Historie hráče


Perrott, James

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 6. kolo, 3. 2. 2020 - 29. 2. 2020
Breznay, Jan
Koláček, Kryštof
Sembdner, Michal
Skuhrovec, Stanislav
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 5. kolo, 3. 12. 2019 - 31. 1. 2020
Belada, David2:33
Breznay, Jan3:16
Hepnar, Ondřej1:32
Sedláček, David3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 4. kolo, 3. 11. 2019 - 30. 11. 2019
Belada, David0:31
Hamáček, Michal3:07
Souček, Tomáš3:07
Trpkoš, Martin3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
14. ročník, 3. kolo, 3. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Belada, David3:25
Breznay, Jan3:07
Hepnar, Ondřej1:32
Sedláček, David3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
14. ročník, 2. kolo, 3. 9. 2019 - 30. 9. 2019
Krnáč, PavelS:S-3
Kronďák, Petr3:07
Maurer, Michal3:07
Sembdner, Michal 3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
14. ročník, 1. kolo, 29. 6. 2019 - 31. 8. 2019
Belada, David1:32
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej0:31
Trpkoš, Martin1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 14. kolo, 3. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej3:07
Sedláček, David3:16
Trpkoš, Martin2:33
Skupina 2
Bodů za skupinu : 40
13. ročník, 13. kolo, 3. 4. 2019 - 30. 4. 2019
Hamáček, Michal3:07
Skuhrovec, Stanislav3:07
Trpkoš, Martin1:32
Vlček, Jan3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
13. ročník, 12. kolo, 3. 3. 2019 - 31. 3. 2019
Breznay, Jan3:07
Hepnar, Ondřej0:31
Sedláček, David3:16
Trpkoš, Martin0:31
Skupina 3
Bodů za skupinu : 35
13. ročník, 11. kolo, 3. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Brebera, Martin3:07
Hamáček, Michal3:07
Souček, Tomáš3:07
Zelený, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 35
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Cvrček, JiříS:0-1
Hepnarová, Vendula3:07
Marek, RudolfS:0-1
Mašín, OndřejS:0-1
Skupina 2
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Breznay, JanS:0-1
Koláček, KryštofS:0-1
Kuta, PavelS:0-1
Sembdner, Michal S:0-1
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Breznay, Jan3:07
Cvrček, Jiří3:25
Přibyl, Libor0:31
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Breznay, Jan3:25
Hepnar, Ondřej3:25
Martinovský, Petr3:07
Vlček, Jan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Breznay, Jan1:32
Kiefmann, Marcel3:16
Přibyl, Libor3:07
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Breznay, Jan1:32
Hepnar, Ondřej3:25
Krnáč, Pavel0:S7
Sedláček, David3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Breznay, Jan3:07
Kiefmann, Marcel3:07
Přibyl, Libor3:07
Trpkoš, Martin3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Hepnar, Ondřej3:07
Krnáč, Pavel3:07
Přibyl, Libor3:16
Vlček, Jan2:33
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Breznay, Jan3:07
Hepnar, Ondřej1:32
Kiefmann, Marcel3:07
Trpkoš, Martin3:16
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Breznay, Jan3:16
Kiefmann, Marcel3:16
Krnáč, Pavel3:16
Trpkoš, Martin3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Bujárek, Miloš3:07
Hepnar, Ondřej3:25
Kiefmann, Marcel3:16
Sedláček, David3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Breznay, Jan2:33
Hepnar, Ondřej3:16
Trpkoš, Martin0:S7
Vlček, Jan3:25
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Breznay, Jan3:25
Kiefmann, Marcel3:07
Kuta, Pavel3:16
Sedláček, David3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Breznay, Jan0:31
Hepnar, Ondřej3:25
Trpkoš, Martin3:16
Vlček, Jan3:07
Skupina 2
Bodů za skupinu : 35
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Cvrček, Jiří3:07
Neškrabal, Milan3:07
Petrilák, Daniel0:S7
Vlček, Jan3:07
Skupina 1
Bodů za skupinu : 45
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Breznay, Jan0:S7
Kiefmann, Marcel1:32
Trpkoš, Martin3:07
Vlček, Jan1:32
Skupina 1
Bodů za skupinu : 50
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Breznay, Jan1:32
Fajta, Václav3:07
Hepnar, Ondřej3:07
Kuta, Pavel3:07
Skupina 3
Bodů za skupinu : 40
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Bujárek, Miloš3:16
Petrilák, Daniel3:25
Skuhrovec, Stanislav3:07
Souček, Tomáš3:07
Skupina 4
Bodů za skupinu : 40
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Kosinka, Josef3:07
Kronďák, Petr3:07
Střelka, Valdemar3:07
Vosáhlo, Pavel3:16
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Bujárek, Miloš0:31
Hebelka, Aleš3:07
Kočí, Radek3:07
Petriláková, Patricie3:07
Skupina 5
Bodů za skupinu : 35
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Kosinka, Josef3:07
Marek, Rudolf3:07
Maurer, Michal3:07
Novák, Michal3:07
Střelka, Valdemar3:07

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
14. ročník, 2. turnaj, 12. 12. 2019
7156
14. ročník, 1. turnaj, 20. 9. 2019
1094
12. ročník, 2. turnaj, 22. 9. 2017
184
11. ročník, 3. turnaj, 10. 2. 2017
189
11. ročník, 2. turnaj, 11. 11. 2016
2166
11. ročník, 1. turnaj, 27. 5. 2016
791
10. ročník, 3. turnaj, 23. 1. 2016
681