, Michal 3:16
Souček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Cvrček, Jiří3:25
Fajta, Václav1:32
Kronďák, Petr3:16
Sedláček, David0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Kočí, Radek3:07
Kraus, Pavel3:16
Mašín, Ondřej0:S7
Raab, Petr3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Bujárek, Miloš0:31
Perrott, James0:31
Petrilák, Daniel2:33
Souček, Tomáš1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Bujárek, Miloš1:32
Fajta, Václav2:33
Kuta, Pavel1:32
Neškrabal, Milan3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Cvrček, Jiří2:33
Trpkoš, Martin1:32
Vlček, Jan1:32
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Mašín, Ondřej3:16
Petriláková, Patricie3:07
Sembdner, Michal 2:33
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Kiefmann, Marcel1:32
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Krnáč, Pavel0:31
Maurer, Michal3:25
Neškrabal, Milan3:25
Petrilák, Daniel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Bujárek, Miloš2:33
Hepnar, Ondřej0:31
Koláček, Kryštof1:32
Vlček, Jan3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:16
Truneček, Tomáš0:S7
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Cvrček, Jiří0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Mašín, Ondřej3:16
Trpkoš, Martin0:31
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Bujárek, Miloš2:33
Kočí, Radek3:07
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Cvrček, Jiří1:32
Jedlička, Robert1:32
Petrilák, Daniel2:33
Souček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Hebelka, Aleš0:S7
Kočí, Radek3:25
Mašín, Ondřej3:07
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Cvrček, Jiří0:31
Kiefmann, Marcel0:31
Neškrabal, Milan1:32
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Koláček, Kryštof3:16
Střelka, Valdemar3:07
Střítecký, Vít 1:32
Suchý, Aleš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Cvrček, Jiří0:31
Fajta, Václav1:32
Maurer, Michal3:16
Neškrabal, Milan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Kafka, Pavel0:S7
Koláček, Kryštof3:25
Střítecký, Vít 2:33
Suchý, Aleš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Jedlička, Robert1:32
Neškrabal, Milan2:33
Petrilák, Daniel0:31
Prokop, Milan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Fajta, Václav0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Střítecký, Vít 0:S7
Vlček, Jan1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 50
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Cvrček, Jiří2:33
Jirsák, Pavel3:16
Kuta, Pavel0:S7
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Cvrček, Jiří2:33
Jedlička, Robert0:31
Kuta, Pavel1:32
Mašín, Ondřej3:07
Vedralová, Eva1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Konáš, Radek3:16
Maurer, Michal3:25
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Horák, Aleš1:32
Neškrabal, Milan0:31
Prokop, Milan3:16
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Kočí, Radek3:16
Mašín, Ondřej3:07
Souček, Tomáš0:31
Vedralová, Eva1:32
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Fajta jr., Václav0:31
Kafka, Pavel3:16
Kosinka, Josef3:25
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Hepnar, Ondřej1:32
Koláček, Kryštof1:32
Souček, Tomáš2:33
Vlček, Jan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Fajta jr., Václav0:S7
Horák, Aleš3:07
Mašín, Ondřej3:16
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Cvrček, Jiří0:31
Fajta, Václav1:32
Kosinka, Josef0:S7
Vlček, Jan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Fajta jr., Václav0:31
Prokop, Milan3:16
Truneček, Tomáš3:25
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kafka, Pavel3:07
Menoušek , Standa 3:07
Souček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Fajta jr., Václav0:31
Neškrabal, Milan1:32
Sembdner, Michal 3:07
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Horák, Pavel0:S7
Kábrt, Martin1:32
Maurer, Michal3:07
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Döring, Robert0:31
Fajta jr., Václav0:S7
Neškrabal, Milan3:25
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Horák, Aleš2:33
Konáš, Radek3:25
Maurer, Michal3:16
Stárek, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Raab, Petr0:S7
Savický, Petr1:32
Souček, Tomáš2:33
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Döring, Robert3:16
Dvořáček, Tomáš0:31
Neškrabal, Milan0:31
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 65
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Dostál, Jan0:S7
Fajta jr., Václav0:31
Souček, Tomáš2:33
Vlček, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Neškrabal, Milan3:16
Savický, Petr0:S7
Stárek, Tomáš0:31
Střítecký, Vít 1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Fajta jr., Václav2:33
Krnáč, Pavel1:32
Kuta, Pavel0:31
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Fajta, Václav1:32
Horák, Pavel3:25
Střítecký, Vít 3:25
Tlustý, Tomáš0:31
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Dlouhý, Radovan0:S7
Horák, Aleš3:16
Kuta, Pavel2:33
Savický, Petr2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Jirsák, Pavel3:25
Konáš, Radek3:07
Souček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Jirsák, Pavel3:25
Savický, Petr0:31
Stárek, Tomáš2:33
Střítecký, Vít 2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Horák, Aleš3:25
Kuta, Pavel0:31
Petrilák, Daniel1:32
Vlček, Jan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Jirsák, Pavel3:16
Konáš, Radek3:07
Savický, Petr0:31
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Kárník, Václav1:32
Kosinka, Josef3:25
Petrilák, Daniel1:32
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Fajta jr., Václav2:33
Hepnar, Ondřej2:33
Neškrabal, Milan1:32
Savický, Petr2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Fajta jr., Václav0:31
Jirsák, Pavel2:33
Truneček, Tomáš0:S4
Zábojník, Josef 3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Breznay, Jan0:31
Fajta jr., Václav3:16
Hepnar, Ondřej2:33
Kuta, Pavel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Breznay, Jan0:31
Dostál, Jan3:16
Stárek, Tomáš3:16
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Breznay, Jan0:S4
Fajta jr., Václav0:31
Hepnar, Ondřej1:32
Kuta, Pavel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Dlouhý, Radovan0:31
Horák, Pavel0:31
Neškrabal, Milan3:25
Savický, Petr3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Dostál, Jan0:31
Hepnar, Ondřej3:16
Savický, Petr3:25
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Döring, Robert3:16
Nguyen, Milan3:07
Truneček, Tomáš3:16
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Döring, Robert3:16
Jirsák, Pavel0:31
Kosinka, Josef1:32
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Dlouhý, Radovan0:31
Kosinka, Josef3:25
Kuta, Pavel1:32
Savický, Petr1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Dlouhý, Radovan1:32
Maixner, Jiří0:S7
Mergl, Lukáš0:S7
Savický, Petr2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Koláček, Kryštof1:32
Krnáč, Pavel1:32
Mergl, Lukáš1:32
Petrilák, Daniel0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Döring, Robert0:S7
Horák, Pavel0:S7
Klemsa, Roman3:16
Mergl, Lukáš3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Döring, Robert1:32
Dostál, Jan0:S7
Kratochvíl, Martin0:S7
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Horák, Pavel0:31
Petrilák, Daniel3:25
Savický, Petr2:33
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Döring, Robert3:07
Klemsa, Roman3:16
Petrák, Pavel3:25
Truneček, Tomáš1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Döring, Robert0:S7
Kuta, Pavel0:31
Mergl, Lukáš2:33
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Fajta, Václav0:31
Horák, Pavel1:32
Petrilák, Daniel0:31
Vlček, Jan0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Kosinka, Josef3:07
Kuta, Pavel3:16
Mergl, Lukáš0:31
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Kalenský, Libor2:33
Kárník, Václav1:32
Mergl, Lukáš0:31
Petrilák, Daniel3:16
Vlček, Jan3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Jirsák, Pavel3:25
Kosinka, Josef3:16
Kuta, Pavel2:33
Neškrabal, Milan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Jirsák, Pavel3:07
Kratochvíl, Martin3:25
Raab, Petr3:07
Zapadlo, Richard3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Hrobský, Michal0:31
Kuta, Pavel2:33
Truneček, Tomáš2:33
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Klemsa, Roman2:33
Raab, Petr3:25
Stárek, Tomáš3:16
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Jirsák, Pavel0:31
Kuta, Pavel2:33
Mergl, Lukáš1:32
Stárek, Tomáš1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Döring, Robert1:32
Koláček, Kryštof1:32
Mergl, Lukáš1:32
Neškrabal, Milan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Jirsák, Pavel3:25
Kalenský, Libor3:25
Kosinka, Josef1:32
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Fajta, Václav0:31
Kalenský, Libor2:33
Kárník, Václav0:31
Krnáč, Pavel2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Hrobský, Michal3:16
Kalenský, Libor1:32
Kosinka, Josef2:33
Raab, Petr3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Jirsák, Pavel3:07
Kosinka, Josef2:33
Petrilák, Daniel0:31
Zapadlo, Richard3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Fajta, Václav0:31
Koláček, Kryštof1:32
Petrilák, Daniel0:31
Škarda, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Kárník, Václav2:33
Koláček, Kryštof0:31
Kosinka, Josef3:25
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Fajta, Václav0:31
Kosinka, Josef3:07
Neškrabal, Milan1:32
Petrilák, DanielS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Hrobský, Michal3:07
Kosinka, Josef1:32
Raab, Petr3:07
Zapadlo, Richard3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Koláček, Kryštof1:32
Šebrle, Petr3:07
Zapadlo, Richard3:16
Zloch, Roman3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Hrobský, Michal1:32
Koláček, Kryštof2:33
Raab, Petr3:16
Vlček, Jan0:31
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Belada, David0:31
Hrobský, Michal3:25
Koláček, Kryštof0:31
Krnáč, Pavel0:31
Petrilák, Daniel1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Hrobský, Michal3:07
Tilkeridis, Ivan3:25
Tůma, Martin3:16
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Hrobský, Michal3:16
Koláček, Kryštof0:31
Petrilák, Daniel2:33
Škarda, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
1. ročník, 8. kolo, 25. 3. 2006 - 12. 6. 2006
Kosinka, Jakub0:31
Neškrabal, Milan2:33
Trpkoš, MartinS:S-3
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 7. kolo, 6. 2. 2006 - 26. 3. 2006
Kosinka, Josef0:S7
Neškrabal, Milan3:25
Novotný, Zbyněk3:07
Petrilák, Daniel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 6. kolo, 4. 1. 2006 - 5. 2. 2006
Krnáč, Pavel2:33
Tilkeridis, Ivan3:16
Vejdělek, Tomáš0:S7
Vlček, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 5. kolo, 9. 11. 2005 - 3. 1. 2006
Čapek, Michal0:S7
Holub, František0:S7
Vejdělek, Tomáš3:07
Zakravský, Jaroslav3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 4. kolo, 11. 10. 2005 - 8. 11. 2005
Holub, František3:16
Hubal, David3:16
Jaroš, Zdeněk3:07
Raab, Petr3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 3. kolo, 2. 9. 2005 - 10. 10. 2005
Fajta, VáclavS:0-1
Novotný, ZbyněkS:0-1
Tilkeridis, IvanS:0-1
Vejdělek, TomášS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
1. ročník, 2. kolo, 8. 7. 2005 - 1. 9. 2005
Burešová, Ivana0:S7
Jaroš, Zdeněk3:07
Vejdělek, Tomáš1:32
Zakravský, Jaroslav0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 1. kolo, 7. 4. 2005 - 7. 7. 2005
Novotný, Zbyněk2:33
Petrilák, Daniel3:25
Svoboda, Lukáš0:31
Zakravský, Jaroslav3:25

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 4. turnaj, 5. 6. 2020
1796
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
6104
13. ročník, 4. turnaj, 5. 4. 2019
762
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
8122
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
13110
12. ročník, 3. turnaj, 24. 11. 2017
913
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
1054
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
962
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
9133
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
1473
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
1363
10. ročník, 2. turnaj, 27. 12. 2015
1381
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
1369
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
1278
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
1463
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
684
8. ročník, 3. turnaj, 30. 11. 2013
1166
8. ročník, 2. turnaj, 26. 10. 2013
1760
8. ročník, 1. turnaj, 1. 6. 2013
975
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
1069
7. ročník, 2. turnaj, 3. 11. 2012
1363
7. ročník, 1. turnaj, 19. 5. 2012
778
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
2139
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
972
5. ročník, 2. turnaj, 8. 1. 2011
695
5. ročník, 1. turnaj, 8. 5. 2010
1170
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
935
4. ročník, 1. turnaj, 18. 4. 2009
670
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
2410
1. ročník, 1. turnaj, 16. 7. 2006
440