Historie hráče


Jarkovský, Michal

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 10. kolo, 3. 12. 2018 - 31. 1. 2019
Amjad, TalalS:0-1
Klanica, VladimírS:0-1
Maléř, PetrS:0-1
Novotný, VladimírS:0-1
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
13. ročník, 9. kolo, 3. 11. 2018 - 30. 11. 2018
Jindra, MiroslavS:S-3
Kačírek, TomášS:S-3
Klanica, VladimírS:S-3
Musil, Petr3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 8. kolo, 3. 10. 2018 - 31. 10. 2018
Kačírek, Tomáš0:S7
Maléř, Petr1:32
Musil, Petr1:32
Novotný, Lukáš3:07
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
13. ročník, 7. kolo, 3. 9. 2018 - 30. 9. 2018
Davies, Edward0:S7
Lesk, Jiří3:16
Štanderová, Pavla3:07
Téra, Matouš3:25
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 6. kolo, 3. 7. 2018 - 31. 8. 2018
Kačírek, TomášS:0-1
Kalousek, AlešS:0-1
Musil, PetrS:0-1
Uncajtik, JanS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
13. ročník, 5. kolo, 3. 6. 2018 - 30. 6. 2018
Kmínek, Roman1:32
Marek, Rudolf0:S7
Musil, Petr3:16
Sodoma, Kamil0:31
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 4. kolo, 3. 5. 2018 - 31. 5. 2018
Havlíček, Jakub3:16
Kupka, Luděk0:31
Sirotek, Čeněk3:16
Zelený, Tomáš1:32
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 3. kolo, 3. 4. 2018 - 30. 4. 2018
Hebelka, Aleš0:31
Kalousek, Aleš2:33
Novotný, Lukáš3:25
Novotný, Vladimír3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
13. ročník, 2. kolo, 3. 3. 2018 - 31. 3. 2018
Kačírek, Tomáš0:S7
Kmínek, Roman3:25
Musil, Petr3:07
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
13. ročník, 1. kolo, 1. 2. 2018 - 28. 2. 2018
Hebelka, Aleš0:31
Kalousek, Aleš1:32
Kraus, PavelS:0-1
Novotný, Vladimír1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Davies, Edward2:33
Kraus, Pavel0:S7
Střelka, Valdemar0:31
Verster, Rigardt2:33
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Lesk, Jiří3:07
Maléř, Petr3:07
Sirotek, Čeněk3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Kalousek, AlešS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Švanse, AdamS:0-1
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Davies, Edward1:32
Kupka, Luděk1:32
Novotný, Vladimír3:07
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Kalousek, Aleš3:25
Kupka, Luděk1:32
Marek, Rudolf1:32
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Kosinka, Josef0:31
Kraus, Pavel0:31
Raab, Petr0:31
Verster, Rigardt3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Chmelař, David3:07
Kalousek, Aleš3:16
Švanse, Adam3:16
Uncajtik, Jan3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Brebera, Martin0:31
Kraus, PavelS:0-1
Kronďák, Petr0:31
Kuta, Pavel0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Faltýnková, Marie3:07
Chmelař, David3:16
Novotný, Vladimír3:07
Švanse, Adam3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Brebera, Martin1:32
Fuchs, MatějS:S-3
Chmelař, David2:33
Kuta, Pavel0:S7
Skupina 7
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Hepnarová, Vendula0:31
Novotný, Lukáš1:32
Švanse, Adam3:16
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Faltýnková, Marie3:07
Klanica, Vladimír3:07
Novotný, Vladimír1:32
Semerád, Jan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2016 - 30. 9. 2016
Kosinka, JosefS:S-3
Kupka, LuděkS:S-3
Mašín, Ondřej0:31
Novák, Michal0:31
Skupina 5
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Marek, Rudolf0:S7
Mašín, Ondřej0:31
Maurer, Michal0:31
Raab, Petr0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Frátrik, Josef3:16
Kraus, Pavel3:16
Paulišová, Kateřina0:S7
Vojtěch, Jakub0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Hepnarová, Vendula0:31
Kraus, Pavel3:07
Mašín, Ondřej0:31
Novotný, Lukáš0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Fuchs, Matěj3:16
Novotný, Lukáš2:33
Semerád, Jan3:07
Střelka, Valdemar1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Brebera, Martin3:16
Frátrik, Josef0:S7
Kraus, Pavel1:32
Prokop, Milan0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Frátrik, Josef2:33
Kupka, Luděk3:25
Novák, MichalS:0-1
Novotný, Vladimír3:07
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Fuchs, Matěj3:16
Konáš, Radek0:S7
Marek, Rudolf0:31
Raab, Petr0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Brebera, Martin1:32
Havlíček, Jakub3:07
Novotný, Vladimír3:07
Paulišová, Kateřina3:07
Skupina 6
Bodů za skupinu : 25
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Kosinka, Josef0:31
Kraus, Pavel0:31
Petriláková, Patricie0:31
Prokop, Milan2:33
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2015 - 31. 8. 2015
Fuchs, Matěj3:07
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír0:S7
Vincent, Oldřich0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Havlíček, Jakub3:25
Marek, Rudolf0:31
Novotný, Lukáš2:33
Raab, Petr1:32
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Brebera, Martin3:16
Frýdl, František3:16
Jiroušková, Jana3:07
Kovalovský, Jan0:S7
Skupina 6
Bodů za skupinu : 30
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Hebelka, Aleš1:32
Konáš, Radek2:33
Novák, Michal0:31
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Buchelt, Jaromír3:07
Kosinka, Josef0:S7
Kraus, Pavel3:16
Novotný, Vladimír3:16
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 9. kolo, 8. 1. 2015 - 15. 2. 2015
Barvínek, Milan0:S7
Jiroušková, Jana3:07
Míková, Kristýna3:07
Novotný, Vladimír3:16
Skupina 7
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 8. kolo, 27. 11. 2014 - 4. 1. 2015
Boháč, Jan1:32
Frýdl, František3:25
Hlousek, Luboš1:32
Marek, Rudolf0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 7. kolo, 20. 10. 2014 - 24. 11. 2014
Havlíček, Jakub3:16
Kosinka, Josef0:S7
Míková, Kristýna0:S7
Zapadlo, Richard0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 6. kolo, 15. 9. 2014 - 19. 10. 2014
Boháč, Jan0:31
Hebelka, Aleš2:33
Neugebauerova, Iveta0:S7
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 5. kolo, 28. 7. 2014 - 14. 9. 2014
Boháč, Jan3:16
Frýdl, František1:32
Novotný, Lukáš1:32
Prokop, Milan2:33
Skupina 8
Bodů za skupinu : 25
9. ročník, 4. kolo, 16. 6. 2014 - 27. 7. 2014
Barvínek, Milan0:31
Buchelt, Jaromír3:16
Hlousek, Luboš0:31
Marek, Rudolf0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 3. kolo, 5. 5. 2014 - 15. 6. 2014
Bičišťová, Zuzana2:33
Burešová, Ivana3:25
Vincent, Oldřich0:31
Zapadlo, Richard1:32
Skupina 7
Bodů za skupinu : 30
9. ročník, 2. kolo, 1. 4. 2014 - 4. 5. 2014
Boháč, Jan1:32
Kočí, Radek0:31
Novák, Michal1:32
Suchý, Aleš0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 20
9. ročník, 1. kolo, 21. 2. 2014 - 31. 3. 2014
Hlousek, Luboš3:25
Kraus, Pavel3:07
Novotný, Lukáš3:07
Prokeš, Petr0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Bičišťová, Zuzana1:32
Boháč, Jan2:33
Havlíček, Jakub0:S7
Petrů , Pavel 0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Brunclík, Michal0:S7
Hebelka, Aleš1:32
Kraus, Pavel3:25
Musil, Petr0:S7
Skupina 11
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Burešová, Ivana0:S7
Havlíček, Jakub3:25
Kavka, Jakub3:07
Petriláková, Patricie0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Barvínek, Milan0:31
Bičišťová, Zuzana1:32
Frýdl, František2:33
Petrů , Pavel 1:32
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Dušek, Zdeněk0:31
Hlousek, Luboš3:07
Musil, Petr0:S7
Novotný, Lukáš1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Frýdl, František2:33
Havlíček, Jakub2:33
Menoušek , Standa 0:S7
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 10
Bodů za skupinu : 25
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Hlousek, Luboš3:16
Kormoš, Jan0:S7
Novotný, Lukáš2:33
Suchý, Aleš0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 30
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Barvínek, MilanS:0-1
Marek, RudolfS:0-1
Silný, MartinS:0-1
Smejkal , Lukáš S:0-1
Skupina 9
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Bičišťová, Zuzana3:16
Hebelka, Aleš0:S7
Jánský, Ondřej0:31
Petrů , Pavel 0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Bičišťová, Zuzana2:33
Horák, Aleš0:S7
Kovalovský, Jan0:S7
Petrů , Pavel 3:25
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Havlíček, Jakub3:07
Chlupová , Iveta 3:07
Novotný, Lukáš0:S7
Pospíšil, Jan1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Kovalovský, Jan0:31
Novotná , Barbora 3:07
Pospíšil, Jan0:31
Zloch, Roman0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 35
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Barvínek, Milan0:S7
Boháč, Jan0:31
Frýdl, František1:32
Hebelka, Aleš1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Musil, Petr3:16
Petrů , Pavel 3:07
Vincent, Oldřich2:33
Zloch, Roman1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Havlíček, Jakub3:07
Kutnar , Jiří 2:33
Novotný, Lukáš3:16
Souček, Jan0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Kormoš, Jan0:S7
Martinovský, Petr0:31
Petrů , Pavel 2:33
Silný, Martin2:33
Skupina 10
Bodů za skupinu : 30
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Boháč, Jan2:33
Frýdl, František2:33
Hebelka, Aleš2:33
Petrů , Pavel 3:16
Skupina 11
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Kormoš, Jan3:25
Kutnar , Jiří 2:33
Novotná , Barbora 0:S7
Silný, Martin1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Bičišťová, Zuzana3:25
Kormoš, Jan1:32
Kutnar , Jiří 3:25
Souček, Jan1:32
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Frátrik, Josef0:S7
Frýdl, František0:31
Novák, Jiří2:33
Pospíšil, Jan1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Hlousek, Luboš0:S7
Kutnar , Jiří 2:33
Novotný, Lukáš3:07
Souček, Jan2:33
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 6. kolo, 31. 8. 2011 - 2. 10. 2011
Dohnal , Lukáš 3:25
Marcinko, Vojtěch3:16
Richter , Štěpán 0:S7
Smejkal , Lukáš 3:16
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 5. kolo, 13. 7. 2011 - 28. 8. 2011
Dohnal , Lukáš 3:25
Kutnar , Jiří 2:33
Petrů , Pavel 1:32
Pospíšil, Jan0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 25
6. ročník, 4. kolo, 8. 6. 2011 - 10. 7. 2011
Hebelka, Aleš0:31
Petrů , Pavel S:0-1
Silný, MartinS:0-1
Souček, JanS:0-1
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 3. kolo, 4. 5. 2011 - 5. 6. 2011
Brichová , Michaela 3:07
Frátrik, Josef3:25
Novotná , Barbora 3:25
Smejkal , Lukáš 3:07
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 2. kolo, 30. 3. 2011 - 1. 5. 2011
Andrejko, Jan 0:31
Novotný, Lukáš1:32
Petrů , Pavel 2:33
Sembdner, Michal 0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
6. ročník, 1. kolo, 20. 2. 2011 - 27. 3. 2011
Burešová, Ivana0:31
Havlíček, Jakub3:07
Maják, Jakub1:32
Marcinko, Vojtěch3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 9. kolo, 7. 12. 2010 - 8. 1. 2011
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Hebelka, AlešS:0-1
Hlousek, LubošS:0-1
Novák, Jiří1:32
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 8. kolo, 2. 11. 2010 - 6. 12. 2010
Hlousek, Luboš0:31
Maják, Jakub3:16
Marcinko, Vojtěch3:07
Vosáhlo, Pavel0:S4
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 7. kolo, 28. 9. 2010 - 1. 11. 2010
Hlousek, Luboš2:33
Kormoš, Jan0:31
Musil, Petr1:32
Stohwasser, Václav3:25
Skupina 13
Bodů za skupinu : 10
5. ročník, 6. kolo, 24. 8. 2010 - 27. 9. 2010
Čtvrtečka, Hynek0:S4
Maják, Jakub3:07
Marcinko, Vojtěch3:07
Peroutková, Petra2:33
Stohwasser, Václav3:25
Tschöpa, Jakub3:07
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 5. kolo, 11. 7. 2010 - 23. 8. 2010
Bičišťová, Zuzana0:31
Hlousek, Luboš2:33
Peroutková, Petra3:07
Vincent, Oldřich0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 4. kolo, 31. 5. 2010 - 10. 7. 2010
Burešová, IvanaS:S-3
Holata, Petr0:S4
Novotný, Lukáš0:31
Silný, MartinS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 30
5. ročník, 3. kolo, 27. 4. 2010 - 30. 5. 2010
Barvínek, Milan1:32
Bičišťová, Zuzana0:31
Svobodová, Petra3:25
Tschöpa, Jakub0:S4
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
5. ročník, 2. kolo, 23. 3. 2010 - 26. 4. 2010
Bičišťová, Zuzana3:25
Kafka, Pavel3:07
Kaplanová, Iva3:16
Peroutková, Petra3:16
Skupina 13
Bodů za skupinu : 1
5. ročník, 1. kolo, 19. 1. 2010 - 22. 3. 2010
Bičišťová, Zuzana3:16
Kočí, Radek1:32
Marcinko, Vojtěch3:16
Mihulka, Lukáš0:31
Peroutková, Petra3:07

Turnaje

Žádné turnaje pro tohoto hráče neexistují