Historie hráče


Střelka, Valdemar

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Kubín, Štěpán3:16
Kupka, Luděk
Novotný, Vladimír
Sodoma, Kamil
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Fuchs, Matěj2:33
Kmínek, Roman3:16
Musil, Petr3:07
Raab, Petr2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Brebera, Martin3:25
Kosinka, Josef3:25
Novotný, Lukáš1:32
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Brebera, Martin0:31
Kalousek, Aleš0:S7
Kovalovský, Jan3:07
Zelený, Tomáš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Fuchs, MatějS:0-1
Havlíček, JakubS:0-1
Kupka, LuděkS:0-1
Maléř, PetrS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Brebera, MartinS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Sodoma, KamilS:0-1
Zelený, TomášS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Fuchs, Matěj3:16
Raab, Petr3:07
Skuhrovec, Stanislav0:31
Téra, Matouš3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kmínek, Roman3:25
Novotný, Lukáš2:33
Novotný, Vladimír3:07
Sirotek, Čeněk3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Brebera, Martin2:33
Fuchs, MatějS:0-1
Kmínek, RomanS:0-1
Maurer, MichalS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Marek, Rudolf0:S7
Sirotek, Čeněk3:07
Sodoma, Kamil1:32
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Fajta, Václav0:31
Fuchs, Matěj3:16
Sembdner, Michal 1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Havlíček, Jakub0:S7
Chmelař, David3:07
Musil, Petr3:07
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Kronďák, Petr1:32
Kupka, LuděkS:S-3
Novotný, LukášS:S-3
Sirotek, ČeněkS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav0:31
Hamáček, Michal0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Cvrček, Jiří0:S7
Kalousek, AlešS:S-3
Kupka, Luděk3:07
Sodoma, Kamil0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Brebera, Martin0:31
Fuchs, MatějS:S-3
Kmínek, Roman3:25
Kronďák, Petr0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Hamáček, MichalS:0-1
Sembdner, Michal 0:31
Sodoma, KamilS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Krnáč, Pavel0:31
Kronďák, Petr1:32
Maurer, Michal3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Brebera, Martin3:16
Kupka, Luděk0:S7
Novotný, Lukáš2:33
Zelený, Tomáš2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Davies, Edward3:16
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel0:S7
Verster, Rigardt3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Hebelka, Aleš0:S7
Marek, Rudolf3:25
Raab, Petr2:33
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Mašín, Ondřej1:32
Novotný, Lukáš0:S7
Skuhrovec, Stanislav1:32
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Davies, Edward3:07
Jarkovský, Michal3:16
Kupka, Luděk3:07
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Cvrček, Jiří0:31
Hepnarová, Vendula1:32
Kosinka, Josef0:S7
Kronďák, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Brebera, Martin3:16
Kalousek, Aleš3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Švanse, Adam3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kosinka, JosefS:S-3
Kronďák, Petr0:31
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Novotný, Vladimír3:16
Paulišová, Kateřina3:07
Raab, Petr3:25
Švanse, Adam3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Hepnarová, Vendula1:32
Kuta, PavelS:S-3
Marek, Rudolf0:31
Novotný, LukášS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Marek, RudolfS:0-1
Mašín, OndřejS:0-1
Maurer, MichalS:0-1
Novotný, LukášS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Kupka, LuděkS:S-3
Kuta, Pavel0:S7
Raab, Petr3:16
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Kronďák, Petr0:31
Maurer, Michal0:31
Novák, Michal3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Brebera, Martin3:16
Bujárek, Miloš0:31
Prokop, Milan3:16
Sodoma, Kamil3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Kosinka, Josef0:S7
Marek, Rudolf2:33
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Fuchs, Matěj3:07
Jarkovský, Michal3:16
Novotný, Lukáš3:16
Semerád, Jan3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Kočí, Radek1:32
Kronďák, Petr1:32
Maurer, Michal0:31
Sedláček, David1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kosinka, Josef0:31
Kronďák, Petr1:32
Perrott, James0:31
Vosáhlo, Pavel2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Brebera, Martin3:07
Novák, Michal3:16
Novotný, Lukáš3:16
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Kosinka, Josef1:32
Marek, Rudolf1:32
Maurer, Michal2:33
Novák, Michal3:25
Perrott, James0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Cvrček, Jiří0:31
Petrilák, Daniel1:32
Raab, Petr3:16
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Kočí, Radek0:31
Marek, Rudolf3:07
Mašín, Ondřej3:16
Prokop, Milan3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Frátrik, Josef3:07
Maurer, Michal0:31
Novák, Michal3:07
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Havlíček, Jakub3:07
Konáš, Radek0:S7
Novotný, Vladimír0:S7
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Novotný, LukášS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Souček, Tomáš1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Jirsák, Pavel0:S7
Konáš, RadekS:S-3
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Boháč, Jan0:S7
Buchelt, Jaromír3:07
Prokop, Milan3:25
Střítecký, Vít 0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Hebelka, Aleš0:S7
Kočí, Radek1:32
Mašín, Ondřej2:33
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Boháč, Jan3:16
Marek, Rudolf3:07
Novotný, Lukáš3:25
Raab, Petr1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Koláček, Kryštof1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Střítecký, Vít 0:31
Suchý, Aleš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Kafka, Pavel0:S7
Konáš, Radek3:16
Kosinka, Josef0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Hebelka, Aleš3:07
Novotný, Lukáš3:25
Raab, Petr2:33
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Kafka, Pavel0:31
Kočí, Radek1:32
Marek, Rudolf0:S7
Sembdner, Michal 2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Barvínek, Milan3:07
Hebelka, Aleš0:S7
Kosinka, Josef0:31
Maurer, Michal0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Kafka, Pavel2:33
Kočí, Radek2:33
Prokop, Milan3:25
Suchý, Aleš3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Kafka, Pavel2:33
Novák, Michal3:07
Petriláková, Patricie0:S7
Raab, Petr3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Jedlička, Robert1:32
Novák, Michal3:07
Střítecký, Vít 0:31
Suchý, Aleš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Horák, AlešS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Kafka, Pavel3:25
Marek, Rudolf3:16
Suchý, Aleš3:25
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Kočí, Radek0:31
Maurer, Michal1:32
Střítecký, Vít 0:31
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Fajta jr., Václav0:31
Petrů , Pavel 3:25
Raab, Petr3:25
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Kafka, Pavel1:32
Kosinka, Josef2:33
Prokop, Milan3:25
Střítecký, Vít 0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Döring, Robert0:S7
Farrag, Mohamed0:S7
Jánský, Ondřej0:S7
Novák, Michal3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Marek, Rudolf0:S7
Menoušek , Standa 1:32
Raab, Petr0:31
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Boháč, Jan3:16
Döring, Robert1:32
Novák, Michal3:07
Suchý, Aleš3:25
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Hebelka, Aleš3:16
Konáš, Radek0:S7
Petrů , Pavel 3:07
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Farrag, Mohamed2:33
Hebelka, Aleš3:25
Menoušek , Standa 0:31
Novotný, Lukáš0:S7
Raab, Petr2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kočí, Radek3:25
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal1:32
Prokop, Milan0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Martinovský, Petr0:31
Raab, Petr3:25
Sembdner, Michal 1:32
Suchý, Aleš0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Raab, Petr0:S7
Savický, Petr1:32
Skuhrovec, Stanislav1:32
Souček, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kosinka, Josef1:32
Kovalovský, Jan3:16
Maurer, Michal1:32
Menoušek , Standa 0:S7
Novák, Michal0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Dvořáček, Tomáš0:31
Horák, Pavel0:S7
Konáš, Radek2:33
Mašín, Ondřej3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Boháč, Jan3:07
Raab, Petr3:25
Vincent, Oldřich3:25
Zloch, Roman3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 50
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Boháč, Jan2:33
Dlouhý, Radovan0:31
Kafka, Pavel1:32
Konáš, Radek1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 50
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Barvínek, Milan3:07
Kočí, Radek2:33
Kovalovský, Jan3:16
Zábojník, Josef 2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Jedlička, Robert1:32
Marek, Rudolf3:16
Zapadlo, Richard0:S7
Zloch, Roman3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Cvrček, Jiří2:33
Kafka, Pavel0:31
Kovalovský, Jan3:25
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Hebelka, Aleš3:25
Novák, Jiří0:S7
Sembdner, Michal 3:25
Valík , Ondřej 0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Kafka, PavelS:0-1
Kočí, RadekS:0-1
Kovalovský, JanS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Bičišťová, Zuzana3:07
Frýdl, František3:25
Kubín, Štěpán3:07
Menoušek , Standa 2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Mašín, Ondřej3:25
Prokop, Milan0:31
Vincent, Oldřich1:32
Zloch, Roman3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Cvrček, Jiří2:33
Kárník, Václav0:31
Kovalovský, Jan3:16
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Cvrček, Jiří1:32
Döring, Robert0:31
Nguyen, Milan2:33
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Fiala, Pavel3:07
Kočí, Radek1:32
Konáš, Radek3:16
Nguyen, Milan2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Cvrček, Jiří1:32
Döring, Robert1:32
Raab, Petr1:32
Souček, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Borufka, Jiří3:16
Konáš, Radek3:16
Prokop, Milan2:33
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Horák, Aleš3:16
Marek, Rudolf0:S4
Nguyen, Milan0:31
Vlček, Jiří0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Nguyen, Milan0:31
Petrák, Pavel0:31
Raab, Petr0:31
Zábojník, Josef 0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Petrák, Pavel1:32
Prokop, Milan0:S4
Souček, Tomáš0:31
Stárek, Tomáš1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Kovalovský, Jan1:32
Novák, Jiří3:16
Prokop, Milan3:07
Zloch, Roman2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Boháč, Jan3:07
Hlousek, Luboš3:07
Prokeš, Petr3:07
Zloch, Roman3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Burešová, Ivana3:16
Prokop, Milan3:16
Škarpa, Jan0:S7
Vosáhlo, Pavel0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Frýdl, František3:16
Kovalovský, Jan1:32
Novák, Jiří2:33
Novák, Michal0:S7
Škarpa, Jan2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Burešová, Ivana3:07
Kormoš, Jan0:31
Novák, Michal3:16
Škarpa, Jan1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Bříza, Jiří0:S7
Burešová, Ivana3:07
Hrobský, Michal0:S7
Musil, Petr3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Boháč, Jan2:33
Bříza, Jiří0:S7
Hrobský, Michal0:S7
Škarpa, Jan0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Boháč, Jan0:S7
Hebelka, Aleš2:33
Hrobský, Michal0:S7
Maixner, Jiří3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Hlousek, Luboš3:07
Maixner, Jiří1:32
Musil, Petr3:16
Novák, Michal2:33
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Dostál, David0:S7
Maixner, Jiří0:31
Muharem, Sanny0:S7
Rieger, Jaroslav0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Frýdl, František3:07
Konáš, Radek3:07
Maixner, Jiří0:31
Šumberová, Kateřina0:S7

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 4. turnaj, 5. 6. 2020
11113
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1289
13. ročník, 3. turnaj, 21. 12. 2018
21 - 2273
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
1249
12. ročník, 1. turnaj, 24. 6. 2017
30
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
1266
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
2051
9. ročník, 1. turnaj, 17. 5. 2014
1766
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
2251
8. ročník, 2. turnaj, 26. 10. 2013
1563
7. ročník, 2. turnaj, 3. 11. 2012
1654
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
3312
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
1457
5. ročník, 2. turnaj, 8. 1. 2011
2115
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
1425