Historie hráče


Kosinka, Josef

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
15. ročník, 1. kolo, 20. 6. 2020 - 31. 8. 2020
Bollech, Josef
Brebera, Martin
Hepnarová, Vendula
Petrilák, Daniel
Sodoma, Kamil
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 7. kolo, 3. 3. 2020 - 31. 5. 2020
Brebera, Martin0:31
Novotný, Lukáš0:31
Raab, Petr3:25
Střelka, Valdemar2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Bollech, JosefS:0-1
Krnáč, PavelS:0-1
Sedláček, DavidS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Žďárek, Šimon0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Brebera, Martin3:25
Kovalovský, Jan3:16
Maléř, Petr3:07
Maurer, Michal3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Lesk, Jiří3:07
Marek, Rudolf0:S7
Musil, Petr3:16
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Havlíček, Jakub1:32
Kalousek, Aleš0:S7
Kovalovský, Jan3:25
Téra, Matouš0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Bureš, Ondřej3:07
Nožičková, Gabriela3:07
Šrytr, Martin0:S7
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Maléř, PetrS:0-1
Marek, RudolfS:S-3
Musil, Petr3:07
Téra, MatoušS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Chmelař, DavidS:S-3
Paulišová, KateřinaS:0-1
Uncajtik, JanS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Davies, EdwardS:0-1
Kalousek, AlešS:0-1
Novotný, VladimírS:0-1
Uncajtik, JanS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Brebera, MartinS:0-1
Hepnarová, VendulaS:0-1
Kupka, LuděkS:0-1
Zelený, TomášS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Chmelař, David3:07
Kraus, Pavel3:25
Novotný, Lukáš0:31
Verster, Rigardt3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Cvrček, JiříS:0-1
Hepnarová, VendulaS:0-1
Kronďák, PetrS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel3:07
Raab, Petr2:33
Verster, Rigardt3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kronďák, Petr2:33
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal1:32
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Hepnarová, Vendula0:S7
Sedláček, David1:32
Skuhrovec, Stanislav1:32
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Mašín, Ondřej1:32
Maurer, Michal3:25
Prokop, Milan0:S7
Raab, Petr3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Hepnarová, Vendula3:16
Kraus, Pavel3:07
Kupka, Luděk3:07
Sodoma, KamilS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Maurer, MichalS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Kraus, Pavel3:25
Novotný, Lukáš3:16
Raab, Petr3:16
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Jarkovský, MichalS:S-3
Kupka, Luděk3:07
Mašín, Ondřej3:07
Novák, MichalS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Bujárek, Miloš1:32
Hepnarová, Vendula0:31
Petrilák, DanielS:S-3
Souček, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Brebera, Martin3:07
Kupka, Luděk3:07
Marek, Rudolf3:07
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Marek, RudolfS:S-3
Prokop, Milan3:25
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Hebelka, Aleš0:S7
Kupka, LuděkS:S-3
Maurer, Michal2:33
Prokop, MilanS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Mašín, OndřejS:S-3
Neškrabal, MilanS:0-1
Sembdner, Michal S:S-3
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kronďák, Petr0:S7
Perrott, James0:31
Střelka, Valdemar3:07
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fajta, Václav2:33
Koláček, Kryštof2:33
Petrilák, Daniel1:32
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Marek, Rudolf0:S7
Maurer, Michal3:16
Novák, Michal3:25
Perrott, James0:31
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Jarkovský, Michal3:07
Kraus, Pavel3:07
Petriláková, Patricie1:32
Prokop, Milan2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Brebera, Martin3:07
Frýdl, František0:S7
Havlíček, Jakub3:07
Švanse, AdamS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Buchelt, Jaromír3:07
Jechová, Iveta3:07
Purma, Pavel3:07
Stehlík, František0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Hladík, RichardS:S-3
Ondrák, PetrS:S-3
Paulišová, KateřinaS:S-3
Stehlík, FrantišekS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Brebera, Martin3:07
Fuchs, MatějS:S-3
Paulišová, KateřinaS:S-3
Purma, PavelS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Jarkovský, MichalS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Novotný, VladimírS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Havlíček, JakubS:S-3
Hlousek, Luboš3:07
Suchý, AlešS:S-3
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Burešová, IvanaS:S-3
Fuchs, MatějS:S-3
Novotný, Vladimír3:07
Petrů , Pavel 3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Havlíček, JakubS:S-3
Jarkovský, MichalS:0-1
Míková, KristýnaS:S-3
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Kraus, PavelS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Prokop, MilanS:S-3
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Buchelt, JaromírS:S-3
Kafka, Pavel0:S7
Konáš, RadekS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Maurer, MichalS:0-1
Prokop, Milan0:S7
Sembdner, Michal S:S-3
Truneček, TomášS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 45
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Jirsák, PavelS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Střítecký, Vít S:0-1
Vosáhlo, Pavel0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Barvínek, Milan3:16
Hebelka, Aleš3:07
Maurer, Michal3:16
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Jedlička, Robert1:32
Kiefmann, Marcel1:32
Maurer, Michal0:S7
Vedralová, Eva0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Barvínek, Milan0:S7
Prokop, Milan3:07
Suchý, Aleš3:16
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Kuta, PavelS:S-3
Prokop, Milan0:S7
Sembdner, Michal 3:16
Truneček, Tomáš2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Boháč, Jan3:16
Frýdl, František0:S7
Suchý, Aleš3:25
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Jirsák, PavelS:0-1
Maurer, MichalS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Fajta jr., VáclavS:0-1
Kafka, Pavel3:16
Neškrabal, Milan0:31
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Jirsák, Pavel0:31
Mašín, Ondřej3:16
Maurer, Michal3:16
Petrilák, Daniel0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 50
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Kafka, Pavel3:07
Prokop, Milan3:07
Střelka, Valdemar3:25
Střítecký, Vít 0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 60
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Cvrček, JiříS:0-1
Fajta, VáclavS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Vlček, Jan2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Farrag, Mohamed3:16
Mašín, Ondřej3:07
Maurer, Michal3:07
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Marek, Rudolf3:07
Prokop, Milan3:25
Raab, Petr3:16
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Horák, PavelS:S-3
Kočí, Radek3:07
Menoušek , Standa 3:16
Novák, Michal3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Horák, Aleš0:S7
Kafka, Pavel3:25
Prokop, MilanS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Marek, Rudolf3:07
Pospíšil, Jan3:07
Raab, Petr3:07
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Döring, Robert3:16
Frýdl, FrantišekS:S-3
Kafka, PavelS:0-1
Mašín, Ondřej3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Cvrček, Jiří1:32
Döring, RobertS:S-3
Konáš, Radek3:07
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kovalovský, JanS:S-3
Maurer, Michal3:16
Menoušek , Standa 0:S7
Novák, Michal0:S7
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 55
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Döring, RobertS:S-3
Menoušek , Standa 0:S7
Savický, PetrS:S-3
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Horák, Aleš2:33
Horák, PavelS:S-3
Jirsák, PavelS:0-1
Souček, TomášS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Horák, PavelS:S-3
Neškrabal, Milan3:25
Savický, PetrS:S-3
Stárek, Tomáš2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Dlouhý, Radovan0:S7
Menoušek , Standa 3:07
Souček, Tomáš3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Jirsák, PavelS:S-3
Neškrabal, Milan1:32
Stárek, Tomáš3:16
Střítecký, Vít 1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Döring, Robert3:07
Kubín, Štěpán3:07
Zábojník, Josef 3:16
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Dvořáček, Tomáš0:31
Prokop, Milan3:07
Raab, Petr3:16
Souček, TomášS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 65
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Dostál, JanS:0-1
Fajta jr., Václav0:31
Jirsák, PavelS:0-1
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 55
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Dvořáček, Tomáš3:07
Kovalovský, Jan3:16
Mašín, Ondřej3:07
Souček, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 60
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Kárník, Václav1:32
Petrilák, DanielS:0-1
Skuhrovec, Stanislav2:33
Zapadlo, RichardS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Dostál, Jan0:31
Jirsák, Pavel2:33
Souček, Tomáš3:16
Zábojník, Josef 3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Fiala, Pavel0:S4
Kovalovský, JanS:S-3
Mašín, Ondřej3:07
Novák, Michal3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Cvrček, JiříS:0-1
Horák, AlešS:0-1
Kovalovský, JanS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Jirsák, PavelS:0-1
Vlček, JiříS:0-1
Zábojník, Josef S:0-1
Zapadlo, RichardS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Dostál, JanS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Savický, PetrS:0-1
Zábojník, Josef S:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Döring, Robert3:16
Fajta jr., Václav1:32
Hepnar, Ondřej2:33
Jirsák, Pavel0:S4
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Jirsák, Pavel3:07
Koláček, Kryštof0:31
Kuta, PavelS:S-3
Neškrabal, MilanS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Jirsák, Pavel1:32
Petrilák, Daniel2:33
Savický, Petr0:S4
Svoboda, Lukáš0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Döring, Robert3:16
Jirsák, Pavel3:25
Skuhrovec, Stanislav3:16
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Dlouhý, RadovanS:0-1
Kuta, Pavel1:32
Savický, Petr1:32
Skuhrovec, Stanislav2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fajta jr., Václav3:07
Hepnar, Ondřej3:07
Klemsa, RomanS:S-3
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Klemsa, RomanS:S-3
Kuta, PavelS:0-1
Neškrabal, Milan3:16
Savický, PetrS:S-3
Skupina 4
Bodů za skupinu : 110
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Hepnar, Ondřej3:16
Kárník, Václav0:S7
Kuta, Pavel3:16
Truneček, Tomáš3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Fajta jr., Václav3:16
Hepnar, Ondřej3:16
Jirsák, Pavel3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Dostál, Jan3:07
Jirsák, PavelS:S-3
Kárník, VáclavS:S-3
Klemsa, Roman0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Dostál, Jan3:16
Fajta jr., Václav3:07
Souček, Tomáš3:07
Stárek, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Kárník, VáclavS:0-1
Klemsa, RomanS:0-1
Savický, PetrS:0-1
Stárek, TomášS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Döring, RobertS:S-3
Jirsák, PavelS:0-1
Kárník, Václav0:S7
Koláček, KryštofS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Kuta, Pavel3:25
Mergl, Lukáš3:07
Petrilák, Daniel2:33
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Jirsák, Pavel3:25
Raab, Petr3:07
Truneček, Tomáš3:07
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Jirsák, Pavel0:S7
Kuta, Pavel3:07
Neškrabal, MilanS:S-3
Skuhrovec, Stanislav1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Horák, Pavel0:31
Kárník, Václav2:33
Neškrabal, Milan2:33
Škarda, Jan0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Döring, Robert0:S7
Jirsák, Pavel3:16
Kárník, Václav1:32
Mergl, Lukáš3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Hrobský, Michal3:07
Jirsák, Pavel1:32
Kalenský, LiborS:S-3
Kratochvíl, Martin0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Döring, RobertS:S-3
Horák, PavelS:S-3
Kalenský, LiborS:S-3
Truneček, TomášS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Kalenský, Libor0:S7
Kárník, Václav1:32
Škarda, Jan0:31
Vlček, Jan2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Jirsák, Pavel3:07
Kalenský, Libor1:32
Skuhrovec, Stanislav3:16
Truneček, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Döring, Robert3:16
Koláček, Kryštof1:32
Neškrabal, Milan1:32
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Hrobský, Michal0:S7
Kalenský, Libor0:31
Raab, Petr3:07
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Jirsák, Pavel3:07
Petrilák, DanielS:0-1
Skuhrovec, Stanislav3:25
Zapadlo, Richard3:16
Skupina 4
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Kalenský, Libor0:S7
Truneček, Tomáš3:07
Zapadlo, Richard3:07
Zloch, Roman0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Kárník, Václav2:33
Koláček, Kryštof0:31
Skuhrovec, Stanislav2:33
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Fajta, Václav0:31
Neškrabal, Milan0:S7
Petrilák, Daniel2:33
Skuhrovec, Stanislav0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Hrobský, MichalS:S-3
Raab, Petr3:16
Skuhrovec, Stanislav3:16
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Döring, RobertS:0-1
Kalenský, Libor0:S7
Neškrabal, Milan1:32
Vlček, Jan2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 370
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Döring, Robert3:07
Jirsák, Pavel3:16
Tilkeridis, Ivan0:S7
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Döring, Robert0:S7
Kalenský, Libor1:32
Neškrabal, Milan3:16
Tilkeridis, Ivan0:31
Vlček, Jan0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Burešová, Ivana3:16
Döring, Robert3:16
Truneček, Tomáš0:S7
Zakravský, Jaroslav0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 360
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Döring, Robert3:07
Jandora, Jaromír3:07
Schlinger, Lukáš3:07
Soukup, Tomáš3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 8. kolo, 25. 3. 2006 - 12. 6. 2006
Novotný, Zbyněk0:S7
Raab, Petr3:07
Tilkeridis, IvanS:S-3
Zakravský, Jaroslav3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 7. kolo, 6. 2. 2006 - 26. 3. 2006
Neškrabal, MilanS:0-1
Novotný, ZbyněkS:0-1
Petrilák, DanielS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
1. ročník, 6. kolo, 4. 1. 2006 - 5. 2. 2006
Fajta, Václav0:31
Kosinka, Jakub0:31
Neškrabal, Milan0:31
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 5. kolo, 9. 11. 2005 - 3. 1. 2006
Neškrabal, Milan3:07
Petrilák, Daniel3:16
Svoboda, Lukáš0:S7
Tilkeridis, Ivan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 4. kolo, 11. 10. 2005 - 8. 11. 2005
Čapek, MichalS:S-3
Fajta, Václav1:32
Krnáč, Pavel1:32
Vejdělek, TomášS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 3. kolo, 2. 9. 2005 - 10. 10. 2005
Čapek, Michal2:33
Neškrabal, Milan0:31
Petrilák, Daniel3:16
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
1. ročník, 2. kolo, 8. 7. 2005 - 1. 9. 2005
Fajta, Václav0:31
Grüsser, Zbyněk3:07
Holub, František3:07
Petrilák, Daniel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 1. kolo, 7. 4. 2005 - 7. 7. 2005
Fajta, Václav0:S7
Netušil, Petr0:31
Tilkeridis, Ivan0:31
Vlček, Jan1:32

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
1737
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
1376
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
972
10. ročník, 1. turnaj, 17. 10. 2015
1757
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
2163
9. ročník, 2. turnaj, 20. 12. 2014
1657
9. ročník, 1. turnaj, 17. 5. 2014
1175
8. ročník, 4. turnaj, 22. 2. 2014
2545
8. ročník, 1. turnaj, 1. 6. 2013
1072
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
1363
7. ročník, 1. turnaj, 19. 5. 2012
1169
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
2236
5. ročník, 2. turnaj, 8. 1. 2011
1265
5. ročník, 1. turnaj, 8. 5. 2010
1265
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
1030
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
261