Historie hráče


Kronďák, Petr

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Havlíček, Jakub
Kmínek, Roman3:07
Kupka, Luděk
Sodoma, Kamil
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Koláček, KryštofS:0-1
Kuta, PavelS:0-1
Novotný, Lukáš3:07
Souček, TomášS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej0:31
Sembdner, Michal 3:25
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Fajta, Václav0:S7
Hamáček, Michal0:31
Koláček, Kryštof2:33
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Krnáč, Pavel0:31
Maurer, Michal3:25
Perrott, James0:31
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Havlíček, Jakub3:07
Kalousek, Aleš3:16
Kupka, Luděk3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Havlíček, JakubS:0-1
Kupka, LuděkS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Sirotek, ČeněkS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Fajta, Václav3:25
Kuta, Pavel1:32
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kupka, Luděk3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Sirotek, Čeněk3:07
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Brebera, Martin2:33
Havlíček, Jakub3:07
Raab, Petr3:07
Sodoma, Kamil2:33
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Brebera, MartinS:0-1
Fuchs, MatějS:0-1
Kmínek, RomanS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Cvrček, JiříS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Fajta, Václav2:33
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:25
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Koláček, Kryštof2:33
Kuta, Pavel2:33
Neškrabal, Milan3:07
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Krnáč, Pavel0:31
Maurer, Michal3:25
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Neškrabal, Milan1:32
Sedláček, David0:31
Souček, Tomáš1:32
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Sedláček, David0:S7
Sembdner, Michal 3:16
Souček, Tomáš3:25
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Fajta, Václav0:S7
Hepnarová, Vendula3:07
Neškrabal, Milan1:32
Sodoma, Kamil2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Koláček, Kryštof2:33
Maurer, Michal3:16
Raab, Petr3:25
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Hepnarová, Vendula3:16
Kuta, Pavel0:31
Mašín, Ondřej3:25
Souček, Tomáš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Cvrček, Jiří1:32
Hepnarová, Vendula3:07
Kosinka, Josef0:S7
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Kiefmann, Marcel0:31
Koláček, Kryštof1:32
Martinovský, Petr0:31
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kosinka, Josef3:25
Mašín, Ondřej3:07
Maurer, Michal3:25
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Brebera, Martin3:16
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel3:07
Kuta, Pavel0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Martinovský, Petr1:32
Neškrabal, Milan2:33
Sembdner, Michal 1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Bujárek, Miloš0:31
Fajta, VáclavS:0-1
Neškrabal, Milan0:S7
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Cvrček, Jiří1:32
Mašín, Ondřej3:16
Souček, Tomáš3:25
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Maurer, Michal3:25
Novák, Michal3:16
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Cvrček, Jiří1:32
Raab, Petr3:16
Sembdner, Michal 3:16
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Cvrček, Jiří1:32
Koláček, Kryštof1:32
Kuta, Pavel0:31
Prokop, Milan3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Hepnarová, Vendula3:07
Novák, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:07
Raab, Petr3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Cvrček, Jiří2:33
Fajta, Václav0:31
Sedláček, David0:31
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Krnáč, Pavel0:S7
Marek, Rudolf3:07
Sembdner, Michal 3:07
Souček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Kočí, Radek3:07
Maurer, Michal1:32
Sedláček, David0:31
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kosinka, JosefS:0-1
Perrott, James0:31
Střelka, Valdemar3:16
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Mašín, Ondřej0:S7
Maurer, Michal3:25
Neškrabal, Milan3:25
Souček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Hebelka, Aleš3:16
Konáš, Radek3:07
Prokop, Milan0:S7
Raab, Petr3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Brebera, Martin3:07
Jechová, Iveta3:07
Novotný, Lukáš3:07
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Buchelt, Jaromír3:07
Farrag, Taťána3:07
Hladík, Richard0:S7
Jiroušková, Jana3:07
Kupka, Luděk3:07
Petrů , Pavel 3:07

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
21108
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
2078
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
1267
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
2569
12. ročník, 4. turnaj, 19. 1. 2018
626
12. ročník, 3. turnaj, 24. 11. 2017
620
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
859
12. ročník, 1. turnaj, 24. 6. 2017
20
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
2091
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
1570
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
1466