Historie hráče


Marek, Rudolf

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Burešová, Ivana
Koskubová, Julie
Kubín, Štěpán
Šrytr, Martin
Uhlíř, Martin
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Bureš, OndřejS:0-1
Koskubová, JulieS:S-3
Nožičková, GabrielaS:S-3
Žďárek, Roman0:S7
Žďárek, Šimon0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Kosinka, JosefS:0-1
Lesk, JiříS:0-1
Musil, Petr3:07
Sirotek, ČeněkS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Kupka, Luděk2:33
Maurer, Michal1:32
Novotný, Vladimír3:25
Raab, Petr1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Davies, Edward3:25
Kalousek, Aleš3:16
Kmínek, Roman3:16
Preclíková, Kateřina0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Kosinka, JosefS:S-3
Maléř, PetrS:S-3
Musil, Petr3:07
Téra, Matouš3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Bureš, Ondřej3:07
Kačírek, Tomáš3:16
Maléř, Petr3:16
Sirotek, ČeněkS:0-1
Uhlíř, Martin3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Klanica, Vladimír3:07
Musil, PetrS:0-1
Novotný, Lukáš1:32
Uhlíř, Martin3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Sirotek, ČeněkS:S-3
Sodoma, Kamil1:32
Střelka, ValdemarS:0-1
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Kmínek, Roman3:07
Lesk, Jiří0:S7
Musil, Petr3:07
Novotný, Lukáš3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Brebera, Martin1:32
Fuchs, MatějS:0-1
Kalousek, AlešS:0-1
Sodoma, KamilS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Brebera, Martin3:25
Maléř, Petr0:S7
Novotný, Vladimír3:16
Zelený, Tomáš2:33
Skupina 4
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Kupka, LuděkS:S-3
Maurer, MichalS:0-1
Neškrabal, Milan0:31
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Fuchs, Matěj3:25
Musil, Petr3:07
Novotný, Vladimír3:16
Raab, Petr3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Davies, Edward0:S7
Chmelař, David3:16
Lesk, Jiří3:07
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Jarkovský, MichalS:0-1
Kmínek, RomanS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Sodoma, KamilS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Kačírek, TomášS:S-3
Kmínek, Roman3:07
Maléř, Petr3:07
Novotný, Vladimír3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Brebera, Martin1:32
Kupka, Luděk1:32
Maurer, MichalS:0-1
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Davies, Edward3:07
Hamáček, Michal1:32
Novotný, Lukáš3:25
Zelený, Tomáš0:S7
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Fajta, VáclavS:0-1
Maurer, MichalS:0-1
Raab, PetrS:0-1
Skuhrovec, StanislavS:0-1
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Cvrček, Jiří0:31
Hepnarová, Vendula1:32
Mašín, OndřejS:S-3
Perrott, James0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Hebelka, Aleš0:S7
Raab, Petr3:16
Střelka, Valdemar2:33
Zelený, Tomáš3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Jarkovský, Michal0:S7
Kalousek, Aleš3:07
Kraus, Pavel0:31
Švanse, Adam3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Brebera, MartinS:0-1
Fajta, VáclavS:0-1
Koláček, KryštofS:0-1
Sodoma, KamilS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Jarkovský, Michal3:16
Kalousek, Aleš3:07
Kupka, Luděk3:07
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Faltýnková, Marie3:07
Hebelka, Aleš2:33
Chmelař, David3:07
Novotný, Vladimír3:07
Semerád, Jan3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Kraus, Pavel3:25
Kupka, LuděkS:0-1
Novotný, Vladimír3:07
Verster, RigardtS:0-1
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Maurer, MichalS:0-1
Neškrabal, MilanS:0-1
Sodoma, KamilS:S-3
Souček, TomášS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Hepnarová, Vendula3:25
Kuta, Pavel0:31
Novotný, LukášS:S-3
Střelka, Valdemar3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, MichalS:S-3
Novotný, Lukáš0:S7
Střelka, Valdemar0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Brebera, Martin3:16
Novák, Michal3:25
Novotný, Vladimír3:16
Sodoma, Kamil3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Hepnarová, Vendula3:07
Mašín, Ondřej2:33
Prokop, Milan1:32
Sembdner, Michal 1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Fuchs, Matěj3:07
Kraus, Pavel3:07
Novotný, Vladimír3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Jarkovský, MichalS:0-1
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, MichalS:0-1
Raab, Petr1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Brebera, Martin3:07
Kosinka, Josef0:31
Kupka, Luděk3:25
Sodoma, Kamil3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Koláček, Kryštof1:32
Kosinka, JosefS:S-3
Prokop, Milan0:31
Střelka, Valdemar3:25
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Krnáč, Pavel0:S7
Kronďák, Petr0:31
Sembdner, Michal 0:31
Souček, TomášS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Hebelka, Aleš3:07
Novák, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:16
Raab, Petr2:33
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kočí, Radek0:31
Maurer, Michal0:S7
Novotný, Lukáš3:16
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fuchs, Matěj3:07
Jarkovský, Michal3:07
Konáš, Radek0:S7
Raab, Petr3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Kosinka, JosefS:0-1
Maurer, Michal0:31
Novák, Michal0:31
Perrott, James0:31
Střelka, Valdemar3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Frátrik, Josef3:07
Fuchs, Matěj0:S7
Havlíček, Jakub3:07
Konáš, Radek3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Kočí, Radek0:31
Mašín, Ondřej0:31
Prokop, Milan0:31
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Havlíček, Jakub3:07
Jarkovský, Michal3:07
Novotný, Lukáš3:07
Raab, Petr1:32
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Kočí, Radek2:33
Mašín, Ondřej0:31
Novák, Michal2:33
Prokop, Milan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Jirsák, Pavel0:S7
Kovalovský, Jan0:S7
Kraus, Pavel3:07
Vincent, Oldřich3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Boháč, Jan3:07
Novák, Michal0:31
Petriláková, Patricie0:31
Prokop, Milan3:25
Skupina 5
Bodů za skupinu : 40
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Konáš, Radek0:31
Mašín, Ondřej3:16
Maurer, MichalS:0-1
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Boháč, Jan3:16
Frýdl, František2:33
Hlousek, Luboš3:16
Jarkovský, Michal3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Boháč, Jan3:25
Novotný, Lukáš3:07
Raab, Petr2:33
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Kosinka, Josef0:S7
Kraus, Pavel3:07
Prokop, Milan3:25
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Hebelka, Aleš3:25
Jiroušková, Jana3:07
Novák, Michal2:33
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Barvínek, MilanS:S-3
Buchelt, JaromírS:S-3
Hlousek, Luboš3:07
Jarkovský, Michal3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 35
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Kafka, PavelS:0-1
Kočí, RadekS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Novotný, Lukáš3:07
Petrů , Pavel 3:07
Silný, Martin3:07
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Barvínek, Milan2:33
Novák, Michal0:31
Raab, Petr0:31
Vincent, Oldřich3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Dušek, Zdeněk0:S7
Frýdl, František0:S7
Hebelka, Aleš3:07
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 35
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Barvínek, Milan3:16
Dušek, ZdeněkS:S-3
Kafka, Pavel0:S7
Kočí, RadekS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Bičišťová, Zuzana3:16
Brunclík, Michal0:S7
Novák, Michal1:32
Prokeš, Petr3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 45
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Kafka, Pavel0:31
Střelka, Valdemar1:32
Suchý, Aleš1:32
Truneček, TomášS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Novák, Michal3:07
Petrů , Pavel 3:16
Prokop, Milan1:32
Vincent, Oldřich3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Barvínek, Milan3:16
Bičišťová, Zuzana3:25
Novotný, Lukáš3:25
Prokeš, Petr3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 40
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Jánský, OndřejS:0-1
Konáš, RadekS:0-1
Raab, Petr1:32
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Barvínek, Milan3:16
Jarkovský, Michal0:S7
Silný, Martin3:07
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Menoušek , Standa S:0-1
Raab, PetrS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kosinka, Josef0:31
Prokop, MilanS:0-1
Raab, Petr1:32
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 50
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Döring, Robert0:S7
Kafka, Pavel0:31
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 45
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Fajta jr., Václav0:31
Frýdl, František3:16
Kočí, Radek3:16
Suchý, Aleš3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 40
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Kosinka, Josef0:31
Pospíšil, Jan3:16
Raab, Petr3:25
Vincent, Oldřich3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Boháč, Jan3:25
Kočí, Radek0:31
Kutnar , Jiří 3:07
Menoušek , Standa 0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Barvínek, Milan2:33
Kafka, Pavel0:31
Kovalovský, Jan0:31
Petrů , Pavel 3:25
Zloch, Roman3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Hebelka, Aleš0:S7
Kábrt, Martin3:25
Musil, Petr3:16
Souček, Jan3:16
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Kormoš, Jan0:S7
Musil, Petr3:16
Paulišová, Kateřina3:16
Souček, Jan3:07
Suchý, Aleš3:25
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Barvínek, Milan3:16
Frýdl, FrantišekS:0-1
Sembdner, Michal S:S-3
Vincent, OldřichS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Boháč, Jan0:31
Hebelka, Aleš3:07
Kormoš, Jan3:25
Kubín, Štěpán2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Jedlička, Robert0:31
Střelka, Valdemar1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Zloch, Roman2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Boháč, Jan3:16
Hebelka, Aleš3:07
Menoušek , Standa 0:31
Novák, Michal3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 45
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Barvínek, Milan0:31
Kovalovský, JanS:0-1
Kubín, ŠtěpánS:0-1
Menoušek , Standa S:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 40
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Andrejko, Jan 0:S7
Frýdl, František3:25
Novák, Jiří3:16
Zábojník, Josef 0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Kormoš, Jan3:07
Kutnar , Jiří 0:S7
Sembdner, Michal 2:33
Silný, Martin3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Barvínek, MilanS:0-1
Kafka, PavelS:0-1
Kubín, ŠtěpánS:0-1
Vosáhlo, PavelS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Dvořáček, Tomáš3:25
Kočí, Radek0:31
Konáš, RadekS:0-1
Mašín, OndřejS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Barvínek, Milan3:16
Frýdl, František2:33
Vincent, Oldřich3:25
Zloch, Roman3:07
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Frýdl, František0:31
Mašín, Ondřej3:25
Novák, Michal1:32
Prokop, Milan1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Borufka, Jiří0:S4
Fiala, Pavel1:32
Frýdl, František2:33
Kočí, Radek3:25
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Horák, Aleš2:33
Kočí, Radek0:31
Kovalovský, Jan0:31
Mašín, Ondřej3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Horák, AlešS:0-1
Nguyen, MilanS:0-1
Střelka, ValdemarS:0-1
Vlček, JiříS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 80
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Cvrček, Jiří2:33
Hebelka, Aleš0:S4
Kovalovský, Jan3:25
Prokop, Milan1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 70
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Boháč, Jan3:16
Horák, Aleš2:33
Kovalovský, Jan1:32
Novák, Jiří3:16
Zloch, Roman0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Boháč, Jan3:07
Frýdl, František3:16
Hlousek, Luboš3:07
Konáš, Radek1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Burešová, Ivana2:33
Kormoš, JanS:S-3
Novák, Michal3:07
Vosáhlo, Pavel1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Fiala, Pavel2:33
Kormošová, Iva S:S-3
Musil, Petr3:16
Zapadlo, Richard3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Musil, PetrS:0-1
Silný, MartinS:0-1
Zábojník, Josef S:0-1
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Frýdl, FrantišekS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Novák, JiříS:0-1
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Cvrček, Jiří2:33
Novák, Michal2:33
Prokop, Milan0:31
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Nguyen, MilanS:0-1
Prokeš, PetrS:0-1
Prokop, MilanS:0-1
Zapadlo, RichardS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 70
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Hepnar, OndřejS:0-1
Prokeš, PetrS:0-1
Vosáhlo, Pavel1:32
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 80
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Fajta jr., Václav0:31
Souček, Tomáš1:32
Zapadlo, Richard3:25
Zloch, Roman2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 90
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Hrobský, Michal0:S7
Petrák, Pavel0:31
Prokeš, Petr0:S7
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Hebelka, Aleš3:16
Musil, Petr3:16
Prokeš, Petr2:33
Prokop, Milan3:16
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Hebelka, Aleš3:07
Klemsa, Roman0:31
Novák, Michal2:33
Souček, Tomáš2:33
Skupina 6
Bodů za skupinu : 350
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Novák, Jiří3:25
Petrák, Pavel0:31
Stárek, Tomáš0:31
Zloch, Roman0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Burešová, Ivana3:07
Langer, ViktorS:S-3
Novák, Jiří2:33
Novák, Michal1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Boháč, Jan0:S7
Kormoš, JanS:S-3
Musil, Petr3:07
Novák, Jiří3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Boháč, JanS:S-3
Hlousek, LubošS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Burešová, IvanaS:S-3
Hebelka, AlešS:S-3
Hlousek, LubošS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Burešová, IvanaS:S-3
Hebelka, AlešS:S-3
Hlousek, Luboš3:25
Novák, Michal3:16
Prokop, Milan3:16
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Anděl, Martin1:32
Burešová, IvanaS:S-3
Hlousek, Luboš3:07
Klemsa, Roman0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Fajta jr., Václav1:32
Hebelka, Aleš3:16
Novák, Jiří3:16
Souček, Tomáš1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Fajta jr., Václav1:32
Hebelka, Aleš1:32
Lacek, Pavel0:31
Souček, Tomáš3:16
Stárek, Tomáš1:32
Žitná, PavlaS:S-3

Turnaje

Žádné turnaje pro tohoto hráče neexistují