Historie hráče


Fuchs, Matěj

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Maléř, Petr1:32
Musil, Petr2:33
Sirotek, Čeněk2:33
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Kmínek, Roman2:33
Lesk, Jiří3:25
Musil, Petr3:25
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Havlíček, Jakub0:31
Kupka, Luděk0:31
Maléř, Petr3:16
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Bollech, Josef0:31
Kmínek, Roman2:33
Musil, Petr3:25
Vlček, Jan0:S7
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Raab, Petr1:32
Skuhrovec, Stanislav0:31
Střelka, Valdemar1:32
Téra, Matouš3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Havlíček, Jakub3:25
Kalousek, Aleš3:16
Kronďák, Petr0:31
Kupka, Luděk0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Havlíček, Jakub0:31
Lesk, Jiří3:16
Musil, Petr2:33
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Brebera, Martin2:33
Kmínek, Roman2:33
Maurer, Michal1:32
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Havlíček, Jakub2:33
Kalousek, Aleš3:25
Novotný, Lukáš2:33
Štanderová, Pavla3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Fajta, Václav0:31
Sembdner, Michal 0:31
Skuhrovec, Stanislav0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Brebera, Martin0:31
Kalousek, Aleš3:25
Marek, Rudolf0:S7
Sodoma, Kamil3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Havlíček, Jakub3:25
Chmelař, David1:32
Kmínek, Roman3:07
Lesk, Jiří3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Kalousek, Aleš1:32
Klanica, Vladimír3:07
Kmínek, Roman0:31
Sirotek, Čeněk3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Marek, Rudolf2:33
Musil, Petr3:25
Novotný, Vladimír2:33
Raab, Petr0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Brebera, Martin2:33
Kmínek, Roman0:31
Kronďák, Petr0:S7
Střelka, ValdemarS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Davies, Edward3:07
Havlíček, Jakub0:S7
Jindra, Miroslav3:07
Lesk, Jiří3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Brebera, Martin0:31
Kalousek, Aleš1:32
Neškrabal, Milan0:31
Sodoma, Kamil3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Davies, Edward0:S7
Havlíček, Jakub3:07
Chmelař, David3:16
Sirotek, Čeněk3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Neškrabal, Milan0:31
Novotný, Vladimír1:32
Raab, Petr0:31
Sodoma, Kamil1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Davies, Edward2:33
Chmelař, David3:07
Sirotek, Čeněk3:25
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Brebera, Martin0:31
Chmelař, DavidS:0-1
Jarkovský, MichalS:S-3
Kuta, Pavel0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Frátrik, JosefS:S-3
Kraus, Pavel0:31
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Brebera, Martin1:32
Frátrik, Josef3:16
Kupka, Luděk2:33
Švanse, Adam2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Kraus, Pavel0:31
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Brebera, Martin3:07
Frátrik, Josef0:S7
Novák, Michal0:31
Švanse, Adam3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Jiroušková, Jana0:S7
Klanica, Vladimír3:07
Novotný, Vladimír2:33
Semerád, Jan0:S7
Švanse, Adam3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Brebera, Martin0:31
Kupka, Luděk0:31
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Jarkovský, Michal1:32
Novotný, Lukáš2:33
Semerád, Jan3:16
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Hladík, Richard2:33
Jiroušková, Jana3:07
Kupka, Luděk0:31
Novotný, Vladimír3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Hladík, Richard3:25
Jiroušková, Jana3:07
Semerád, Jan3:07
Truneček, Tomáš0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Jarkovský, Michal1:32
Konáš, Radek0:S7
Marek, Rudolf0:31
Raab, Petr0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Hladík, Richard0:S7
Jechová, Iveta3:07
Kupka, Luděk1:32
Švanse, Adam3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Frátrik, Josef1:32
Havlíček, JakubS:0-1
Konáš, Radek0:31
Marek, RudolfS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Jarkovský, Michal0:31
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír0:S7
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Frýdl, František3:25
Hebelka, Aleš0:31
Konáš, Radek0:S7
Prokop, Milan0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Jirsák, PavelS:S-3
Mikulecký, Stanislav3:25
Purma, Pavel3:07
Švanse, Adam3:16
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Brebera, Martin3:25
Kosinka, JosefS:S-3
Paulišová, Kateřina3:07
Purma, Pavel3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Havlíček, Jakub3:25
Jiroušková, Jana3:07
Míková, KristýnaS:S-3
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Burešová, IvanaS:S-3
Kosinka, JosefS:S-3
Novotný, VladimírS:S-3
Petrů , Pavel S:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Frýdl, FrantišekS:0-1
Hebelka, AlešS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Novák, MichalS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Havlíček, Jakub3:16
Jiroušková, Jana3:07
Novotný, Vladimír3:16
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Barvínek, Milan3:25
Jechová, Iveta3:07
Kavka, Jakub3:07
Neugebauerova, IvetaS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Bičišťová, ZuzanaS:S-3
Havlíček, JakubS:0-1
Neugebauerova, Iveta3:07
Prokeš, PetrS:S-3
Samšeňák, JanS:S-3
Semerád, JanS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Buchelt, JaromírS:0-1
Jechová, IvetaS:S-3
Petrů , Pavel S:S-3
Semerád, JanS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Buchelt, Jaromír3:07
Havlíček, Jakub0:S7
Kavka, Jakub3:16
Samšeňák, JanS:S-3
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 10
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Buchelt, JaromírS:S-3
Jechová, IvetaS:0-1
Jiroušková, JanaS:0-1
Novotný, VladimírS:0-1
Samšeňák, JanS:S-3

Turnaje

Žádné turnaje pro tohoto hráče neexistují