Historie hráče


Musil, Petr

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 5
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 12. kolo, 3. 5. 2022 - 31. 5. 2022
Kalousek, Aleš3:25
Kubín, Štěpán3:07
Maléř, Petr3:16
Žďárek, Šimon0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 11. kolo, 3. 4. 2022 - 30. 4. 2022
Fajta, VáclavS:0-1
Fuchs, Matěj3:25
Klimešová, Tereza3:16
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 10. kolo, 3. 3. 2022 - 31. 3. 2022
Čapek, Petr3:16
Kubín, Štěpán3:25
Novotný, Lukáš1:32
Proček, Lukáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 9. kolo, 3. 2. 2022 - 28. 2. 2022
Krnáč, Pavel0:31
Maléř, Petr0:31
Maurer, Michal0:31
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 8. kolo, 3. 12. 2021 - 31. 1. 2022
Koštejn, Petr0:S7
Kubín, Štěpán3:07
Šedivka, Tomáš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 7. kolo, 3. 11. 2021 - 30. 11. 2021
Brebera, Martin0:S7
Hepnarová, Vendula3:25
Skuhrovec, Stanislav0:31
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 6. kolo, 3. 10. 2021 - 31. 10. 2021
Čapek, Petr3:07
Kalousek, Aleš3:07
Kosinka, Josef0:S7
Koštejn, Petr0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
15. ročník, 5. kolo, 3. 9. 2021 - 30. 9. 2021
Hruša, Petr2:33
Kubín, Štěpán3:07
Kupka, Luděk1:32
Novotný, Vladimír0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
15. ročník, 4. kolo, 3. 7. 2021 - 31. 8. 2021
Bollech, Josef0:31
Hepnarová, Vendula2:33
Koláček, Kryštof1:32
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2020 - 30. 6. 2021
Bollech, Josef1:32
Čapek, Petr3:16
Fuchs, Matěj3:25
Maléř, Petr3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 5
15. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2020 - 30. 9. 2020
Bureš, Ondřej0:S7
Koštejn, Petr0:S7
Lesk, Jiří0:S7
Provazník, Václav3:25
Šrytr, Martin0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Fuchs, MatějS:0-1
Kmínek, RomanS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Fajta, Václav0:S7
Fuchs, Matěj3:16
Kmínek, Roman0:31
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Fuchs, Matěj3:25
Maléř, Petr3:25
Sirotek, Čeněk3:07
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fuchs, Matěj2:33
Kmínek, Roman0:31
Lesk, Jiří3:07
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kosinka, Josef1:32
Lesk, Jiří3:16
Marek, Rudolf0:31
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Bollech, Josef1:32
Fuchs, Matěj2:33
Kmínek, Roman1:32
Vlček, Jan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Havlíček, Jakub3:16
Lesk, Jiří3:07
Novotný, Vladimír0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kosinka, Josef0:31
Maléř, Petr2:33
Marek, Rudolf0:31
Téra, Matouš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Fuchs, Matěj3:25
Havlíček, Jakub0:31
Lesk, Jiří3:07
Novotný, Vladimír0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Klanica, Vladimír3:07
Marek, Rudolf0:S7
Novotný, Lukáš2:33
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Bednarčík, Pavel3:07
Kačírek, Tomáš3:16
Lesk, Jiří3:25
Maléř, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kmínek, Roman0:31
Lesk, Jiří0:S7
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Lukáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Havlíček, Jakub0:31
Chmelař, David3:07
Novotný, Lukáš0:31
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Jarkovský, Michal1:32
Jindra, Miroslav0:S7
Kačírek, Tomáš0:S7
Klanica, Vladimír3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Jarkovský, Michal3:16
Kačírek, Tomáš0:S7
Maléř, Petr2:33
Novotný, Lukáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fuchs, Matěj2:33
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Jarkovský, Michal0:S7
Kačírek, TomášS:S-3
Kalousek, Aleš1:32
Uncajtik, Jan3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Jarkovský, Michal1:32
Kmínek, Roman1:32
Marek, Rudolf0:S7
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Chmelař, David0:S7
Jindra, MiroslavS:S-3
Lesk, Jiří3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Huňak, David3:07
Klanica, Vladimír3:07
Nosek, Lubor3:07
Vaníčková, Kateřina0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Jarkovský, Michal0:31
Kačírek, Tomáš1:32
Kmínek, Roman3:16
Sirotek, Čeněk2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Havlíček, Jakub2:33
Klanica, Vladimír3:07
Nosek, Lubor3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Brunclík, MichalS:S-3
Jechová, IvetaS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Semerád, JanS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Brunclík, MichalS:S-3
Hebelka, AlešS:0-1
Jarkovský, MichalS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Barvínek, MilanS:0-1
Hebelka, Aleš1:32
Hlousek, Luboš3:25
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Brunclík, MichalS:S-3
Burešová, IvanaS:S-3
Doubravský, LukášS:S-3
Menoušek , Standa S:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Dušek, Zdeněk1:32
Hlousek, Luboš3:25
Jarkovský, MichalS:0-1
Novotný, Lukáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Brunclík, MichalS:0-1
Jánský, Ondřej0:S7
Novák, MichalS:0-1
Suchý, Aleš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Barvínek, MilanS:S-3
Dušek, Zdeněk3:16
Menoušek , Standa S:S-3
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Boháč, Jan0:31
Kočí, Radek0:S7
Petrů , Pavel 0:31
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Novotná , Barbora 0:S7
Novotný, Lukáš0:S7
Prokeš, Petr2:33
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Barvínek, Milan1:32
Hebelka, Aleš0:31
Chlupová , Iveta 2:33
Silný, Martin3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Novotná , Barbora S:S-3
Novotná, KateřinaS:S-3
Souček, JanS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Barvínek, Milan0:31
Bičišťová, Zuzana2:33
Hlousek, Luboš3:16
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kovalovský, Jan0:31
Novotná, Kateřina3:16
Silný, Martin3:25
Souček, Jan0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Jarkovský, Michal1:32
Petrů , Pavel 2:33
Vincent, Oldřich0:31
Zloch, Roman1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Hlousek, LubošS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Novotná , Barbora S:S-3
Novotná, KateřinaS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Hebelka, Aleš0:S7
Kábrt, Martin0:31
Marek, Rudolf1:32
Souček, Jan2:33
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Kormoš, Jan0:31
Marek, Rudolf1:32
Paulišová, Kateřina3:07
Souček, Jan0:31
Suchý, Aleš0:31
Skupina 13
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Brichová , Michaela 3:07
Havlíček, Jakub3:07
Semerád, Jan3:07
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Hlousek, Luboš3:07
Petrů , Pavel 0:31
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Novotná , Barbora 2:33
Novotný, LukášS:S-3
Silný, MartinS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Frýdl, František0:31
Kormoš, Jan0:31
Novák, Michal1:32
Petrů , Pavel 3:07
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Havlíček, Jakub3:07
Kutnar , Jiří 2:33
Maják, Jakub3:16
Novotná , Barbora 3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Jedlička, Robert0:31
Maják, Jakub1:32
Silný, Martin0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Bičišťová, Zuzana1:32
Boháč, Jan1:32
Novotný, LukášS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Dohnal , Lukáš 3:25
Maják, Jakub2:33
Petrů , Pavel 3:07
Richter , Štěpán 0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Havlíček, Jakub3:07
Kutnar , Jiří S:0-1
Novotná , Barbora 3:25
Souček, Jan1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Kormoš, Jan2:33
Menoušek , Standa 1:32
Sembdner, Michal 0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Burešová, IvanaS:S-3
Maják, Jakub3:07
Novotný, LukášS:S-3
Peroutková, PetraS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Kafka, PavelS:0-1
Kormoš, JanS:0-1
Novotný, LukášS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Hlousek, Luboš2:33
Jarkovský, Michal3:16
Kormoš, Jan0:31
Stohwasser, Václav3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Barvínek, MilanS:0-1
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Kubín, ŠtěpánS:0-1
Vincent, OldřichS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Fiala, Pavel2:33
Frýdl, František0:31
Kubín, Štěpán0:S4
Zloch, RomanS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Borufka, Jiří0:31
Konáš, Radek0:31
Novák, Jiří0:31
Zloch, Roman3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Mašín, Ondřej3:16
Novák, Michal0:S4
Prokeš, Petr0:31
Vlček, Jiří0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Hebelka, Aleš0:31
Novák, Michal0:S4
Prokeš, Petr0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Cvrček, Jiří0:31
Hebelka, Aleš0:31
Nguyen, Milan0:31
Prokop, Milan0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fiala, Pavel0:31
Kormošová, Iva 0:S7
Marek, Rudolf1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Marek, Rudolf0:S7
Silný, Martin2:33
Zábojník, Josef 1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Frýdl, FrantišekS:0-1
Marek, Rudolf0:S7
Novák, JiříS:0-1
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Bříza, Jiří0:S7
Burešová, Ivana0:31
Hrobský, Michal0:S7
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Burešová, IvanaS:S-3
Dubec, JanS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Bříza, Jiří0:31
Burešová, Ivana0:S7
Rieger, Jaroslav0:S7
Škarpa, JanS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Hlousek, Luboš0:31
Maixner, Jiří0:31
Novák, Michal1:32
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Dostál, Michal0:31
Hebelka, Aleš1:32
Novák, Michal0:31
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Hebelka, Aleš0:31
Marek, Rudolf1:32
Prokeš, Petr1:32
Prokop, Milan1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Hlousek, Luboš3:16
Kormoš, JanS:S-3
Rieger, Jaroslav1:32
Vogel, Jan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Dostál, Jan0:31
Hebelka, Aleš0:31
Hlousek, Luboš1:32
Novák, Michal1:32
Prokop, MilanS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Boháč, Jan0:S7
Hlousek, Luboš2:33
Kormoš, Jan0:31
Rieger, Jaroslav0:S7
Vogel, Jan0:S7
Žitná, Pavla2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, JanS:S-3
Marek, Rudolf0:31
Novák, Jiří0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Blažej, Michal0:S7
Burešová, Ivana2:33
Hebelka, Aleš2:33
Kormoš, JanS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, JanS:S-3
Novák, Michal0:31
Prokop, Milan1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, Jan1:32
Novák, Jiří2:33
Petrák, Pavel0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Boháč, Jan0:S7
Fajta jr., VáclavS:0-1
Kormoš, JanS:S-3
Souček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Blažej, Michal0:31
Kormoš, JanS:S-3
Langer, ViktorS:0-1
Vogel, Jan0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Jirsák, Pavel0:31
Kratochvíl, Martin0:31
Schlinger, Vlastimil0:31
Vogel, Jan0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Kalenský, LiborS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Schlinger, VlastimilS:S-3
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Belada, David0:S7
Döring, Robert0:31
Šebrle, Petr0:S7
Tůma, Martin2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Dostál, DavidS:S-3
Kalenský, Libor0:31
Tilkeridis, IvanS:S-3
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Dostál, David0:31
Kormoš, JanS:S-3
Schlinger, Lukáš3:07
Zakravský, JaroslavS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Kárník, Václav0:31
Kormoš, JanS:S-3
Tilkeridis, Ivan0:31
Zloch, Roman0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Jandora, Jaromír0:S7
Kárník, Václav0:31
Kormoš, Jan0:31
Schlinger, Vlastimil0:S7
Yendall, Dwayne0:S7

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
15. ročník, 5. turnaj, 10. 6. 2022
860
15. ročník, 2. turnaj, 23. 9. 2021
1050
14. ročník, 4. turnaj, 5. 6. 2020
2088
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
23101
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1972