Historie hráče


Novotný, Vladimír

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Bureš, Ondřej
Kalousek, Aleš
Lesk, Jiří
Maléř, Petr
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Havlíček, Jakub3:25
Kovalovský, Jan0:S7
Lesk, Jiří0:S7
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Bureš, Ondřej3:16
Davies, Edward3:16
Lesk, Jiří0:S7
Nožičková, Gabriela3:07
Téra, Matouš3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Havlíček, Jakub2:33
Kalousek, Aleš0:31
Téra, Matouš3:16
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kmínek, Roman1:32
Kovalovský, Jan1:32
Kuta, Pavel0:31
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Kupka, Luděk3:07
Marek, Rudolf2:33
Maurer, Michal1:32
Raab, Petr0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Havlíček, Jakub3:16
Lesk, Jiří0:S7
Musil, Petr3:07
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kmínek, Roman3:07
Novotný, Lukáš0:31
Sirotek, Čeněk3:07
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Fuchs, Matěj0:31
Havlíček, Jakub2:33
Lesk, Jiří3:07
Musil, Petr3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Kalousek, Aleš0:31
Kupka, Luděk0:31
Maléř, Petr0:S7
Sirotek, Čeněk3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Chmelař, David3:16
Klanica, Vladimír3:07
Kmínek, Roman2:33
Téra, Matouš0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kalousek, Aleš1:32
Koláček, Kryštof0:31
Maléř, Petr3:16
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Amjad, TalalS:S-3
Jarkovský, Michal0:S7
Klanica, Vladimír3:07
Maléř, Petr3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Brebera, Martin0:31
Maléř, Petr1:32
Marek, Rudolf1:32
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Lesk, Jiří3:16
Téra, Matouš3:07
Uncajtik, Jan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fuchs, Matěj3:25
Marek, Rudolf1:32
Musil, Petr1:32
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Jindra, Miroslav3:16
Kupka, Luděk1:32
Maléř, Petr0:S7
Zelený, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Kupka, Luděk1:32
Maurer, Michal0:31
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Kačírek, Tomáš3:07
Kmínek, Roman3:16
Maléř, Petr3:16
Marek, Rudolf2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Hebelka, Aleš1:32
Jarkovský, Michal1:32
Kalousek, Aleš2:33
Novotný, Lukáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Fuchs, Matěj3:16
Neškrabal, Milan0:31
Raab, Petr0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Hebelka, Aleš3:16
Jarkovský, Michal3:16
Kalousek, Aleš1:32
Kraus, Pavel0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Hebelka, Aleš2:33
Kačírek, Tomáš3:16
Sirotek, Čeněk3:07
Švanse, Adam3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Davies, Edward1:32
Kalousek, Aleš1:32
Kosinka, Josef0:S7
Uncajtik, Jan3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Hebelka, Aleš0:31
Maléř, Petr3:25
Semerád, Jan0:S7
Verster, Rigardt0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Davies, Edward0:31
Jarkovský, Michal0:31
Kupka, Luděk1:32
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Buchelt, Jaromír0:S7
Chmelař, David3:16
Švanse, Adam3:07
Verster, Rigardt0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Faltýnková, Marie3:07
Hebelka, Aleš1:32
Chmelař, David0:31
Marek, Rudolf0:31
Semerád, Jan3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kraus, Pavel0:31
Kupka, Luděk1:32
Marek, Rudolf0:31
Verster, Rigardt1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Paulišová, Kateřina3:07
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar1:32
Švanse, Adam3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Faltýnková, Marie3:07
Chmelař, David3:25
Jarkovský, Michal0:31
Švanse, Adam3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Faltýnková, Marie0:S7
Neugebauerova, Iveta3:07
Švanse, Adam2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Brebera, Martin1:32
Marek, Rudolf1:32
Novák, Michal0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Jarkovský, Michal3:16
Klanica, Vladimír3:07
Semerád, Jan3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Fuchs, Matěj0:31
Kraus, Pavel3:25
Marek, Rudolf2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Kraus, Pavel1:32
Novotný, Lukáš0:S7
Sembdner, Michal 0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Fuchs, Matěj3:25
Jiroušková, Jana0:S7
Klanica, Vladimír3:07
Semerád, Jan3:16
Švanse, Adam3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Brebera, Martin0:31
Fuchs, Matěj3:07
Kupka, Luděk2:33
Novák, Michal0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Frátrik, JosefS:S-3
Hepnarová, Vendula1:32
Novák, Michal0:31
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Fuchs, Matěj2:33
Hladík, Richard1:32
Jiroušková, Jana3:07
Kupka, Luděk0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Frátrik, Josef2:33
Jarkovský, Michal0:31
Kupka, Luděk1:32
Novák, Michal3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Buchelt, Jaromír3:07
Havlíček, Jakub0:S7
Jiroušková, Jana3:07
Semerád, Jan3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Brebera, Martin0:31
Havlíček, Jakub0:S7
Jarkovský, Michal0:31
Paulišová, Kateřina0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Jiroušková, Jana3:07
Petrů , Pavel S:S-3
Semerád, JanS:S-3
Švanse, AdamS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Fuchs, MatějS:0-1
Jarkovský, MichalS:0-1
Novák, MichalS:0-1
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Farrag, Taťána0:S7
Jiroušková, Jana3:07
Paulišová, Kateřina0:S7
Švanse, Adam3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Havlíček, JakubS:S-3
Konáš, RadekS:S-3
Střelka, ValdemarS:0-1
Vincent, OldřichS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Boháč, Jan0:S7
Frátrik, Josef0:31
Havlíček, Jakub3:25
Mikulecký, Stanislav3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Jarkovský, Michal1:32
Kosinka, JosefS:S-3
Kraus, Pavel1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Barvínek, Milan0:S7
Jarkovský, Michal1:32
Jiroušková, Jana3:07
Míková, Kristýna3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Burešová, Ivana3:16
Fuchs, MatějS:S-3
Kosinka, Josef0:31
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Buchelt, JaromírS:S-3
Hlousek, Luboš0:31
Prokop, Milan0:31
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Fuchs, Matěj1:32
Havlíček, Jakub3:16
Jiroušková, Jana3:07
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Hebelka, Aleš0:31
Jiroušková, Jana3:07
Marek, Rudolf0:31
Novák, Michal1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Frýdl, FrantišekS:0-1
Kavka, JakubS:S-3
Petrů , Pavel S:S-3
Vincent, OldřichS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Hebelka, Aleš2:33
Hlousek, Luboš2:33
Novák, Michal0:31
Silný, MartinS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Bičišťová, Zuzana3:25
Frýdl, František0:31
Kraus, Pavel3:16
Semerád, Jan3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Buchelt, Jaromír3:16
Fuchs, Matěj0:S7
Jechová, Iveta3:07
Jiroušková, Jana3:07
Samšeňák, Jan3:07
Skupina 13
Bodů za skupinu : 5
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Buchelt, JaromírS:S-3
Kiefmann, Marcel0:31
Samšeňák, Jan2:33

Turnaje

Žádné turnaje pro tohoto hráče neexistují