Historie hráče


Musil, Petr

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Fuchs, Matěj3:25
Maléř, Petr3:25
Sirotek, Čeněk3:07
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fuchs, Matěj2:33
Kmínek, Roman0:31
Lesk, Jiří3:07
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kosinka, Josef1:32
Lesk, Jiří3:16
Marek, Rudolf0:31
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Bollech, Josef1:32
Fuchs, Matěj2:33
Kmínek, Roman1:32
Vlček, Jan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Havlíček, Jakub3:16
Lesk, Jiří3:07
Novotný, Vladimír0:31
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kosinka, Josef0:31
Maléř, Petr2:33
Marek, Rudolf0:31
Téra, Matouš3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Fuchs, Matěj3:25
Havlíček, Jakub0:31
Lesk, Jiří3:07
Novotný, Vladimír0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Klanica, Vladimír3:07
Marek, Rudolf0:S7
Novotný, Lukáš2:33
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Bednarčík, Pavel3:07
Kačírek, Tomáš3:16
Lesk, Jiří3:25
Maléř, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kmínek, Roman0:31
Lesk, Jiří0:S7
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Lukáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Havlíček, Jakub0:31
Chmelař, David3:07
Novotný, Lukáš0:31
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Jarkovský, Michal1:32
Jindra, Miroslav0:S7
Kačírek, Tomáš0:S7
Klanica, Vladimír3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Jarkovský, Michal3:16
Kačírek, Tomáš0:S7
Maléř, Petr2:33
Novotný, Lukáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fuchs, Matěj2:33
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Jarkovský, Michal0:S7
Kačírek, TomášS:S-3
Kalousek, Aleš1:32
Uncajtik, Jan3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Jarkovský, Michal1:32
Kmínek, Roman1:32
Marek, Rudolf0:S7
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Chmelař, David0:S7
Jindra, MiroslavS:S-3
Lesk, Jiří3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Huňak, David3:07
Klanica, Vladimír3:07
Nosek, Lubor3:07
Vaníčková, Kateřina0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Jarkovský, Michal0:31
Kačírek, Tomáš1:32
Kmínek, Roman3:16
Sirotek, Čeněk2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Havlíček, Jakub2:33
Klanica, Vladimír3:07
Nosek, Lubor3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Brunclík, MichalS:S-3
Jechová, IvetaS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Semerád, JanS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Brunclík, MichalS:S-3
Hebelka, AlešS:0-1
Jarkovský, MichalS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Barvínek, MilanS:0-1
Hebelka, Aleš1:32
Hlousek, Luboš3:25
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Brunclík, MichalS:S-3
Burešová, IvanaS:S-3
Doubravský, LukášS:S-3
Menoušek , Standa S:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Dušek, Zdeněk1:32
Hlousek, Luboš3:25
Jarkovský, MichalS:0-1
Novotný, Lukáš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Brunclík, MichalS:0-1
Jánský, Ondřej0:S7
Novák, MichalS:0-1
Suchý, Aleš0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Barvínek, MilanS:S-3
Dušek, Zdeněk3:16
Menoušek , Standa S:S-3
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Boháč, Jan0:31
Kočí, Radek0:S7
Petrů , Pavel 0:31
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Novotná , Barbora 0:S7
Novotný, Lukáš0:S7
Prokeš, Petr2:33
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Barvínek, Milan1:32
Hebelka, Aleš0:31
Chlupová , Iveta 2:33
Silný, Martin3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Novotná , Barbora S:S-3
Novotná, KateřinaS:S-3
Souček, JanS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Barvínek, Milan0:31
Bičišťová, Zuzana2:33
Hlousek, Luboš3:16
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kovalovský, Jan0:31
Novotná, Kateřina3:16
Silný, Martin3:25
Souček, Jan0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Jarkovský, Michal1:32
Petrů , Pavel 2:33
Vincent, Oldřich0:31
Zloch, Roman1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Hlousek, LubošS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Novotná , Barbora S:S-3
Novotná, KateřinaS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Hebelka, Aleš0:S7
Kábrt, Martin0:31
Marek, Rudolf1:32
Souček, Jan2:33
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Kormoš, Jan0:31
Marek, Rudolf1:32
Paulišová, Kateřina3:07
Souček, Jan0:31
Suchý, Aleš0:31
Skupina 13
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Brichová , Michaela 3:07
Havlíček, Jakub3:07
Semerád, Jan3:07
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Hlousek, Luboš3:07
Petrů , Pavel 0:31
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Novotná , Barbora 2:33
Novotný, LukášS:S-3
Silný, MartinS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Frýdl, František0:31
Kormoš, Jan0:31
Novák, Michal1:32
Petrů , Pavel 3:07
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Havlíček, Jakub3:07
Kutnar , Jiří 2:33
Maják, Jakub3:16
Novotná , Barbora 3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Jedlička, Robert0:31
Maják, Jakub1:32
Silný, Martin0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Bičišťová, Zuzana1:32
Boháč, Jan1:32
Novotný, LukášS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Dohnal , Lukáš 3:25
Maják, Jakub2:33
Petrů , Pavel 3:07
Richter , Štěpán 0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Havlíček, Jakub3:07
Kutnar , Jiří S:0-1
Novotná , Barbora 3:25
Souček, Jan1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Kormoš, Jan2:33
Menoušek , Standa 1:32
Sembdner, Michal 0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Burešová, IvanaS:S-3
Maják, Jakub3:07
Novotný, LukášS:S-3
Peroutková, PetraS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Kafka, PavelS:0-1
Kormoš, JanS:0-1
Novotný, LukášS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Hlousek, Luboš2:33
Jarkovský, Michal3:16
Kormoš, Jan0:31
Stohwasser, Václav3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Barvínek, MilanS:0-1
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Kubín, ŠtěpánS:0-1
Vincent, OldřichS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Fiala, Pavel2:33
Frýdl, František0:31
Kubín, Štěpán0:S4
Zloch, RomanS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Borufka, Jiří0:31
Konáš, Radek0:31
Novák, Jiří0:31
Zloch, Roman3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Mašín, Ondřej3:16
Novák, Michal0:S4
Prokeš, Petr0:31
Vlček, Jiří0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Hebelka, Aleš0:31
Novák, Michal0:S4
Prokeš, Petr0:31
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Cvrček, Jiří0:31
Hebelka, Aleš0:31
Nguyen, Milan0:31
Prokop, Milan0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fiala, Pavel0:31
Kormošová, Iva 0:S7
Marek, Rudolf1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Marek, Rudolf0:S7
Silný, Martin2:33
Zábojník, Josef 1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Frýdl, FrantišekS:0-1
Marek, Rudolf0:S7
Novák, JiříS:0-1
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Bříza, Jiří0:S7
Burešová, Ivana0:31
Hrobský, Michal0:S7
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Burešová, IvanaS:S-3
Dubec, JanS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Bříza, Jiří0:31
Burešová, Ivana0:S7
Rieger, Jaroslav0:S7
Škarpa, JanS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Hlousek, Luboš0:31
Maixner, Jiří0:31
Novák, Michal1:32
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Dostál, Michal0:31
Hebelka, Aleš1:32
Novák, Michal0:31
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Hebelka, Aleš0:31
Marek, Rudolf1:32
Prokeš, Petr1:32
Prokop, Milan1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Hlousek, Luboš3:16
Kormoš, JanS:S-3
Rieger, Jaroslav1:32
Vogel, Jan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Dostál, Jan0:31
Hebelka, Aleš0:31
Hlousek, Luboš1:32
Novák, Michal1:32
Prokop, MilanS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Boháč, Jan0:S7
Hlousek, Luboš2:33
Kormoš, Jan0:31
Rieger, Jaroslav0:S7
Vogel, Jan0:S7
Žitná, Pavla2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, JanS:S-3
Marek, Rudolf0:31
Novák, Jiří0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Blažej, Michal0:S7
Burešová, Ivana2:33
Hebelka, Aleš2:33
Kormoš, JanS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, JanS:S-3
Novák, Michal0:31
Prokop, Milan1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, Jan1:32
Novák, Jiří2:33
Petrák, Pavel0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Boháč, Jan0:S7
Fajta jr., VáclavS:0-1
Kormoš, JanS:S-3
Souček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Blažej, Michal0:31
Kormoš, JanS:S-3
Langer, ViktorS:0-1
Vogel, Jan0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Jirsák, Pavel0:31
Kratochvíl, Martin0:31
Schlinger, Vlastimil0:31
Vogel, Jan0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Kalenský, LiborS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Schlinger, VlastimilS:S-3
Zloch, RomanS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Belada, David0:S7
Döring, Robert0:31
Šebrle, Petr0:S7
Tůma, Martin2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Dostál, DavidS:S-3
Kalenský, Libor0:31
Tilkeridis, IvanS:S-3
Truneček, Tomáš0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Dostál, David0:31
Kormoš, JanS:S-3
Schlinger, Lukáš3:07
Zakravský, JaroslavS:S-3
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Kárník, Václav0:31
Kormoš, JanS:S-3
Tilkeridis, Ivan0:31
Zloch, Roman0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Jandora, Jaromír0:S7
Kárník, Václav0:31
Kormoš, Jan0:31
Schlinger, Vlastimil0:S7
Yendall, Dwayne0:S7

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
23101
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1972