Historie hráče


Zapadlo, Richard

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Fuchs, MatějS:S-3
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Jiroušková, JanaS:0-1
Kavka, JakubS:0-1
Semerád, JanS:0-1
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Havlíček, JakubS:S-3
Jarkovský, MichalS:0-1
Kosinka, JosefS:S-3
Míková, KristýnaS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Burešová, IvanaS:S-3
Hlousek, LubošS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Havlíček, JakubS:0-1
Hlousek, LubošS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Hebelka, AlešS:0-1
Novotný, LukášS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Bičišťová, Zuzana0:S7
Burešová, Ivana3:07
Jarkovský, Michal3:16
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Fuchs, Matěj3:07
Havlíček, Jakub0:S7
Kavka, Jakub3:07
Samšeňák, JanS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Dušek, ZdeněkS:S-3
Frýdl, František0:S7
Hebelka, Aleš0:31
Marek, RudolfS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Boháč, Jan2:33
Petrů , Pavel 3:16
Raab, Petr3:07
Vincent, Oldřich1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Barvínek, Milan1:32
Hebelka, Aleš3:25
Hlousek, Luboš3:07
Musil, Petr3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Dušek, Zdeněk3:25
Konáš, Radek0:31
Prokeš, Petr1:32
Vincent, Oldřich2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Kočí, RadekS:0-1
Maurer, MichalS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Střítecký, Vít S:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Kafka, Pavel0:31
Sembdner, Michal 3:25
Vincent, Oldřich0:S7
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Boháč, Jan3:25
Maurer, Michal1:32
Novák, Michal3:16
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Konáš, Radek3:16
Menoušek , Standa 0:S7
Prokop, Milan0:31
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Döring, Robert3:25
Horák, Aleš0:31
Kafka, Pavel1:32
Kočí, Radek0:S7
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Burešová, IvanaS:0-1
Havlíček, JakubS:0-1
Novák, Jiří3:16
Novotná , Barbora S:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Novák, MichalS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Souček, JanS:0-1
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Jedlička, RobertS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Zloch, RomanS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Döring, RobertS:0-1
Kosinka, JosefS:0-1
Kubín, ŠtěpánS:0-1
Zábojník, Josef S:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Döring, RobertS:S-3
Horák, Aleš0:31
Neškrabal, Milan0:31
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Dostál, Jan0:31
Fajta jr., Václav0:31
Jirsák, Pavel1:32
Kosinka, Josef1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Cvrček, Jiří1:32
Döring, Robert3:07
Horák, Aleš1:32
Stárek, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Kárník, Václav1:32
Kosinka, Josef0:S7
Petrilák, Daniel0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Döring, Robert3:25
Horák, Aleš3:25
Stárek, Tomáš1:32
Truneček, Tomáš3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Cvrček, Jiří3:25
Döring, Robert2:33
Nguyen, Milan3:25
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Döring, RobertS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Truneček, TomášS:0-1
Zábojník, Josef 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Jirsák, Pavel0:31
Kosinka, Josef0:S4
Vlček, Jiří0:31
Zábojník, Josef 0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Döring, RobertS:S-3
Jirsák, Pavel3:25
Stárek, Tomáš0:31
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Cvrček, Jiří3:25
Prokop, Milan0:31
Raab, Petr3:16
Stárek, Tomáš3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Döring, Robert1:32
Fajta jr., Václav1:32
Souček, Tomáš0:31
Stárek, TomášS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Döring, Robert3:25
Nguyen, MilanS:S-3
Skuhrovec, Stanislav1:32
Truneček, TomášS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Cvrček, Jiří3:16
Nguyen, Milan3:07
Raab, Petr2:33
Zábojník, Josef 3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Dostál, JanS:0-1
Kovalovský, Jan3:16
Novák, Jiří3:16
Souček, Tomáš2:33
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fiala, Pavel0:31
Kormošová, Iva S:S-3
Marek, Rudolf0:31
Musil, PetrS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Marek, RudolfS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Silný, MartinS:0-1
Zábojník, Josef S:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Frýdl, FrantišekS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Novák, JiříS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Cvrček, JiříS:0-1
Marek, RudolfS:S-3
Novák, MichalS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Marek, Rudolf0:S7
Nguyen, MilanS:0-1
Prokeš, PetrS:0-1
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Hepnar, OndřejS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Prokeš, PetrS:0-1
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Fajta jr., Václav2:33
Marek, Rudolf2:33
Souček, Tomáš0:31
Zloch, Roman2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 100
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Dostál, JanS:0-1
Fajta jr., VáclavS:0-1
Savický, PetrS:0-1
Stárek, TomášS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Döring, RobertS:0-1
Jirsák, PavelS:0-1
Stárek, TomášS:0-1
Truneček, TomášS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Jirsák, Pavel3:25
Kosinka, Josef1:32
Raab, Petr3:25
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Fajta jr., Václav3:16
Klemsa, Roman3:07
Raab, Petr3:07
Souček, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Jirsák, Pavel1:32
Kratochvíl, Martin0:31
Raab, Petr3:16
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Hrobský, Michal1:32
Kuta, Pavel3:16
Skuhrovec, Stanislav1:32
Truneček, TomášS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Klemsa, Roman3:07
Raab, Petr3:16
Skuhrovec, Stanislav1:32
Stárek, Tomáš3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Anděl, Martin3:07
Fajta jr., Václav3:16
Klemsa, Roman3:16
Lacek, Pavel3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Kuta, Pavel2:33
Lacek, Pavel
Raab, Petr0:31
Stárek, Tomáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Döring, Robert1:32
Horák, Pavel0:31
Kuta, Pavel3:16
Mergl, Lukáš2:33
Raab, Petr3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Döring, Robert3:25
Koláček, Kryštof0:31
Kosinka, Josef0:31
Neškrabal, Milan1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Döring, Robert2:33
Dostál, David3:07
Truneček, Tomáš3:16
Zloch, Roman3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Jirsák, Pavel3:07
Kosinka, Josef1:32
Petrilák, Daniel0:31
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Kalenský, Libor0:S7
Kosinka, Josef0:31
Truneček, TomášS:S-3
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Kárník, VáclavS:S-3
Koláček, Kryštof0:31
Kosinka, JosefS:S-3
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Kárník, VáclavS:S-3
Raab, Petr3:25
Tilkeridis, IvanS:S-3
Truneček, TomášS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Hrobský, Michal1:32
Kosinka, JosefS:0-1
Raab, Petr3:25
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Koláček, KryštofS:S-3
Skuhrovec, Stanislav1:32
Šebrle, Petr3:07
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Hrobský, Michal0:31
Koláček, KryštofS:S-3
Raab, Petr1:32
Skuhrovec, StanislavS:S-3
Vlček, Jan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Burešová, Ivana0:S7
Raab, Petr3:25
Šebrle, Petr3:07
Tůma, Martin2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Hrobský, Michal1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Tilkeridis, Ivan0:31
Tůma, Martin3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Burešová, Ivana0:S7
Dostál, David3:07
Šebrle, Petr3:07
Tůma, Martin3:16

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
640