Historie hráče


Krnáč, Pavel

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Bollech, Josef
Kosinka, Josef
Sedláček, David
Souček, Tomáš
Žďárek, Šimon
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Fajta, VáclavS:S-3
Hamáček, Michal2:33
Skuhrovec, Stanislav3:25
Trpkoš, Martin2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Koláček, Kryštof3:16
Maurer, Michal3:16
Sedláček, David2:33
Sodoma, Kamil3:07
Žďárek, Šimon3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Kuta, PavelS:S-3
Novotný, Lukáš3:07
Skuhrovec, Stanislav3:25
Souček, Tomáš3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Kronďák, Petr3:07
Maurer, Michal3:07
Perrott, JamesS:S-3
Sembdner, Michal S:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kuta, Pavel3:25
Sedláček, David1:32
Souček, Tomáš3:16
Vlček, JanS:S-3
Skupina 3
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Hamáček, MichalS:S-3
Maurer, Michal3:07
Souček, Tomáš3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej1:32
Kuta, Pavel0:31
Přibyl, Libor3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Hamáček, Michal3:07
Maurer, Michal0:S7
Raab, Petr3:07
Sembdner, Michal 3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Hepnar, Ondřej2:33
Kuta, Pavel3:16
Přibyl, LiborS:0-1
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Breznay, Jan3:16
Hamáček, Michal3:07
Přibyl, Libor2:33
Sedláček, David3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Fajta, Václav3:16
Koláček, KryštofS:S-3
Sedláček, David0:31
Sembdner, Michal 3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Hepnar, Ondřej1:32
Přibyl, Libor1:32
Sedláček, David3:25
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fajta, Václav3:16
Kuta, Pavel3:07
Neškrabal, Milan3:07
Sedláček, David0:31
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Raab, Petr3:16
Sodoma, Kamil3:07
Souček, Tomáš3:07
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Fajta, VáclavS:0-1
Koláček, KryštofS:0-1
Kuta, Pavel3:25
Sedláček, David3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej1:32
Sedláček, David2:33
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Cvrček, Jiří3:07
Fajta, Václav3:16
Sedláček, David1:32
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kalousek, Aleš3:07
Kronďák, Petr3:07
Maurer, Michal3:07
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Cvrček, JiříS:0-1
Koláček, KryštofS:0-1
Kuta, PavelS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej1:32
Kuta, PavelS:S-3
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Cvrček, Jiří3:16
Martinovský, Petr3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Vosáhlo, Pavel3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Hepnar, Ondřej0:31
Kuta, Pavel2:33
Neškrabal, Milan3:16
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Přibyl, Libor1:32
Sedláček, David3:16
Trpkoš, Martin0:31
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Fajta, Václav3:16
Neškrabal, Milan3:25
Souček, Tomáš3:07
Vlček, Jan0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Breznay, JanS:0-1
Hepnar, OndřejS:0-1
Perrott, JamesS:0-1
Sedláček, DavidS:0-1
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Cvrček, Jiří3:16
Koláček, Kryštof3:25
Souček, Tomáš3:16
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Hepnar, Ondřej2:33
Perrott, James0:31
Přibyl, Libor0:31
Vlček, Jan3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Bujárek, Miloš3:25
Fajta, Václav3:07
Sedláček, David0:S7
Vlček, Jan2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Breznay, Jan2:33
Kiefmann, Marcel3:25
Perrott, James1:32
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Breznay, Jan2:33
Fajta, Václav3:16
Koláček, Kryštof3:07
Vlček, Jan3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Cvrček, Jiří3:07
Kiefmann, Marcel1:32
Neškrabal, Milan3:07
Sedláček, David2:33
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Fajta, Václav3:07
Hepnarová, Vendula3:07
Maurer, Michal3:16
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Kronďák, PetrS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Souček, TomášS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Cvrček, JiříS:0-1
Fajta, VáclavS:0-1
Koláček, KryštofS:0-1
Kuta, PavelS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Cvrček, Jiří3:07
Kiefmann, Marcel1:32
Koláček, Kryštof3:16
Souček, Tomáš3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej2:33
Kiefmann, Marcel1:32
Kuta, Pavel3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 45
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Bujárek, Miloš0:S7
Neškrabal, Milan3:25
Petrilák, Daniel3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Hebelka, Aleš3:07
Kočí, Radek0:S7
Novák, Michal3:07
Truneček, Tomáš3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Maurer, MichalS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Petrilák, DanielS:0-1
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Breznay, Jan1:32
Kiefmann, MarcelS:0-1
Kuta, Pavel2:33
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Breznay, Jan2:33
Fajta, Václav3:07
Hepnar, Ondřej1:32
Vlček, Jan3:25
Skupina 2
Bodů za skupinu : 50
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Bujárek, Miloš3:16
Fajta, Václav3:07
Martinovský, Petr3:07
Neškrabal, Milan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:25
Hepnar, Ondřej3:07
Vlček, Jan2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej1:32
Kuta, Pavel3:25
Martinovský, Petr3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Breznay, Jan1:32
Cvrček, Jiří3:16
Fajta, Václav3:07
Vlček, Jan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej3:16
Kuta, Pavel3:25
Martinovský, Petr3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Cvrček, Jiří3:07
Kuta, Pavel3:16
Vlček, Jan3:25
Vosáhlo, Pavel3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Jedlička, Robert3:07
Kiefmann, Marcel3:07
Koláček, KryštofS:S-3
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 55
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Jirsák, PavelS:S-3
Martinovský, Petr3:07
Neškrabal, Milan3:07
Vlček, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej2:33
Kuta, Pavel3:16
Vlček, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Breznay, Jan2:33
Cvrček, Jiří1:32
Martinovský, Petr3:07
Neškrabal, Milan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 60
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej3:25
Petrilák, Daniel3:25
Vlček, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Hepnar, Ondřej1:32
Petrilák, Daniel3:16
Vlček, Jan3:16
Vlček, Jiří1:32
Skupina 3
Bodů za skupinu : 55
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Cvrček, Jiří3:25
Koláček, Kryštof3:07
Mašín, Ondřej3:07
Neškrabal, Milan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:25
Hepnar, Ondřej1:32
Vlček, Jiří0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Cvrček, Jiří3:07
Petrilák, Daniel3:25
Vlček, Jan3:25
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Kuta, Pavel3:16
Martinovský, Petr3:07
Petrilák, Daniel2:33
Souček, Tomáš3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 70
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Breznay, Jan1:32
Cvrček, Jiří3:16
Kuta, PavelS:0-1
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Fajta, Václav3:07
Koláček, Kryštof3:16
Kuta, Pavel2:33
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 65
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Fajta jr., Václav0:S7
Hepnar, Ondřej2:33
Jirsák, PavelS:S-3
Martinovský, Petr3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej3:25
Vlček, Jan3:25
Vlček, Jiří2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Breznay, Jan1:32
Koláček, Kryštof3:07
Petrilák, Daniel2:33
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Jedlička, Robert3:07
Kuta, Pavel3:07
Petrilák, Daniel3:16
Střítecký, Vít 3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:16
Kuta, Pavel3:16
Vlček, Jiří1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Koláček, Kryštof3:07
Kuta, Pavel3:07
Souček, Tomáš3:07
Střítecký, Vít 3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Breznay, Jan3:25
Fajta, Václav3:25
Koláček, Kryštof3:16
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Dvořáček, Tomáš0:S7
Fajta, Václav3:25
Střítecký, Vít 3:25
Vlček, Jan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 70
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Fajta jr., Václav3:07
Koláček, Kryštof3:16
Kuta, PavelS:0-1
Petrilák, Daniel3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Fajta, Václav2:33
Petrilák, Daniel3:07
Stárek, Tomáš3:25
Vlček, Jiří1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Breznay, Jan3:25
Hepnar, Ondřej3:25
Vlček, Jan3:16
Vlček, Jiří1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Fajta jr., Václav3:25
Kuta, Pavel3:07
Petrilák, Daniel3:07
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 80
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Fajta jr., Václav2:33
Savický, PetrS:S-3
Vlček, Jan2:33
Vlček, Jiří0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Fajta jr., Václav3:07
Horák, PavelS:S-3
Koláček, Kryštof3:07
Petrilák, Daniel3:16
Skupina 3
Bodů za skupinu : 70
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Hepnar, Ondřej3:25
Neškrabal, Milan3:07
Savický, PetrS:S-3
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Fajta, Václav0:31
Fajta jr., Václav3:16
Horák, Pavel3:25
Kuta, PavelS:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 80
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:07
Kárník, Václav0:S7
Vlček, Jiří2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Dostál, Jan3:16
Horák, Pavel3:16
Kárník, Václav3:25
Kuta, Pavel3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 75
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej3:07
Horák, PavelS:S-3
Vlček, Jiří0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Breznay, Jan3:25
Dlouhý, Radovan3:07
Fajta, Václav3:16
Vlček, Jan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Belada, David0:S4
Dlouhý, Radovan3:16
Fajta, Václav1:32
Horák, Pavel3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Belada, David1:32
Fajta, Václav3:25
Petrilák, Daniel0:S4
Škarda, Jan0:S4
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Belada, David0:S4
Koláček, Kryštof2:33
Škarda, Jan3:07
Vlček, Jan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Dlouhý, Radovan3:25
Horák, Pavel3:07
Svoboda, Lukáš0:S4
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 140
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Belada, David0:31
Fajta, Václav1:32
Svoboda, Lukáš0:S4
Škarda, Jan2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 140
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Belada, David0:31
Breznay, Jan1:32
Škarda, Jan3:07
Vlček, Jan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 130
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Fajta, Václav3:25
Horák, Pavel3:16
Neškrabal, Milan3:25
Vlček, Jan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 140
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Belada, David0:31
Breznay, Jan0:31
Fajta, VáclavS:S-3
Škarda, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Fajta, Václav3:16
Koláček, Kryštof3:16
Neškrabal, Milan3:16
Petrilák, Daniel2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Breznay, Jan0:31
Petrilák, Daniel3:25
Škarda, Jan2:33
Trpkoš, MartinS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Koláček, Kryštof3:16
Mergl, Lukáš0:S7
Petrilák, Daniel3:16
Skuhrovec, Stanislav3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 140
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Breznay, Jan2:33
Fajta, Václav3:25
Petrilák, Daniel3:25
Trpkoš, MartinS:S-3
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Breznay, Jan2:33
Škarda, Jan3:07
Trpkoš, Martin2:33
Vlček, Jan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 120
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Koláček, Kryštof3:25
Kuta, Pavel3:25
Neškrabal, Milan3:16
Vlček, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Breznay, Jan0:31
Neškrabal, Milan3:16
Škarda, Jan0:31
Trpkoš, Martin2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 130
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:16
Petrilák, Daniel3:16
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 140
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Breznay, Jan0:31
Neškrabal, Milan3:07
Škarda, Jan3:16
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Breznay, Jan0:31
Fajta, Václav3:16
Horák, Pavel0:S7
Trpkoš, Martin2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Belada, David0:31
Breznay, Jan1:32
Fajta, Václav2:33
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Fajta, Václav3:16
Kárník, Václav3:25
Koláček, Kryštof3:25
Vlček, Jan3:25
Skupina 3
Bodů za skupinu : 380
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Hrobský, Michal3:16
Koláček, Kryštof3:25
Kuta, Pavel3:16
Mergl, LukášS:S-3
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Fajta, Václav2:33
Koláček, Kryštof0:S7
Neškrabal, Milan2:33
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Belada, David0:31
Breznay, Jan1:32
Fajta, Václav3:16
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Fajta, Václav3:16
Kárník, Václav3:07
Koláček, Kryštof3:16
Neškrabal, Milan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Belada, David1:32
Breznay, Jan2:33
Fajta, Václav3:16
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Breznay, Jan0:31
Koláček, Kryštof3:16
Neškrabal, Milan3:16
Škarda, Jan3:16
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Fajta, Václav3:25
Kalenský, Libor0:S7
Kárník, Václav1:32
Skuhrovec, Stanislav3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Belada, David0:S7
Breznay, Jan1:32
Fajta, Václav0:31
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 10. kolo, 16. 11. 2007 - 13. 12. 2007
Fajta, Václav2:33
Kosinka, Jakub0:31
Škarda, Jan3:25
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 9. kolo, 2. 10. 2007 - 15. 11. 2007
Breznay, Jan3:07
Kosinka, Jakub0:31
Trpkoš, Martin2:33
Vlček, Jan2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 8. kolo, 6. 8. 2007 - 1. 10. 2007
Breznay, Jan3:16
Hrobský, Michal3:16
Neškrabal, Milan3:16
Škarda, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 7. kolo, 8. 6. 2007 - 5. 8. 2007
Breznay, Jan1:32
Kosinka, Jakub0:31
Trpkoš, Martin0:31
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 6. kolo, 8. 5. 2007 - 7. 6. 2007
Belada, David0:S7
Neškrabal, MilanS:S-3
Škarda, Jan0:S7
Vlček, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 5. kolo, 17. 3. 2007 - 7. 5. 2007
Belada, David0:S7
Breznay, Jan2:33
Fajta, Václav0:31
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 4. kolo, 17. 2. 2007 - 16. 3. 2007
Fajta, Václav2:33
Kosinka, JakubS:S-3
Petrilák, Daniel3:07
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
2. ročník, 3. kolo, 9. 1. 2007 - 16. 2. 2007
Belada, David0:31
Hrobský, Michal3:07
Koláček, Kryštof3:25
Petrilák, Daniel3:16
Skuhrovec, Stanislav3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 100
2. ročník, 2. kolo, 5. 12. 2006 - 8. 1. 2007
Fajta, Václav1:32
Koláček, Kryštof0:S7
Kosinka, Jakub1:32
Škarda, Jan2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
2. ročník, 1. kolo, 26. 10. 2006 - 4. 12. 2006
Fajta, Václav0:31
Kosinka, Jakub0:31
Neškrabal, Milan3:25
Trpkoš, Martin0:S7
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 8. kolo, 25. 3. 2006 - 12. 6. 2006
Fajta, Václav1:32
Hrobský, Michal3:07
Petrilák, Daniel3:16
Truneček, TomášS:S-3
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
1. ročník, 7. kolo, 6. 2. 2006 - 26. 3. 2006
Fajta, VáclavS:S-3
Kosinka, Jakub0:31
Trpkoš, Martin1:32
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 6. kolo, 4. 1. 2006 - 5. 2. 2006
Skuhrovec, Stanislav3:25
Tilkeridis, Ivan3:25
Vejdělek, Tomáš0:S7
Vlček, Jan3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
1. ročník, 5. kolo, 9. 11. 2005 - 3. 1. 2006
Fajta, Václav0:31
Kosinka, Jakub0:31
Trpkoš, MartinS:S-3
Vlček, Jan1:32
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 4. kolo, 11. 10. 2005 - 8. 11. 2005
Čapek, MichalS:S-3
Fajta, Václav1:32
Kosinka, Josef3:16
Vejdělek, TomášS:S-3
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
1. ročník, 3. kolo, 2. 9. 2005 - 10. 10. 2005
Kosinka, Jakub0:31
Netušil, PetrS:S-3
Svoboda, LukášS:S-3
Vlček, Jan0:31
Skupina 2
Bodů za skupinu : 390
1. ročník, 2. kolo, 8. 7. 2005 - 1. 9. 2005
Čapek, Michal3:25
Novotný, Zbyněk3:07
Svoboda, Lukáš0:31
Tilkeridis, Ivan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 400
1. ročník, 1. kolo, 7. 4. 2005 - 7. 7. 2005
Čapek, Michal0:S7
Kosinka, Jakub0:31
Neškrabal, Milan2:33
Trpkoš, Martin0:31

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
11142
13. ročník, 2. turnaj, 21. 9. 2018
589
13. ročník, 1. turnaj, 18. 5. 2018
10121
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
664
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
17103
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
584
10. ročník, 2. turnaj, 27. 12. 2015
3102
9. ročník, 3. turnaj, 20. 2. 2015
2102
9. ročník, 1. turnaj, 17. 5. 2014
1102
8. ročník, 3. turnaj, 30. 11. 2013
392
7. ročník, 3. turnaj, 26. 1. 2013
875
6. ročník, 2. turnaj, 4. 2. 2012
487
6. ročník, 1. turnaj, 30. 4. 2011
395
5. ročník, 2. turnaj, 8. 1. 2011
2125
5. ročník, 1. turnaj, 8. 5. 2010
3115
4. ročník, 2. turnaj, 9. 1. 2010
745
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
1320
3. ročník, 1. turnaj, 13. 4. 2008
280
1. ročník, 1. turnaj, 16. 7. 2006
1100