Historie hráče


Paulišová, Kateřina

Liga

Amatérská squashová liga

Příjmení, JménoVýsledekBodů
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2017 - 16. 1. 2018
Chmelař, David0:31
Kosinka, Josef0:S7
Uncajtik, Jan1:32
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2017 - 30. 11. 2017
Burešová, IvanaS:S-3
Jindra, Miroslav0:S7
Kačírek, Tomáš0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2017 - 31. 10. 2017
Burešová, IvanaS:S-3
Davies, Edward0:31
Lesk, Jiří1:32
Neugebauerova, Iveta0:S7
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2017 - 30. 9. 2017
Maléř, Petr0:31
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Sirotek, Čeněk2:33
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2017 - 31. 8. 2017
Faltýnková, Marie3:07
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Zelený, Tomáš0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
12. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2017 - 30. 6. 2017
Buchelt, JaromírS:S-3
Jindra, MiroslavS:S-3
Kačírek, TomášS:S-3
Neugebauerova, IvetaS:S-3
Uncajtik, Jan0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2017 - 31. 5. 2017
Neugebauerova, Iveta1:32
Novotný, Lukáš0:31
Semerád, JanS:0-1
Skupina 7
Bodů za skupinu : 20
12. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2017 - 30. 4. 2017
Novotný, Vladimír0:31
Raab, Petr0:31
Střelka, Valdemar0:31
Švanse, Adam0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
12. ročník, 1. kolo, 3. 3. 2017 - 31. 3. 2017
Jindra, Miroslav3:25
Neugebauerova, Iveta3:25
Semerád, Jan0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 9. kolo, 1. 12. 2016 - 31. 1. 2017
Frátrik, JosefS:S-3
Klanica, VladimírS:S-3
Semerád, JanS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2016 - 30. 11. 2016
Frátrik, JosefS:S-3
Fuchs, Matěj0:31
Kraus, Pavel0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2016 - 31. 10. 2016
Buchelt, JaromírS:S-3
Koštejn, PetrS:S-3
Vojtěch, JakubS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 5. kolo, 3. 7. 2016 - 31. 8. 2016
Faltýnková, Marie0:31
Klanica, VladimírS:S-3
Koštejn, PetrS:S-3
Kupka, LuděkS:0-1
Semerád, JanS:S-3
Vojtěch, JakubS:S-3
Skupina 7
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2016 - 30. 6. 2016
Frátrik, JosefS:S-3
Jarkovský, MichalS:0-1
Kraus, PavelS:0-1
Vojtěch, JakubS:S-3
Skupina 9
Bodů za skupinu : 5
11. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2016 - 31. 5. 2016
Buchelt, JaromírS:S-3
Jiroušková, JanaS:S-3
Klanica, Vladimír0:S7
Vacek, Jan0:S7
Skupina 8
Bodů za skupinu : 15
11. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2016 - 30. 4. 2016
Frátrik, Josef1:32
Hepnarová, Vendula0:31
Novák, Michal0:31
Novotný, Vladimír0:31
Skupina 9
Bodů za skupinu : 10
11. ročník, 1. kolo, 1. 3. 2016 - 31. 3. 2016
Buchelt, Jaromír1:32
Frýdl, František2:33
Klanica, Vladimír1:32
Semerád, Jan0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 9. kolo, 3. 12. 2015 - 17. 1. 2016
Buchelt, JaromírS:S-3
Havlíček, JakubS:S-3
Petrů , Pavel S:S-3
Purma, PavelS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 8. kolo, 3. 11. 2015 - 30. 11. 2015
Hladík, Richard2:33
Jechová, Iveta0:31
Míková, KristýnaS:S-3
Švanse, AdamS:S-3
Skupina 8
Bodů za skupinu : 20
10. ročník, 7. kolo, 3. 10. 2015 - 31. 10. 2015
Brebera, Martin0:31
Havlíček, JakubS:S-3
Jarkovský, Michal0:31
Novotný, VladimírS:0-1
Skupina 10
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 6. kolo, 3. 9. 2015 - 30. 9. 2015
Buchelt, Jaromír0:S7
Farrag, TaťánaS:S-3
Frýdl, František0:S7
Hladík, Richard0:31
Kupka, Luděk1:32
Purma, Pavel0:S7
Skupina 9
Bodů za skupinu : 15
10. ročník, 4. kolo, 3. 6. 2015 - 30. 6. 2015
Farrag, TaťánaS:S-3
Jiroušková, Jana3:07
Novotný, VladimírS:0-1
Švanse, AdamS:S-3
Skupina 11
Bodů za skupinu : 5
10. ročník, 3. kolo, 3. 5. 2015 - 31. 5. 2015
Buchelt, JaromírS:S-3
Hladík, RichardS:S-3
Kosinka, JosefS:S-3
Ondrák, PetrS:S-3
Stehlík, FrantišekS:S-3
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 2. kolo, 3. 4. 2015 - 30. 4. 2015
Brebera, Martin0:31
Fuchs, Matěj0:31
Kosinka, JosefS:S-3
Purma, Pavel0:31
Skupina 10
Bodů za skupinu : 10
10. ročník, 1. kolo, 27. 2. 2015 - 31. 3. 2015
Jechová, Iveta3:25
Kupka, Luděk0:31
Mikulecký, Stanislav1:32
Semerád, Jan0:S7
Skupina 12
Bodů za skupinu : 10
8. ročník, 9. kolo, 15. 1. 2014 - 19. 2. 2014
Diblíček, MartinS:S-3
Doubravský, LukášS:S-3
Silný, MartinS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 10
8. ročník, 8. kolo, 4. 12. 2013 - 12. 1. 2014
Burešová, IvanaS:0-1
Doubravský, LukášS:S-3
Jechová, IvetaS:S-3
Kavka, JakubS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 10
8. ročník, 7. kolo, 30. 10. 2013 - 1. 12. 2013
Diblíček, Martin0:31
Doubravský, LukášS:S-3
Jechová, IvetaS:S-3
Kraus, Pavel0:31
Silný, MartinS:S-3
Vedralová, Eva0:S7
Skupina 13
Bodů za skupinu : 10
8. ročník, 6. kolo, 25. 9. 2013 - 27. 10. 2013
Horák, Ladislav0:S7
Jaroš, Tomáš0:S7
Jechová, Iveta3:07
Petriláková, Patricie0:31
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 5. kolo, 14. 8. 2013 - 22. 9. 2013
Barvínek, Milan0:31
Burešová, Ivana0:31
Silný, Martin0:31
Smejkal , Lukáš 0:31
Skupina 13
Bodů za skupinu : 10
8. ročník, 4. kolo, 19. 6. 2013 - 11. 8. 2013
Horák, Ladislav0:S7
Jaroš, Tomáš0:S7
Kavka, JakubS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 15
8. ročník, 3. kolo, 15. 5. 2013 - 16. 6. 2013
Doubravský, Lukáš1:32
Frýdl, František0:31
Hebelka, Aleš0:31
Kavka, Jakub3:07
Skupina 11
Bodů za skupinu : 20
8. ročník, 2. kolo, 10. 4. 2013 - 12. 5. 2013
Brunclík, MichalS:0-1
Havlíček, JakubS:0-1
Hebelka, Aleš0:S7
Novotný, Lukáš0:31
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
8. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2013 - 7. 4. 2013
Dušek, Zdeněk0:31
Kavka, Jakub3:16
Nováček, Ondřej0:S7
Semerád, Jan3:25
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 9. kolo, 26. 12. 2012 - 24. 1. 2013
Havlíček, Jakub1:32
Kormoš, Jan0:31
Novotná , Barbora 0:31
Smejkal , Lukáš 0:31
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 8. kolo, 21. 11. 2012 - 23. 12. 2012
Hyršl, Martin0:31
Kouba, JiříS:S-3
Tschöpa, Jakub0:S7
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 7. kolo, 17. 10. 2012 - 18. 11. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Frátrik, JosefS:S-3
Hyršl, MartinS:S-3
Kormoš, JanS:S-3
Souček, JanS:S-3
Tschöpa, JakubS:S-3
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 6. kolo, 12. 9. 2012 - 14. 10. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Buchelt, JaromírS:0-1
Kouba, JiříS:S-3
Semerád, JanS:0-1
Tschöpa, JakubS:S-3
Skupina 13
Bodů za skupinu : 15
7. ročník, 5. kolo, 8. 8. 2012 - 9. 9. 2012
Hlousek, LubošS:S-3
Kouba, JiříS:S-3
Novotná, Kateřina0:31
Smejkal , Lukáš 0:31
Skupina 14
Bodů za skupinu : 10
7. ročník, 4. kolo, 20. 6. 2012 - 5. 8. 2012
Brichová , Michaela S:S-3
Buchelt, JaromírS:S-3
Kouba, JiříS:S-3
Semerád, JanS:S-3
Skupina 12
Bodů za skupinu : 20
7. ročník, 3. kolo, 16. 5. 2012 - 17. 6. 2012
Bičišťová, ZuzanaS:0-1
Frátrik, JosefS:S-3
Novotná , Barbora 0:31
Novotný, LukášS:0-1
Skupina 11
Bodů za skupinu : 25
7. ročník, 2. kolo, 11. 4. 2012 - 13. 5. 2012
Kormoš, Jan0:31
Marek, Rudolf1:32
Musil, Petr0:31
Souček, JanS:S-3
Suchý, AlešS:0-1
Skupina 12
Bodů za skupinu : 1
7. ročník, 1. kolo, 7. 3. 2012 - 8. 4. 2012
Burešová, Ivana0:S7
Frátrik, Josef1:32
Novotný, LukášS:S-3
Petrů , Pavel 0:31
Skupina 13
Bodů za skupinu : 20
6. ročník, 9. kolo, 21. 12. 2011 - 3. 2. 2012
Frátrik, JosefS:S-3
Maják, Jakub0:31
Maurer, Michal0:31
Novotný, Lukáš0:S7
Skupina 14
Bodů za skupinu : 15
6. ročník, 8. kolo, 9. 11. 2011 - 18. 12. 2011
Dohnal , Lukáš S:S-3
Havlíček, Jakub0:31
Hlousek, Luboš0:S7
Semerád, Jan0:S7
Skupina 15
Bodů za skupinu : 10
6. ročník, 7. kolo, 5. 10. 2011 - 6. 11. 2011
Hlavička , Tomáš 0:S7
Marcinko, Vojtěch0:31
Petrů , Tomáš 0:S7
Richter , Štěpán 0:S7
Semerád, Jan0:S7
Svodoba, Marek0:S7

Turnaje

Amatérská squashová liga

UmístěníBodů
10. ročník, 2. turnaj, 27. 12. 2015
1869