Historie hráče


Hlousek, Luboš

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Havlíček, JakubS:S-3
Kosinka, Josef0:31
Suchý, AlešS:S-3
Vincent, OldřichS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Boháč, Jan1:32
Frýdl, František0:31
Jarkovský, Michal3:16
Marek, Rudolf1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Buchelt, Jaromír3:16
Novotný, Vladimír3:07
Prokop, Milan0:31
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Burešová, IvanaS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Zapadlo, RichardS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Havlíček, JakubS:S-3
Kraus, Pavel1:32
Vincent, OldřichS:S-3
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Barvínek, MilanS:S-3
Buchelt, JaromírS:0-1
Jarkovský, Michal3:07
Marek, Rudolf0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Hebelka, Aleš0:31
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír3:25
Silný, MartinS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 15
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Burešová, Ivana3:16
Jechová, Iveta3:07
Jiroušková, Jana3:07
Prokeš, Petr0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Jarkovský, Michal2:33
Kraus, Pavel0:31
Novotný, Lukáš0:31
Prokeš, Petr0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Burešová, Ivana3:16
Kraus, Pavel0:31
Novotný, Lukáš0:S7
Prokeš, Petr0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Diblíček, Martin0:S7
Havlíček, Jakub2:33
Semerád, Jan3:07
Silný, Martin0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Barvínek, Milan0:31
Hebelka, Aleš1:32
Musil, Petr2:33
Zapadlo, Richard0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Havlíček, Jakub0:S7
Kormoš, Jan0:S7
Roštejnská, Kateřina0:S7
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Dušek, Zdeněk0:31
Jarkovský, Michal0:31
Musil, Petr2:33
Novotný, Lukáš1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Hebelka, Aleš0:31
Roštejnská, Kateřina0:S7
Silný, Martin0:S7
Urubčík, Roman0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Jarkovský, Michal1:32
Kormoš, Jan0:S7
Novotný, Lukáš0:31
Suchý, Aleš1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Burešová, Ivana3:25
Doubravský, Lukáš3:16
Jaroš, Tomáš0:S7
Semerád, Jan3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Burešová, Ivana3:25
Havlíček, Jakub0:31
Kormoš, Jan2:33
Silný, Martin0:31
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Kutnar , Jiří 0:S7
Souček, Jan0:S7
Tschöpa, Jakub0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Buchelt, Jaromír3:16
Frátrik, Josef2:33
Kormoš, Jan1:32
Silný, Martin0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Barvínek, MilanS:0-1
Bičišťová, Zuzana3:07
Musil, Petr1:32
Petrů , Pavel S:0-1
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Burešová, Ivana3:25
Frátrik, Josef0:S7
Chlupová , Iveta 3:16
Kormoš, Jan0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Kouba, JiříS:S-3
Novotná, Kateřina2:33
Paulišová, KateřinaS:S-3
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Kormoš, JanS:S-3
Musil, PetrS:S-3
Novotná , Barbora S:S-3
Novotná, KateřinaS:S-3
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Brichová , Michaela 0:S7
Buchelt, Jaromír3:07
Burešová, Ivana0:S7
Chlupová , Iveta 3:07
Skupina 15
Bodů za skupinu : 5
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Chlupová , Iveta S:0-1
Kouba, JiříS:0-1
Kovalovský, JanS:0-1
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Brichová , Michaela 3:07
Musil, Petr0:31
Petrů , Pavel 1:32
Smejkal , Lukáš 3:25
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Dohnal , Lukáš S:S-3
Havlíček, JakubS:0-1
Paulišová, KateřinaS:0-1
Semerád, JanS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Jarkovský, MichalS:0-1
Kutnar , Jiří 3:07
Novotný, Lukáš2:33
Souček, JanS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Bičišťová, Zuzana3:16
Frátrik, Josef3:16
Kormoš, Jan2:33
Pospíšil, Jan1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Kormoš, Jan2:33
Novák, Michal0:31
Novotný, Lukáš1:32
Souček, Jan1:32
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Frátrik, Josef3:16
Havlíček, Jakub3:07
Kutnar , Jiří 3:07
Maják, Jakub3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Burešová, Ivana3:25
Novotný, Lukáš0:31
Souček, Jan0:31
Valík , Ondřej 2:33
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Hebelka, Aleš1:32
Maják, Jakub3:25
Menoušek , Standa 1:32
Silný, Martin0:31
Skupina 13
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Novotná , Barbora 3:07
Petrů , Pavel 3:07
Petrů , Tomáš 3:07
Tschöpa, Jakub0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Bičišťová, Zuzana1:32
Hebelka, Aleš1:32
Jarkovský, Michal0:S4
Novák, Jiří3:16
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Jarkovský, Michal3:07
Maják, Jakub3:16
Marcinko, Vojtěch3:07
Vosáhlo, Pavel0:S4
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Jarkovský, Michal3:25
Kormoš, Jan2:33
Musil, Petr3:25
Stohwasser, Václav1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Burešová, Ivana2:33
Kafka, Pavel2:33
Kormoš, Jan0:31
Silný, Martin0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Bičišťová, Zuzana0:31
Jarkovský, Michal3:25
Peroutková, Petra3:16
Vincent, Oldřich1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 40
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Barvínek, Milan0:31
Bičišťová, Zuzana2:33
Fiala, Pavel1:32
Kubín, Štěpán1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 50
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Borufka, Jiří0:31
Fiala, Pavel0:S4
Frýdl, František2:33
Konáš, Radek0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Boháč, Jan0:31
Frýdl, František2:33
Konáš, Radek0:31
Marek, Rudolf0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Boháč, Jan3:25
Prokeš, Petr0:31
Střelka, Valdemar0:31
Zloch, Roman0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
4. ročník, 9. kolo, 28. 11. 2009 - 9. 1. 2010
Bříza, JiříS:S-3
Čtvrtečka, HynekS:S-3
Dohnal, OndřejS:S-3
Kazdová, ZuzanaS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 8. kolo, 22. 10. 2009 - 27. 11. 2009
Bříza, JiříS:S-3
Čtvrtečka, HynekS:0-1
Konáš, RadekS:0-1
Novotný, LukášS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 7. kolo, 22. 9. 2009 - 21. 10. 2009
Dvořáček, Tomáš0:S7
Konáš, Radek1:32
Kormošová, Iva 3:07
Novotný, LukášS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
4. ročník, 6. kolo, 18. 8. 2009 - 21. 9. 2009
Čtvrtečka, HynekS:0-1
Frýdl, FrantišekS:0-1
Kormošová, Iva S:0-1
Novák, JiříS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 40
4. ročník, 5. kolo, 23. 6. 2009 - 17. 8. 2009
Cvrček, JiříS:0-1
Frýdl, FrantišekS:0-1
Novák, JiříS:0-1
Novák, MichalS:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 4. kolo, 22. 5. 2009 - 22. 6. 2009
Nguyen, MilanS:0-1
Novák, JiříS:0-1
Novák, MichalS:0-1
Prokop, Milan2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 50
4. ročník, 3. kolo, 15. 4. 2009 - 21. 5. 2009
Maixner, Jiří0:31
Musil, Petr3:07
Novák, Michal3:25
Střelka, Valdemar0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 60
4. ročník, 2. kolo, 10. 3. 2009 - 14. 4. 2009
Burešová, Ivana3:07
Hepnar, Ondřej0:31
Horáková, Vlasta0:S7
Vosáhlo, Pavel0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 1
4. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2009 - 9. 3. 2009
Boháč, Jan2:33
Burešová, IvanaS:S-3
Horáková, Vlasta0:S7
Kormoš, Jan0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 10. kolo, 27. 11. 2008 - 19. 12. 2008
Kormoš, Jan0:31
Musil, Petr1:32
Rieger, Jaroslav0:31
Vogel, Jan0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 9. kolo, 30. 10. 2008 - 26. 11. 2008
Dostál, Jan0:31
Hebelka, Aleš1:32
Musil, Petr3:16
Novák, Michal0:31
Prokop, Milan0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 8. kolo, 1. 10. 2008 - 29. 10. 2008
Boháč, Jan3:16
Kormoš, Jan0:31
Musil, Petr3:25
Rieger, Jaroslav0:S7
Vogel, Jan0:S7
Žitná, Pavla3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 7. kolo, 27. 8. 2008 - 30. 9. 2008
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 6. kolo, 25. 7. 2008 - 26. 8. 2008
Boháč, JanS:S-3
Marek, RudolfS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 5. kolo, 12. 6. 2008 - 24. 7. 2008
Burešová, IvanaS:S-3
Hebelka, Aleš1:32
Marek, RudolfS:S-3
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, PavlaS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 320
3. ročník, 4. kolo, 5. 5. 2008 - 11. 6. 2008
Burešová, Ivana0:31
Hebelka, Aleš0:S7
Marek, Rudolf2:33
Novák, Michal0:31
Prokop, Milan0:31
Rieger, JaroslavS:S-3
Žitná, Pavla0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 330
3. ročník, 3. kolo, 2. 4. 2008 - 4. 5. 2008
Anděl, Martin0:31
Burešová, IvanaS:S-3
Klemsa, RomanS:S-3
Marek, Rudolf0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 340
3. ročník, 2. kolo, 27. 2. 2008 - 31. 3. 2008
Boháč, JanS:0-1
Burešová, IvanaS:0-1
Lacek, PavelS:0-1
Stárek, TomášS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 1
3. ročník, 1. kolo, 21. 1. 2008 - 25. 2. 2008
Burešová, Ivana2:33
Kormoš, Jan0:31
Kuta, Pavel0:31
Mergl, Lukáš0:31

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
3. ročník, 2. turnaj, 19. 12. 2008
235