Historie hráče


Kupka, Luděk

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Maurer, Michal
Novotný, Lukáš
Sembdner, Michal
Žďárek, Roman0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Bollech, JosefS:S-3
Sembdner, Michal S:S-3
Souček, TomášS:S-3
Žďárek, Roman0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Havlíček, Jakub3:25
Kmínek, Roman3:07
Kronďák, Petr0:31
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Bollech, Josef2:33
Sembdner, Michal 1:32
Sodoma, Kamil1:32
Vlček, Jan1:32
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Havlíček, Jakub0:S7
Maléř, Petr3:16
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Marek, Rudolf3:25
Maurer, Michal0:31
Novotný, Vladimír0:31
Raab, Petr3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Fajta, Václav0:31
Novotný, Lukáš1:32
Sodoma, KamilS:S-3
Vlček, Jan0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Fuchs, Matěj3:07
Havlíček, Jakub3:16
Kalousek, Aleš3:16
Kronďák, Petr1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Kmínek, Roman3:07
Novotný, Lukáš2:33
Sodoma, Kamil3:16
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Kalousek, Aleš2:33
Maléř, Petr0:S7
Novotný, Vladimír3:07
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Brebera, Martin0:31
Fajta, VáclavS:0-1
Koláček, Kryštof1:32
Vlček, Jan0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Havlíček, Jakub3:16
Kronďák, Petr0:S7
Raab, Petr2:33
Sirotek, Čeněk3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kronďák, Petr0:31
Novotný, LukášS:S-3
Sirotek, Čeněk3:07
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Marek, RudolfS:S-3
Maurer, Michal2:33
Neškrabal, Milan0:31
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Cvrček, Jiří0:S7
Kalousek, AlešS:S-3
Sodoma, Kamil0:S7
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Jindra, Miroslav3:07
Maléř, Petr0:S7
Novotný, Vladimír3:16
Zelený, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Kalousek, Aleš0:S7
Maurer, Michal0:31
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Havlíček, Jakub3:07
Jarkovský, Michal3:07
Sirotek, Čeněk3:07
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Brebera, Martin0:31
Marek, Rudolf3:16
Maurer, Michal1:32
Raab, Petr3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Havlíček, Jakub3:25
Hebelka, Aleš3:16
Lesk, Jiří3:07
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Brebera, Martin0:31
Novotný, Lukáš3:16
Střelka, ValdemarS:0-1
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Maurer, Michal0:S7
Skuhrovec, Stanislav0:31
Sodoma, Kamil0:31
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Chmelař, David3:07
Novotný, Lukáš1:32
Švanse, Adam3:07
Verster, Rigardt2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Brebera, Martin1:32
Hepnarová, Vendula0:31
Kosinka, Josef0:S7
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Davies, Edward3:07
Jarkovský, Michal3:16
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr2:33
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Jarkovský, Michal3:16
Kalousek, Aleš3:07
Marek, Rudolf0:31
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Hepnarová, Vendula0:31
Mašín, Ondřej1:32
Sembdner, Michal 1:32
Souček, Tomáš1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kraus, Pavel2:33
Marek, Rudolf0:S7
Novotný, Vladimír3:16
Verster, Rigardt3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Hebelka, Aleš2:33
Kalousek, Aleš3:16
Neugebauerova, Iveta3:07
Novotný, Lukáš2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Brebera, Martin3:25
Hebelka, Aleš1:32
Kraus, Pavel0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Hepnarová, Vendula2:33
Kosinka, Josef0:31
Kraus, Pavel0:31
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kuta, Pavel0:S7
Raab, Petr0:31
Sembdner, Michal 0:31
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Brebera, Martin3:25
Frátrik, Josef0:S7
Fuchs, Matěj3:25
Švanse, Adam3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Jarkovský, MichalS:S-3
Kosinka, Josef0:31
Mašín, Ondřej1:32
Novák, Michal2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Klanica, Vladimír3:07
Koštejn, Petr0:S7
Paulišová, Kateřina0:S7
Semerád, JanS:S-3
Vojtěch, Jakub0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Brebera, Martin2:33
Kosinka, Josef0:31
Marek, Rudolf2:33
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Brebera, Martin3:25
Fuchs, Matěj3:07
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Hebelka, Aleš3:25
Kosinka, JosefS:S-3
Maurer, Michal1:32
Prokop, Milan0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Fuchs, Matěj3:07
Hladík, Richard0:S7
Jiroušková, JanaS:S-3
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Frátrik, Josef1:32
Jarkovský, Michal2:33
Novák, Michal2:33
Novotný, Vladimír3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Frátrik, Josef0:31
Kraus, Pavel1:32
Prokop, MilanS:S-3
Purma, PavelS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Fuchs, Matěj3:16
Hladík, Richard0:S7
Jechová, IvetaS:S-3
Švanse, Adam3:25
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Farrag, TaťánaS:S-3
Frýdl, FrantišekS:S-3
Hladík, Richard3:07
Paulišová, Kateřina3:16
Purma, PavelS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Farrag, TaťánaS:S-3
Hladík, RichardS:S-3
Jiroušková, Jana3:07
Kronďák, Petr0:31
Petrů , Pavel 0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Hladík, RichardS:S-3
Jirsák, PavelS:S-3
Ondrák, PetrS:S-3
Petrů , Pavel S:S-3
Tamer, SeifS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Farrag, TaťánaS:S-3
Jechová, IvetaS:S-3
Petrů , Pavel S:S-3
Semerád, JanS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Frýdl, František0:31
Jiroušková, Jana3:07
Tamer, Seif1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Jechová, IvetaS:S-3
Mikulecký, Stanislav3:25
Paulišová, Kateřina3:07
Semerád, Jan0:S7

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
13. ročník, 4. turnaj, 5. 4. 2019
1054
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
17 - 1841